• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Halloweenský výprodej 2021

z3l1

Člen týmu
Zdravim,
já moc nechápu co řešíš a možná to bude i problém toho ze ti nikdo neodpovídá.
 

z3l1

Člen týmu
Jen mě prosím nápis jakou odpověď děláš? Ona tam nepracuje a nevidí do hlav programatorum a členům westinnotymu.
Takže odpovím já opravdu netušíme proč dělají tyto sady. Je to kuli možnému zisku? 300 nuget které možná někdo dá jen aby tu sadu měl v inventaři se možná jeví jako velký zisk - když si to koupi větší množství hráčů tak se to vyplatí a nemyslím si ze je těžké takovou sadu vygenerovat.
Opravy chyb asi probíhají nevím nevidím do toho týmu a nejsem jejich programátor ani člen develop týmu.
 
Zdravim,
já moc nechápu co řešíš a možná to bude i problém toho ze ti nikdo neodpovídá.

Proč Halloweenský jednou s velkým a podruhým s malým H ? Kdybys jste to stále nechápali, tak připojuji obrázek, kde jsem klíčová slova podtrhl a písmeno H doufám už poznáte sami :-) (víštak nápověda: je vždy na začátku slova)

HW.png
 

z3l1

Člen týmu
Příručky uvádějí, že u svátků, které vycházejí z jiné než křesťanské tradice, upřednostňujeme psaní malého počátečního písmene. Zároveň ale tato poučka bývá doplňována informací, že ani psaní s velkým počátečním písmenem nemůžeme považovat za chybné a měli bychom ho tolerovat. Je pravda, že u svátků jako pesach nebo chanuka se častěji setkáme s malým, písmenem, ale u slova Halloween je přeci jen obvyklejší psaní s velkým počátečním písmenem. Správně jsou každopádně obě dvě možnosti: Halloween i halloween. Záleží jen na Vás, kterou si vyberete, ale stejně jako v jiných případech platí, že v jednom textu bychom se měli držet jednoho způsobu psaní.

A to druhé je přídavné jméno takže malé h.
 
Nahoru