• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

herrjawa - adventní klobouk

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8767
  • Vytvořeno

DeletedUser8767

Guest
Myslim, že tento nápad už prezentoval dřív Majklski :)

Mrzí mě, že kritizuješ něco, aniž pochopíš celý smysl.

Základ výzdoby je stejný, tedy klobouk.

Ovšem na mém jsou čtyři svíčky, které se postupně zapalují na adventní neděli tak,
jako u nás známého adventního věnce.

Majklskiho nápad je tedy od mého nápadu zcela odlišný.
 
Sorry že to tak říkám, ale mě se to nelíbí. Nevěřím tomu že to máš takhle doma, ale pokud jo doufám, že pochopíš že to tak nevypadá. Přecejenom to máš na stole takhle klobou se svíčkama,řetízkem, skleničkou, nožem, kartama...?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

herrjawo, kritika se najde vždycky. Mě se to naopak líbí :) ... Ono se to některým dobře kritizuje, ale že by na to přišli a udělali, to ne.
 

DeletedUser14928

Guest
Sorry že to tak říkám, ale mě se to nelíbí. Nevěřím tomu že to máš takhle doma, ale pokud jo doufám, že pochopíš že to tak nevypadá. Přecejenom to máš na stole takhle klobou se svíčkama,řetízkem, skleničkou, nožem, kartama...?

Já tedy nevím, ale proč by měl někdo tuto výzdobu mít běžně doma? Vždyť téma přece bylo vánoční výzdoba ve stylu The West. A tu doma nejspíš nikdo běžně nemá a musí si dát tu práci, vytvořit ji a vyfotit.
Mně se tento nápad líbí, je to vlastně adventní věnec z klobouku. Úplně odlišné od předchozích dvou kloboukových výzdob.
Nechybí tomu nápad. Většina předchozích soutěžících vyfotila pouze obyčejný adventní věnec s cedulkou se svým jménem.
 
Nahoru