• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Heavy metal, Hard rock punk?

Ktorá ?


  • Celkový počet hlasujících
    57

DeletedUser

Guest
Poslouchate nekdo neco z toho? Na mym playlistu mam:
Iron Maiden
Hammerfall
Gamma Ray
Offspring
Metallica
AC/DC
Nirvana
Helloween

Co si o techto stylech myslite? Co za typy lidi to posloucha?


:diablo:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Většinu těch skupin jsem slyšel, ale moc se mi nelíbily, snad Hammerfall byl slušný...
Když metal, tak Nightwish nebo Sabaton. :mexikán:
 

DeletedUser4517

Guest
Iron Maiden
Hammerfall
Offspring
Metallica
AC/DC
Lordi
Amon Amarth
Dragon Force
Kabát
In Extremo
Kiss
Bon Jovi
W.A.S.P.
Rammstein
Barbarpunk
Orlik
Stomper 98
Sabaton
Morčata na útěku
Karpina
Green Day
System of a Down

tak řekl bych kdo styly moc neprožívá tak je vcelku normální a tento styl poslouchá většína normálník od 17-50 let.Hip-Hop a Disco to se stačí podívat na ulici co to jsou za lidi jedním slovem trosky,Hopeří zfetofané fetky a Diskáči vyschlé trosky.Můj názor nikomu jej nevnucuju :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
K tvýmu "playlistu":
Iron Maiden - Znám jednu písničku - Run To The Hills (bomba :D)
Hammerfall - Neznám
Gamma Ray - Vůbec neznám
Offspring - Celkem dobré, pár písní znám
Metallica - Znám všechny písničky, moje nejoblíbenější kapela, poslouchám ji 9 let, mimochodem v podpisu mám o ní stránky ;) Úplně bestovní kapela
AC/DC - Super
Nirvana - Taky bomba, R.I.P. Kurt Cobain
Helloween - Neznám


A k tomu tvýmu ještě přidám:
Black Sabbath - Super, trošku hororvý, ale opravdu super
Megadeth - Oblíbenost hned po Metallice, bomba
A dál taky Deep Purpel, a spousta spousta dalších :D
 
Až na to Gamma Ray, to všechno znám jak své gladiátory.

Vesměs je to pohodová hudba, která má určitý typ posluchačů, s velice charakteristickým rysem. Najde se pár jedinců co nezapadají do této skupiny, zpravidla takoví vlažní posluchači.
 

DeletedUser

Guest
Upřímně, nemám žádnou "vyhraněnou" skupinu - patřím spíše mezi ty "vyzobávací" typy, kdy beru jednu dvě skladby a zbytek se mi jednoduše nelíbí (Gamma Ray a Offspring neznám vůbec).
 
K tvýmu "playlistu":
Iron Maiden - Znám jednu písničku - Run To The Hills (bomba :D)
Metallica - Znám všechny písničky, moje nejoblíbenější kapela, poslouchám ji 9 let, mimochodem v podpisu mám o ní stránky ;) Úplně bestovní kapela
Helloween - Neznám

To mě zaráží že takový fanoušek Metalliky nezná Helloween a Iron maiden jen chabě. Ty kapely k sobě patří jako lžíce-vidlička-nůž, to je prostě základ prostírání undergroundové hudby. Přiznej se, že ty jíš všechno jen lžící?!
 

DeletedUser

Guest
Ano, přiznávám se :D

....já spíš fakt poslouchám nejvíce jenom ten Trash-Metal.....což ironi nejsou...
 

DeletedUser6989

Guest
přidám se-moje oblíbené:
System of a down
Slipknot
Static X
Rammstein
Disturbed
Nonpoint (asi neznáte
Staind (asi taky neznáte)
The Offspring,dále nějaké rockové (Taproot,Sum 41,Bad religion,Good Charlotte ...)

Jinak,ačkoli tohle všechno je asi metal,dokážou být jednotlivé skupiny dost odlišné.Hudba může být odpočinková (Staind),taková ta rychlá (The offspring),pomalá (Nonpoint),nebo taková ta dost ukřičená (Static X,Slipknot).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ono už jen těch pár kapel je dost velký mišmaš. 'AC/DC' je něco jiného, 'Nirvana' je něco jiného, 'Offspring' je taky něco jiného. On ten metal, hardrock a neopunk pohromadě nedělá dobrotu. Samozřejmě že klasický rocker s tím nemá problém, na druhou stranu je to dost velký záběr.

Když pouvažujeme co v dnešní době hrají 'Green Day' a 'Offspring' a kam před lety nasměrovali svůj styl a vývoj i pro další kapely obdobého ražení. Tak jsou oproti klasické scéně někde jinde. 'AC/DC' to je klasika, ti už nový styl hledat nebudou, taky by to nebylo žádoucí. 'Metallika' zkouší jiné věci, no celkem jim to jde a dost jim pomáhá že jsou v tomto ohledu velice střízliví. To 'Iron maiden' skočili do nové vody a už z ní málem nevyplavali. 'Nirvana' toho moc nestihla (ale i tak to stačilo), na jejím místě je tu 'Red hot chili peppers', lépeřečeno mají prostor, který by teď měla/mohla mít 'Nirvana'. Prostě kapely které se před patnácti lety vezli v jednom proudu , jsou teď každá někde jinde.
 
Iron maiden
Nightwish- v poslední době TOP
Gamma Ray-dlouhodobě perfekní
Within Temptation
Na Nightwish jsem byl v Praze,zážitek na celej život a to už byli bez Tarji
Jinak je toho víc,ale jak se zmínil Mc Brac.spíš vyzobávám co se mi líbí.pouze u Deep Purple,poslechnu fakt vše,i když i tam se najdou věci,který mě moc neosloví,ale je jich minimum.:radní:
 

DeletedUser9214

Guest
Já poslouchám hlavně Sabaton. Pak taky Slipknot, Metallicu, Nirvanu, Ozzyho, Six feet under, Cannibal Corpse, Lordy a Black Sabbath
 

DeletedUser

Guest
Obrátil jsem díky Hammerfall, jejich Hearts on Fire jsou naprosto BOŽÍ!
 

DeletedUser

Guest
Hearts on fire jsou jedním z důvodů proč jsou v mém top 3 metalových kapel. Ale na sabaton a nightwish jim stejně něco chybí. :-)
 

DeletedUser7676

Guest
K mojim oblubenym patria jednoznacne :
Manowar
Primal Fear
In Flames
Slayer
Parkway Drive
Bullet for my Valentine
Disturbed
 

DeletedUser

Guest
Nevim no...rammstein dose nenavidim...jednak kvuli nemcine smichane s anglictinou a taky kvuli totalne blbym textum, ktery sou o nicem.
 
Nahoru