• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Herní sada (Johny Clear)

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    252
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15510

Guest
Já nejsem proti,sice je to podobné gentlemanovce ale to by nevadilo,spíš by mě zajímalo jestli by byla dražitelná nebo ne
 

DeletedUser11167

Guest
Právě že ne-ee, měl by se čím chlubit aspoň že dokázal vyhrát nějakou akci :D . :D :kobylka: :radní: :diablo::11:


No to promiň,ale zásadně nesouhlasím.I kdybych ti já dal ten bezvýznamný hlas a ty by si vyhrál,nic z toho nebudu mít,ale právě jenom ty,takže já ti hlas nedám :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Mě to přijde jak nesmysl. Je to až moc velký zásah do hry, a kdyby to bylo aspoň něco originálního. Za mě NE.
 

DeletedUser

Guest
:D Vubec nevyte zkuste neco navrhnout sami :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
soutěž o grafický návrh vlastního setu se mi líbí jako nápad, v tomhle případě však nelze případného vítěze odměnit avizovanou odměnou, takže tu lákáš lidi na něco, o čem dopředu víš, že je nesplnitelné? pán se chystá na dráhu politika?
 
:D Vubec nevyte zkuste enco navrhnout sami :D

Poslyš, to ty by jsi měl vědět. Nejde o to aby jsme něco navrhovali o to nejde. Ty navrhuješ a ty musíš předložit svoji věc, když chceš uspět. Nevím proč se odvoláváš na ostatní, tady nejde o poměřování talentu.

Naivně jsem si myslel, že jde o to, navrhnout nějakou smysluplnou a reálnou soutěž, ne naslibovat nějakou líbivou věc. To ja jako v Superstar, tam taky nemusli aktéři umět zpívat, stačilo když udělali dojem na hlasující.

Ps: ale hlavně že máme na foru účast klik-klik-klik
 

DeletedUser13667

Guest
Hráč je vyloučen ze soutěže za porušení pravidel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru