• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mam jak smradlavou rybu, tak pomeranče. Bude mít rozhodnutí nějaký další vliv na nějaké další úkoly???
Včetně rozhodnutí jestli to dám barmanovi, nebo Marii?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9884

Guest
Srmťák není jednoduchý soupeř do duelu. Je třeba mít nějaké schopnosti, hráči na nižších úrovních (nemající potřebné schopnosti), ho porazit vůbec nemusí.

Nemyslím že by měl být pro nižší levely oříšek.
Podle mého názoru se duelové schopnosti Smrťáka odvozují od duelových schopností (+vybavení ??) každého hráče. Prostě že každý má jiného Smrťáka.
Když jsme bojovali se svým dvojčetem, taky se naše schopnosti,nastavení, oblečení, výzbroj přepočítávaly do schopností soupeře.

Proč si to myslím? Na S1 mám 99 level, NEJ duelové vybavení, zlatý kolt a duel dopadl 137/559 poškození.

Na Arizoně jsem tulák bez města (nemíním duelovat, proto neukládám ani bod vyjma atributů do duelových vlastností, nemám duelovou výbavu..) a porazil jsem ho vcelku bez problémů 210/251 - znovu připomínám, že duelové schopnosti mám malé. (level mám 39)
 

DeletedUser10410

Guest
Jak mám stihnout tento quest když lovit kojoty budu moci tak za měsíc vzhledem k levelu na s1 a sa ?
 

DeletedUser7836

Guest
Musíš si nakúpiť vhodné oblečenie, prípadne použiť šamana na prehádzanie schopností. Inak máš smolu.
 

DeletedUser10410

Guest
jj diky za info ... takže kdo má level nižší nežli 30 tak má teda poměrně fofr :) no nic, tak zase za rok :)
Každopádně u těchto časově omezených úkolů mě tedy přijde docela úsměvný limitovat quest levelem neb takto plno lidí nemá šanci a kdo ví kdo tady bude za rok :)
 

DeletedUser

Guest
jj diky za info ... takže kdo má level nižší nežli 30 tak má teda poměrně fofr :) no nic, tak zase za rok :)
Každopádně u těchto časově omezených úkolů mě tedy přijde docela úsměvný limitovat quest levelem neb takto plno lidí nemá šanci a kdo ví kdo tady bude za rok :)

me tak utekly vanoce pred rokem tak tedka snad uz to udelam :)
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat kolik lidí už to má hotové? :) Když nepočítám lvl 99 nebo kolem tohodle levelu?
 

DeletedUser8674

Guest
Já už jí mám na Arizoně, ještě 14lvl a můžu jí :))
 

DeletedUser3338

Guest
Já to zmákl na 36 vojákovi, kde cpu vše do síly a do zdraví.
Ale ty věci nebyly zrovna levné :D
 

DeletedUser10410

Guest
mě úkol od Staré Paní nějak zešedl a zmizelo tlačítko splnit úkol, takže asi smůla ...
73492290.gif
 

Deleted User - 31870

Guest
A práce ze kterých se získají ty produkty, plnit můžeš?
 

DeletedUser1318

Guest
mě úkol od Staré Paní nějak zešedl a zmizelo tlačítko splnit úkol, takže asi smůla ...
73492290.gif
A splňuješ všechny podmínky pro splnění úkolu?
Jedna z nich je, že musíš být u ní na mapě.
PS: chytat ryby a rybaření je rozdíl.

30jmibc.jpg


Na cenu to nemá žiadny vplyv (odhliadnuc od toho, že máš menej PB, ako v najlepšom vybavení)...
Já bych se ještě vrátil k té debatě ohledně bonusu.
Na zahraničním fóru jsem našel názor, že prémiový bonus zvyšuje šanci nalezení produktu, který lze danou prací získat. Bonus ze sváteční sady na produkt jako takový nemá vliv vůbec, ale naopak má vliv na štěstí, potažmo na zisk lepšího předmětu.
Potom by ta sváteční sada smysl měla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Já bych se ještě vrátil k té debatě ohledně bonusu.
Na zahraničním fóru jsem našel názor, že prémiový bonus zvyšuje šanci nalezení produktu, který lze danou prací získat. Bonus ze sváteční sady na produkt jako takový nemá vliv vůbec, ale naopak má vliv na štěstí, potažmo na zisk lepšího předmětu.
Potom by ta sváteční sada smysl měla.

Neviem síce, čo si tým myslel, ale na tom obrázku je jasne vidieť o koľko sa zvýšila šanca na nález predmetu, keď si na seba nasadíš prázdninovú súpravu - bez nej sú tie progress bary na rovnakej úrovni (pokiaľ nie ste dobrodruh) :klubun:
 

DeletedUser1318

Guest
Neviem síce, čo si tým myslel, ale na tom obrázku je jasne vidieť o koľko sa zvýšila šanca na nález predmetu, keď si na seba nasadíš prázdninovú súpravu - bez nej sú tie progress bary na rovnakej úrovni (pokiaľ nie ste dobrodruh) :klubun:
Snažím se přijít na to, který bonus mi co přidá.
Ty popisky u jednotlivých položek nedávají jednoznačné vysvětlení, co vlastně bonusy přidávají. Mám pocit, že nejsem sám, kdo se v tom nemůže vyznat.

Ty tvrdíš:
...zvyšuje len šancu na nález predmetu...
Ovšem když u práce najedeš kurzorem na progress bar štěstí, tak je k tomu popis "S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí můžeš nacházet lepší předměty. Díky prémiovému bonusu obdržíš až o 50% hodnotnější předměty."

Čemuž já rozumím, jako šance najít předměty nejen častěji, ale i hodnotnější.

U prémia za nugety je psáno, že se zvyšuje:
1. plat
2. šance na nalezení předmětu
3. předměty nalezené u práce by měly mít větší hodnotu

Pokud bonusová sada přidává stejně, chápu to tak, že by tedy neměla zvyšovat jen šanci něco najít, ale najít i něco hodnotnějšího.

Přičemž nechci tvrdit, že mám stoprocetně pravdu, ty popisky jsou tam od počátku hry, a dobře vím, že v překladu mohou být chyby.
Já měl na S1 15% bonus ze sváteční sady a subjektivně mi připadlo, že pokud jsem ji používal, nacházel jsem lepší věci než bez ní. (jakou roli hrálo štěstí netuším, byl tu zoufalý příspěvek, kdy někdo s prémiovým účtem měl dojem, že s bonusem už nenachází vůbec nic).
 

DeletedUser4620

Guest
U prémia za nugety je psáno, že se zvyšuje:
1. plat
2. šance na nalezení předmětu
3. předměty nalezené u práce by měly mít větší hodnotu

Kde konkrétne sa píše zvýraznená časť? O takom prémiu neviem a dá sa to docieliť jedine prémiom pre postavu dobrodruha...
 

DeletedUser1318

Guest
Kde konkrétne sa píše zvýraznená časť? O takom prémiu neviem a dá sa to docieliť jedine prémiom pre postavu dobrodruha...
Ano, to je mi jasné.
Prémiový bonus "větší příjem" zvyšuje o 50% výdělek i štěstí, ne?
A z toho odvozuju, že by stejně mělo působit i těch 25% bonusu sváteční sady.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru