• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlášení chyb a bugů na Světě 9

DeletedUser

Guest
Zde prosím hlaste chyby nacházející se na Světě 9.

Děkujeme
 

DeletedUser18095

Guest
Ahoj
na světě 9 se nedostanu na dobrodružství,nechá mě to vybrat schopky a pak když se má otevřít hra, vyhodí mě to a napíše ,,Hash Mismasch"
Tímto se omlouvám těm , kteří ve hře zůstanou v oslabení.
Na support jsem to hlásila , ale 14 dní a stále je to v řešení :-(
 

DeletedUser18905

Guest
Ahoj,nevím jestli to správné misto píšu,ale dnes jsem konečně nasbíral věci pro splnění úkolu a najednou mi zmizel a F5 taky nepomohlo.
Jde o úkol Hledání velikonočních vajíček a plnil jsem úkol 2937 Práce pro velikonočního zajíčka
 
Hlásím to samé. Tato úkolová řada měla trvat ještě dnes a skončit o půlnoci, ale už zmizela. Nějaká obecná odpověď na toto? Nebo musí každý sám psát na support?
 
Úkolová řada podle české wiki již trvat nemá: https://wiki.the-west.cz/wiki/Hledání_velikonočních_vajíček
Že se Ladě nezobrazoval jeden úkol bylo něčím jiným a totiž faktem, že neměla nasazený prsten pro zobrazení úkolu Návštěva Marie.
Nicméně i tak nemusíte ticket psát, úkolová řada skončila a již s tím nic neuděláte ani my, ani vy.
Pokud jste čerpali informace o délce trvání úkolu ze stránky tw-calc, tak si vás dovolím upozornit na specifický zápis času:
17. 4. 00:00:00 = 16. 4. 23:59:59
 
Aha takže opět úkolová řada končí dřív než tombola. Fakt super.... Kdy už to bude konečně synchronizované a bude končit stejně? Ostatní velikonoční úkoly ještě trvají.
 
Nahoru