• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

HERNÍ PROSTŘEDÍ-OVLÁDÁNÍ-GRAFIKA: Archiv oznámení

DeletedUser

Guest
Zdravím, tohle je můj první návrh, tak se předem omlouvám za případné chyby, kterých se dopustím. Mám jeden malý návrh na vylepšení. Nějakým jednoduchým způsobem by se mohl vytvořit archiv oznámení, který by umožnil oznámení přesunout do archivu. Myslím, že by to prospělo přehlednosti. Například já mám rád v oznámeních pořádek a tak je promazávám a nechávám si jen povedené duely, či pracovní nálezy, ale když se taková oznámení nashromáždí, dochází ke ztrátě přehledu a z tohoto důvodu by byl archiv více než vítaný. :)
Děkuji
Bohannon
 

DeletedUser16057

Guest
Jak tak bloumám v paměti, tak teoreticky ten archiv není potřeba. Jak ty píšeš, že si uchováváš povedené duely či pracovní nálezy, tak stačí si je nastavit v oprávnění na "Veřejný". Ty si pak můžeš hodit na tvůj profil postavy, s tím že si to upravíš, aby jsi to měl přehledné. Případně mě napadá to, že v "Nastavení" si můžeš zvolit "Notýsek", ten prostě otevřeš a vložíš si tam ty oznamka, která můžeš kdykoliv shlédnout.
 

DeletedUser

Guest
No jo, máš pravdu, to jsem netušil, že si to budu moct zobrazit i po smazání, ale stejně si myslím, že ten archiv by na škodu nebyl :)
 
Nahoru