• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlášení bojovníků - Appomattox

DeletedUser

Guest
Duelant č.1, Buffalo, 150lvl, duelant, sada BB 1-3lvl + jednorannka na 5lvl
 

DeletedUser18324

Guest
Já, já, já se taky hlásím. Dobrodruh, Florida, lvl 130-131 na začátku (aktuálně 129). Dead. Dick +1, jizda dick, zbraně JJ nebo zlatka a sekera siux, jinak komlet sady pruzkuník, skaru, shawnee na ruznych urovních vylepšení.
 

DeletedUser16021

Guest
taky jdu do toho

myky S1 150LVL dělník. sad mám mnoho, DD. boba , atd
 
Čus všichni, jestli má někdo zajem a nechce být v tymu Zelí a Hivka :) tak já taky skládám tým. FOPPA-Arizona,díky.
 

DeletedUser13191

Guest
WarpfireW - Eldorádo - lvl 128 - voják

Deadwood/Dalton/Shawneeů set --- Reevese zbraně
 

DeletedUser18672

Guest
Zdravím :) akce vypadá supr, takže bych se rád též zúčastnil ale ještě se rozhoduji mezi S1 (duelant 137lvl, sada shaw nebo barta) a Buffo (voják 134lvl, sada průzkumníka)
 

DeletedUser8423

Guest
Kdyby někdo potřeboval doplnit tým. Cahir - dobrodruh 150, nebo dělník 150. Podle potřeby týmu :)
 

DeletedUser7889

Guest
animalfang stavbyveduci 150 s1 tim generala HIV-
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru