• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

halloween něco sladkého, něco kyselého?

Zdravím,
podle twdb, by měly probíhat tyto úkoly, ale nic se mi nezobrazuje, je chyba na mojí straně, nebo byly zrušeny obě tyto úlohy, bo se změnil termín spuštění? Díky za odpověď
 

DeletedUser10235

Guest
Úlohy sú platné, ale len raz. Ak si ich plnil už niekedy v minulosti, tak už sa ti neukážu.
Nie sú to opakovateľné úlohy.
 
vím chick, kdysi jsem ji plnil, ale to jsem byl ještě voják, teď když jsem začal znova tak nic ,-(
asi to bude jak říká lee kershaw, škoda,-/
 

DeletedUser

Guest
Opravdu už tyto úkoly nejsou opakovatelné? Mě se to tedy zde týká až za rok ale jinde fungují stále.
 

DeletedUser9990

Guest
Pokud děláš tyto úkol-y poprvé (což je tvůj případ),tak jdou splnit,vyzkoušeno_Opakovaně nyní nevím,mám už pouze novější postavu.
 

DeletedUser3338

Guest
Podle stránky TW-DB by měla jít plnit opakovatelně pouze klasická Halloweenská sada, za kterou byla odměnou Smrťákova kosa. Ta se mi dneska v salonu objevila.

Ale raději se zeptám, zkoušel někdo najít podruhé už i Smradlavou rybu a Kandovaný pomeranč?
 

DeletedUser10235

Guest
vím chick, kdysi jsem ji plnil, ale to jsem byl ještě voják, teď když jsem začal znova tak nic ,-(
asi to bude jak říká lee kershaw, škoda,-/
Prosím napiš mi teda ticket na support a podívam se na to. Nevím o jaký svět a nick se teda přesně jedná.
 

Pawn

Člen týmu
Já to určitě minulý rok plnil víckrát jak jedenkrát... a při letošním helloweenu se mi úkol na všech světech zobrazil zase, takže nevidím, důvod proč by neměl jít znova, když je to tam napsáno, že je opakovatelný.
 

DeletedUser10235

Guest
Misho ak si úkoly Něco sladkého a Něco kyselého plnil vícekrát, tak mi prosím napiš kde, ať to můžu skontrolovat.
Tyto úkoly nejsou opakovatelné, proto je nelze plnit vícekrát. Pokud to tobě šlo si rarita a ráda se na to podívam.
 
Nahoru