• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Historie westu a prémium

DeletedUser9371

Guest
Já přeci nezpochybňuju institut premia,já jenom nechápu,kam ti hráči spěchají.Jsem přesvědčenej,že kdybych do toho rval prachy jako protrženej,tak už nehraju,nebyl by důvod.Jsem nejlepší duelant? .

To je přesně to, z čeho je tady pak zle mezi hráči a tahá se to zlo i ze světa na svět. Jsou prostě hráči, já jim říkám generalisimové a generalistky. To jsou hráči z kterých má INNO určitě radost, jen ne obyčejní hráči jako já. Takovým hráčům jde jen o první místo v tabulkách, jinak to pro ně nemá cenu. Stejně tak jako v bitvách. Zkus takovému hráči (hráčce) nedat rekrut a upřednostni hráče, kteří chodí 6 x do bitvy a vyhodí ho, nedostane se. Mě je to jedno a upřednostním začínajícího hráče, abych ho ze hry neotrávil. A generalisimové hráči ? Začne rachot. Dotkl si se jeho ega, nemají body za bitvu, vyhodili zbytečně nuggety a jsi hned na jeho profilu. Na něj si nazvrací lži, pomluvy ...... A další hráči si to jako papoušci opisují na své profily hráčů taky a jedou do Tebe i tady na fórum, aniž by si ráčili zjistit, kdo má pravdu a proč to třeba vzniklo. Omílají prostě něco, o čem vůbec nemají páru. Jejich hra a já se takovými generalisimy a egoisty jen bavím a hraji proti nim. Denně. Hlavně se skvěle bavím, jak jim vytrvale a léta tečou nervy z neúspěchů ve hře.
Nic pro mě, jsem tu pro hru a zábavu no a i občas za to zaplatím i nuggety. Tak nevím, proč bych měl furt nadávat na nuggety.

West je hra a ne sport.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru