• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat kdy končí a začína Hallowen, popřípadě kdy začíná a končí Díkuvzdání kdyby náhodou bylo abych ho nepřehlíd.

//fagott: Halloween - Návod na splnenie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1451

Guest
Halloween bude možno plnit od 30.10. do 5.11 . O díkuvzdání zatím není jisté jestli se znova zobrazí, protože je to sezonní časová úloha. :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Navrhujem aby sa koledujucim kovbojom davali za splneny halloweensky quest generovane vybrane svietiace zbrane, lebo urcite vsetci suhlasia, ze sladkosti by pre nich boli trapne...
 

DeletedUser1451

Guest
Navrhujem aby sa koledujucim kovbojom davali za splneny halloweensky quest generovane vybrane svietiace zbrane, lebo urcite vsetci suhlasia, ze sladkosti by pre nich boli trapne...

Za splněné Halloweenské úkoly dostanete Smrťákovu kosu:
kosa.png
 

DeletedUser

Guest
slyšela jsem o poškození 0-0 DMG, ale ruku do ohně bych za to nedala ;)
 

DeletedUser6741

Guest
Na betě je úkol Hallowen již k dispozici, takže kdo má chuť může si ho splnit.
 

DeletedUser775

Guest
Hallowen quest je už zde
Quest:
Halloween (Něco kyselého)

Barman Henry Walker : Tak ty máš pro mě překvapení? Tak to už se celý třesu...

Zapotřebí: Odměna:
Smradlavá ryba 1/1 (Hotovo)
+ 10 Zkušeností
+ 1 bod atributu na Pohyblivost
+ Protivná věcička pro Henryho k Halloweenu

Ukol jde splnit i Marie Roalstad
 

DeletedUser6120

Guest
Z Fora města (na Betě): Quest is LIVE in REGULAR world's, too. - Teď zkouším na S1 jestli opravdu už běží, držte mi palce...

Tak je to tady, mám smradlavou rybu :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sheggy prosím poradíš mi :).taky ti můžu poradit s úkolem,třeba šavle generála Granta,,prosím napiš mi pm zprávu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru