• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Hektický antiflood systém

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno

Deleted User - 838403

Guest
Opět a znova, inno si z nás dělá kozy.
Právě jsem koupil 15 zlatých prachů z trhu, celkem jsem tedy klikl 9x, nasadil jsem si mletý krunýř z raketové želvy a chtěl to oběhnout. Co se stalo? Asi příliš mnoho pohybu po mapě, opět zafungoval skvělý a vyladěný antiflood. A osud nejednal v rukavičkách.
Kde se mohu obrátit se žádostí o náhradu 75UPD?
1590760022463.png
 
Taky se mi to nedávno stalo, ale naštěstí ještě před tím, než jsem aktivoval krunýř. Tohle je fakt hrozně na palici...
 
Proč je sakra takovej problém uvést, kolik kliků za sebou už dělá problémy? Momentálně mi to napsalo během cesty k městu uložit prachy a následné cesty k pevnosti, a to jen proto, že jsem poslal pitomých dvacet srdíček o pár hráčům víc.
 

z3l1

Člen týmu
Proč je sakra takovej problém uvést, kolik kliků za sebou už dělá problémy? Momentálně mi to napsalo během cesty k městu uložit prachy a následné cesty k pevnosti, a to jen proto, že jsem poslal pitomých dvacet srdíček o pár hráčům víc.

No nevím ale myslím ze nejsi nováček a už jsi si tohle mohl odpozorovat sám.
Takto akorát nadávaš na něco o čem všichni vědí a kdo si odpozoroval při kolika úkonech rychle zasebou se to děje tak vyhrál.

Já odpozoroval ze se to stane při 30 a víc rychlých kliknutích. Když je jiná konstelace hvězd a třeba do toho nakupuji v shopu ještě šedé hadry tak to muže být na té spodní hranici 30 ale i méně.

Zkus si to odpozorovat a pak si to jen hlídej...
 
Přesně tak, proč to máme odpozorovávat my? To máme i odpozorovat jak dlouhá pauza stačí než můžeme znovu bez problémů klikat? Z vlastní zkušenosti vím, že někdy nestačí ani minuta a najednou se to po pár klikách nad třicet sekne i když po těch cca třiceti byla pauza! A proč to nemůže třeba jen upozornit, že člověk moc klikal a má chvíli počkat, než bude pokračovat, proč to musí takhle spadnout? Zrovna tohle by mohlo být ošetřené elegantněji.
 
Já občas takhle klikám věci z trhu a po 15x kliknutích dostanu rukavičky. Není to moc fajn, když zrovna někomu půjčuju věci a sekne se mi to a musím čekat 5 min. Hlavně si myslím, že je to prostě chyba/bug, který by měli opravit. Ano desetkrát rychle kliknu = DDOS antiflooding ochrana :D
 
Nešlo by s tím už něco udělat, respektive alespoň tlačit na ty nekompetentní osoby v Německu ?

Ani jsem na nic nekliknul, pouze se přihlásil do hry a samozřejmě "osud s tebou nejednal v rukavičkách"...
 
Nešlo by s tím už něco udělat, respektive alespoň tlačit na ty nekompetentní osoby v Německu ?

Ani jsem na nic nekliknul, pouze se přihlásil do hry a samozřejmě "osud s tebou nejednal v rukavičkách"...
Dneska to bylo asi 10 minut po updatu. Vtipný je, že hra fungovala, dokud člověk nezkusil dát F5 po hlášce "server bude nově startován" v salonu
 
Nahoru