• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Herní editor na úkoly

DeletedUser7239

Guest
Vzhledem k proběhlé soutěži s Indiánskou úkolovou řadou mně napadlo, aby tvůrci zavedli editor na úkolové řady přímo do hry.

Výhody: Kreativní hráči by nemuseli čekat na soutěže na fóru
Úkolovou řadu by schvalovalo INNO jedním kliknutím
Měli by šanci všechny úkolové řady, které hráči vytvoří
Bylo by víc možných úkolů a nemuselo by se tím INNO zatěžovat

Nevýhody: Jen přidání do hry.
 

DeletedUser9350

Guest
Jeden technický dotaz.

Kdo k těm úkolům udělá překlady z těch nebo do těch méně srozumitelných jazyků jako je turečtina, řečtina apod.?

Přeci jen ruština, němčina a angličtina budou dělat méně problémů než jiné jazyky.
 

DeletedUser7239

Guest
Kdo k těm úkolům udělá překlady z těch nebo do těch méně srozumitelných jazyků jako je turečtina, řečtina apod.?

Znám jednu aplikaci na tvorbu programů a jmenuje se Petr od pana ing. Miroslava Němečka a ten má v té aplikaci zabudované i jazyky, které se jen při tvorbě označí číslem pro konkrétní jazyk. Nešlo by něco podobného udělat i u The Westu ?
 

DeletedUser9350

Guest
Takže ten překlad bude jak od neandrtálce... Žádný automat ti neudělá dokonalý překlad. To jsi jistě poznal i na česka překlada ukola :D.
 
Další zbytečnost...soutěž s úkolovou řadou jsem iděl poprvé. Kdo chce vymyslet novou řadu, dá to do návrhů a nápadu, ne? :D
 

DeletedUser7239

Guest
Další zbytečnost...soutěž s úkolovou řadou jsem iděl poprvé. Kdo chce vymyslet novou řadu, dá to do návrhů a nápadu, ne? :D

Není to zbytečné. :P Mně by to bavilo. :) A myslím, že i více hráčů. Hru by to mohlo víc oživit. :good:
 

DeletedUser9350

Guest
Zeptám se tě na jedno. Programoval jsi něco pro web a pak to odlaďoval aby to fungovalo tak jak má?
 
Nereálné a zbytečné, dokážeš si představit co by z toho bylo za chaos? Tisíce hráčů s touhou vytvořit si svůj ukol, ve vysledku tisíce pokusů o ukol a totálně odrovnaná hra...

Ona ta nesmrtelná věta servisáků, má přeci jen něco do sebe. Není nebezpečnějšího člověka, než uživatel co dostal nápad:klubun:
 

DeletedUser7239

Guest
Zeptám se tě na jedno. Programoval jsi něco pro web a pak to odlaďoval aby to fungovalo tak jak má?
Zatím ne, ale vypadá to, že se za chvíli do toho pustím, když mně ta hra přestane bavit. :P

Nereálné a zbytečné, dokážeš si představit co by z toho bylo za chaos? Tisíce hráčů s touhou vytvořit si svůj ukol, ve vysledku tisíce pokusů o ukol a totálně odrovnaná hra... Ona ta nesmrtelná věta servisáků, má přeci jen něco do sebe. Není nebezpečnějšího člověka, než uživatel co dostal nápad:klubun:
To je tedy pěkná blbost. Heroes of might and magic v sobě editor má na celé mapy a pořád mě to baví. Kdyby to bylo podobné i u The Westu bylo by to super. :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To je tedy pěkná blbost. Heroes of might and magic v sobě editor má na celé mapy a pořád mě to baví. Kdyby to bylo podobné i u The Westu bylo by to super. :hoj:

Jenže si pleteš lokální hru, nainstalovanou na tvém PC, s online globální browserovou hrou, jako je West, to je stejne jako kdyby jsi míchal jablka s hruškama,a věřil tomu že když je obojí ovoce, že to bude vzájemně kompatibilní....
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7239

Guest
Jenže si pleteš lokální hru, nainstalovanou na tvém PC, s online globální browserovou hrou, jako je West, to je stejne jako kdyby jsi míchal jablka s hruškama,a věřil tomu že když je obojí ovoce, že to bude vzájemně kompatibilní....

To jsou zase výmluvy. :blush: I HOMAM se dá hrát přes internet. :) Stejně tak by se dal The West editor používat pouze offline.
 

DeletedUser1318

Guest
Nadřazené tomu, jestli by to technicky bylo proveditelné, je přece to, jestli by Inno na něco podobného přistoupilo.
Je nasnadě, že velmi rozhodně ne, tudíž dál není potřeba bádat, jak to přesně realizovat.
Vkládat do editoru kola štěstí nové sady, to je aktuální a asi jediný možný vývoj. A to ta grafomanka stíhá sama (a zjevně ji to ještě dlouho bude bavit).
 

DeletedUser7239

Guest
hmmmm.....odborník....offline editor v čistě online hře lollol

Jde mi o to, abych si mohl vyzkoušet itemy, které jsou mi ve hře online nedostupné (INNO opasek, slon, vlastní item) Nechápu, proč by to nešlo. A pokud by se ta úkolová řada INNU líbila stačilo by to pouze přijmout a bylo by to aplikováno do hry. Ale na to jste příliš líní, aby jste udělali něco pro hráče. :P A ještě k tomu citátu od vašich servisákú bych dodal, že ještě horší je, když vývojář žádný nápad nedostane. lol A pak se nelze divit, že to hráče přestává ten The West bavit. Což o to, mně by to bavilo i samotného hrát, ale jenom kvůli mně ta hra nepoběží. :(
 

DeletedUser9350

Guest
Víš jak dopadne něco co funguje a začne se do toho hrabat někdo kdo nezná systém? Nebude to fungovat. Dopadlo by to stejně jako jeden chatovací portál před lety, programátoři to na betě odladili, poplácali se po ramenou a zavedli do provozu a ono to spadlo a několik dní nešlo a pak pár týdnů šlo omezeně. Stejně by to dopadlo i s tím editorem, byly by to otevřené dveře pro nějakého ichtyla co by zkoušel co ta hra vydrží než spadne.
Můžeš sepsat smysluplnou quest line v NJ a AJ a poslat jí do Inna přímo. Třeba se ujme pokud nebude mít nároky na extra předměty.
 

DeletedUser7239

Guest
Můžeš sepsat smysluplnou quest line v NJ a AJ a poslat jí do Inna přímo. Třeba se ujme pokud nebude mít nároky na extra předměty.

Jen jsem zjistil (ostatní už to věděli dávno), že navrhovat něco je zcela zbytečné, protože to stejně zapadne v šuplíku a INNO si stejně udělá updaty podle svého. :( Takže asi mi nezbývá nic jiného než se naučit programovat a udělat si hru podle sebe. Akorát, že ten The West má široký potenciál a kdyby se jim do toho chtělo mohla by se ta hra zlepšit. Návrhů tu bylo dost dobrých. Mimochodem tu postrádám Krosnu33. Ten už to zabalil ? Já chci ještě doufat, že ten The West nedopadne jako Lagoonia, bylo by to škoda. :indián:
 
Nahoru