• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Ani keby máš 8 veci do sviatočnej sady, keďže to zvyšuje len šancu na nález predmetu...
Jsi si jistý ?
Myslel jsem že to zvyšuje hodnotu nalezeného předmětu.

S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí můžeš nacházet lepší předměty. Díky prémiovému bonusu obdržíš až o 50% hodnotnější předměty.

Tvůj plat se zvyšuje o 50%, předměty nalezené během prácie mají větší cenu.
Šance pro nalezení produktu se zvyšuje o50%.

Bonusová sada:
+25% vyšší šance na štěstí.


Pokud těmi 25% štěstí zvětším, tak bych to chápal tak, že opravdu najdu lepší předměty.
 

DeletedUser

Guest
S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí můžeš nacházet lepší předměty. Díky prémiovému bonusu obdržíš až o 50% hodnotnější předměty.

Tvůj plat se zvyšuje o 50%, předměty nalezené během prácie mají větší cenu.
Šance pro nalezení produktu se zvyšuje o50%.

Bonusová sada:
+25% vyšší šance na štěstí.


Pokud těmi 25% štěstí zvětším, tak bych to chápal tak, že opravdu najdu lepší předměty.

ja stesti ve hre beru jako ze item ma sanci padnout 10% a + sada 25% = 12,5%(13%) na nalezeni predmetu ze ti padnou treba papuce z te dane prace
 

DeletedUser4620

Guest
S trochou štěstí dostaneš nebo najdeš při práci nějaký předmět. Při velkém štěstí můžeš nacházet lepší předměty. Díky prémiovému bonusu obdržíš až o 50% hodnotnější předměty.

Tvůj plat se zvyšuje o 50%, předměty nalezené během prácie mají větší cenu.
Šance pro nalezení produktu se zvyšuje o50%.

Bonusová sada:
+25% vyšší šance na štěstí.


Pokud těmi 25% štěstí zvětším, tak bych to chápal tak, že opravdu najdu lepší předměty.

30jmibc.jpg


Na cenu to nemá žiadny vplyv (odhliadnuc od toho, že máš menej PB, ako v najlepšom vybavení)...
 

DeletedUser1318

Guest
30jmibc.jpg


Na cenu to nemá žiadny vplyv (odhliadnuc od toho, že máš menej PB, ako v najlepšom vybavení)...
Pak je tedy otázka, na co to vliv má, případně k čemu vůbec podobná sada je?
To, co jsem tam psal kurzívou, je vysvětlení přímo ze hry, u práce, u prémia a u bonusové sady.
Já bych od toho očekával to stejné jako od bonusu za prémium, tak se to alespoň tváří.
Pokud tomu tak není, asi by to chtělo opravit doprovodné vysvětlující texty.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,prosím vás chtěl jsem se zeptat,na co je potřeba srp ?.bude potřeba ?
 

DeletedUser4620

Guest
Ja mám pocit, že Smrťák má rovnaké (alebo veľmi podobné) schopnosti a mierenie, ako tvoja postava, keďže na cz3 som mu spôsobil škody 1487 HP (7 zásahov) s precíznym šesťranným koltom a na sk1, kde mám odporáka a Hernandov meč to bolo len 241 HP (7 zásahov). Takže odporúčam obliecť sa do útočného oblečenia a mierenie si nastaviť presne naopak, ako uhýbanie :)
 

DeletedUser2677

Guest
Ahoj,
na světě 8 se mi neukázali úkoly Něco kyselého něco sladkého, ale ta další série s tim smrťákem mi jde... Nevíte někdo co s tím?
 

DeletedUser

Guest
Srmťák není jednoduchý soupeř do duelu. Je třeba mít nějaké schopnosti, hráči na nižších úrovních (nemající potřebné schopnosti), ho porazit vůbec nemusí.
No tak to asi nebude můj problém schopnosti mám docela dobré a úrověň mám také vysokou... No tak každopádně děkuji, zkusím to až se zregeneruji :::))::
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahoj,
na světě 8 se mi neukázali úkoly Něco kyselého něco sladkého, ale ta další série s tim smrťákem mi jde... Nevíte někdo co s tím?

napřed musíš získat smradlavou rybu (30 min Prodávat noviny s novinama) a kandovaný pomeranč (30 min Tlouct cukrovou třtinu s pomerančem).. pak si je postupně nasaď do pole pro produkt do inventáře a v salónu dostaneš úkol (budeš si moci vybrat, jestli dáš první nasazený produkt Marii x Henrymu, druhý je vázaný na první volbu)
 

DeletedUser6989

Guest
Ja mám pocit, že Smrťák má rovnaké (alebo veľmi podobné) schopnosti a mierenie, ako tvoja postava, keďže na cz3 som mu spôsobil škody 1487 HP (7 zásahov) s precíznym šesťranným koltom a na sk1, kde mám odporáka a Hernandov meč to bolo len 241 HP (7 zásahov). Takže odporúčam obliecť sa do útočného oblečenia a mierenie si nastaviť presne naopak, ako uhýbanie :)

Nevím jestli se mi to zdá ale ty asi mluvíš o zlém dvojčeti (soudím podle první a poslední věty).
Pokud ne tak se omlouvám.
Každopádně zabít Smrťáka je opravdu o štěstí (hlavně díky rozsahu poškození jeho zbraně : 20-112).Já jsem dostal tři zásahy a všechny kolem 30,a kdyby byly kolem 100 tak bych ho na poprvé neporazil.
 

DeletedUser4620

Guest
Dnes ma nikto nepočúva :::)):: Ale samozrejme, platí to aj pre zlé dvojča a asi jediný rozdiel medzi Smrťákom a Zlým dvojčaťom je v tom, že dvojča má rovnakú zbraň, ako ty :)

t52byv.jpg


wwern5.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru