• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
myslím že stačí uhýbanie asi tak +35 a pár bodov do ostatných duelových schopností ...
myslím že najlepšie uhýbanie naňho je : doľava - doľava - skrčiť - doprava ... :) ale je to len môj odhad ...
každopádne som s touto taktikou nemal problém poraziť ho ani na Arizone ...
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem si všechno do houževnatosti,takže mi dával malé zranění.

Dobrý nápad, ale nějaký použitelný pro lvl 40 na rozběhlém světě, s prázdným(skoro) kontem a NEzpřístupněným šamanem? ;)

Díky Ivanus, zkusím ho...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Htěl bych se zeptat abych mohl získat tu kosu musím mít splněný i úkol z kandovaným ovocem a smradlavou rybou?
 

DeletedUser

Guest
Halloween

já právě plním sérii úkolú Halloween a najednou se mi to nedá splnit! prostě je tam jenom tlačítko ZRUŠIT a vedle úkolu je X

poraďte prosím!
 

DeletedUser

Guest
To znamená že nesplňuješ požadavky ale myslím že už to tady bylo stačí hledat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Úkoly s kandovaným pomerančem a smradlavou rybou by podle časového omezení nemělo jít splnit..
 

DeletedUser

Guest
To už vím ale když je nemám splnění tak přesto můžu začít další úkoly které vedou k úkolu?Pokud ano má cenu to ještě dělat ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Žádnou viditelnou podmínku spojení mezi těma úkolama, jsem nenašla.. takže jestli se ti zobrazuje úkol v salónu, rozhodně bych to zkusila dokončit, čas je do 5.
 

DeletedUser

Guest
Už vidím přijal jsem úkol v salónu a mám to do města duchu 5 hodin a pak ještě tu krev no nevím ale zkusím to.
 

DeletedUser

Guest
Muzu poprosit, jestli sem nekdo hodi screen kde je Stará Paní, protoze ja ji nikde nemuzu najit :-), hledam po cele mape
 

DeletedUser7904

Guest
Muzu poprosit, jestli sem nekdo hodi screen kde je Stará Paní, protoze ja ji nikde nemuzu najit :-), hledam po cele mape

[SPOIL]
starpan.png
[/SPOIL] :klubun:
 

DeletedUser10410

Guest
Dlouho jsem nemohl porazit Smrťáka, po snad 200 pokusech furt nic až nakonec jsem zkusil všechno ze sebe svléknout a hned napoprvé se to povedlo :) nevím jestli to byla náhoda, každopádně doufám že by to mohlo někomu pomoci :)
smrt.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru