• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Měla bych radu pro všechny, kterým nejde porazit smrťáka..

Po chvilce duelů s ním upadnete do mdlob a jsem bez energie a životů, na smrťáka nepotřebujete energii, tak stačí neustále klikat na duel s ním, po chcilce se do vás ani jednou netrefí a vy vyhrajete ;)
já mám 5 stránek prohraných duelů, ale kosu mám, sice mě udělat tento úkol stálo okolo 4000 $, ale za tu kosu to stojí :D
 

DeletedUser

Guest
Nevíte jestli ještě bude nějáká možnost získat tu kosu?
 

DeletedUser

Guest
Ano, to je mi jasné.
Prémiový bonus "větší příjem" zvyšuje o 50% výdělek i štěstí, ne?
A z toho odvozuju, že by stejně mělo působit i těch 25% bonusu sváteční sady.

Premium zvyšuje šanci na nalezení produktu o 50%, zvýší plat o 50% a zvedne šanci nalézt předmět hodnotnější. Šanci na nález předmětu nezvýší, jen zvýší šanci na lepší předmět. Nic víc, nic mín o prémium... Ted je otázka jak je myšleno při dvou předmětech v sadě "+2% vyšší šance na štěstí". Pří najetí na premium, není o štěstí ani zmínka. Jen o šanci. To by znamenalo, že sada zvyšuje šanci najít produkt. Mě osobně to přijde jako nesmysl a držim se tvrzení, že sada přidává šanci na nalezení předmětu, nikoliv na jeho hodnotě.
Je jasně napsáno při práci na najetí myší na štěstí " S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí, můžeš nacházet lepší předměty". To " Při velkém štěstí, můžeš nacházet lepší předměty" , dle mého nemá se sadou nic společného, jen s konkrétní prací...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Premium zvyšuje šanci na nalezení produktu o 50%, zvýší plat o 50% a zvedne šanci nalézt předmět hodnotnější. Šanci na nález předmětu nezvýší, jen zvýší šanci na lepší předmět. Nic víc, nic mín o prémium... Ted je otázka jak je myšleno při dvou předmětech v sadě "+2% vyšší šance na štěstí". Pří najetí na premium, není o štěstí ani zmínka. Jen o šanci. To by znamenalo, že sada zvyšuje šanci najít produkt. Mě osobně to přijde jako nesmysl a držim se tvrzení, že sada přidává šanci na nalezení předmětu, nikoliv na jeho hodnotě.
Je jasně napsáno při práci na najetí myší na štěstí " S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí, můžeš nacházet lepší předměty". To " Při velkém štěstí, můžeš nacházet lepší předměty" , dle mého nemá se sadou nic společného, jen s konkrétní prací...
No v každém případě použití sváteční sady ovlivňuje hodnotu v dolarech, která je uvedená vedle štěstí. Z toho bych odvodil, že procenta bonusové sváteční sady opravdu ovlivňují hodnotu nalezenéhopředmětu.
Úroveň vlastního štěstí to nemění (myslím sváteční sadu).
 

DeletedUser

Guest
No v každém případě použití sváteční sady ovlivňuje hodnotu v dolarech, která je uvedená vedle štěstí. Z toho bych odvodil, že procenta bonusové sváteční sady opravdu ovlivňují hodnotu nalezenéhopředmětu.
Úroveň vlastního štěstí to nemění (myslím sváteční sadu).
Já si myslim, že sváteční sada ovlivnuje šanci na nalezení předmětu a ne jeho hodnotu.
 

DeletedUser

Guest
Tak si to vyzkoušej, když měníš předměty v sadě, tak se ti u práce mění hodnota v dolarech vedle úrovně štěstí. To je hodnota čeho?
To je hodnota v dolarech nalezeného předmětu. Ted jsem to vyzkoušel. Možná hodnota nalezeného předmětu s nejlepšíma hadrama pro práci obchodovat s indiány mám 2771 dolaru. Při nasazení kompletná sady je hodnata nalezeného předmětu menší 2673 dolarů, ale šance na nalezení předmětu se mi zvýší. Tobě se asi snižujou PB a to se ti plete.
 

DeletedUser1318

Guest
To je hodnota v dolarech nalezeného předmětu. Ted jsem to vyzkoušel. Možná hodnota nalezeného předmětu s nejlepšíma hadrama pro práci obchodovat s indiány mám 2771 dolaru. Při nasazení kompletná sady je hodnata nalezeného předmětu menší 2673 dolarů, ale šance na nalezení předmětu se mi zvýší. Tobě se asi snižujou PB a to se ti plete.
Jj, máš pravdu, v tom je jádro pudla, nějak jsem bral v úvahu jen ten bonus.
 

DeletedUser

Guest
Jo, ale pokud nekdo hraje na S3, tak tam to meste v levem okraji mapy neni! :tom:

takze jestli mi nekdo poradi :D
 

DeletedUser7836

Guest
Na každom svete je mesto duchov na rovnakom mieste. Len sa zle pozeráš.
19291929ghost%20town.jpg
 

DeletedUser

Guest
no to tam je, ale to mesto neni Mesto duchu, ale je to mesto zalozene od nejakeho hrace :hoj:, bo ja jinak nevim, jestli sem blbej nebo co :D
 

DeletedUser7836

Guest
Má takúto ikonku.
Určite tam je. Skús sa lepšie pozrieť.
1129311293mesto%20duchov..jpg
 

DeletedUser

Guest
Ajooo :D, ja myslel ze to ma ikonku normalni mesto, tak to promin za zbytecny spam, a dekuji ti :angel:
 

DeletedUser

Guest
Nemáte někdo nějaký trik jak na smrťáka? Jsem duelant, šel jsem na něj s nejlepším equipem a stejně mě dal do mdlob...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru