• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlášení chyb a bugů na Buffale

DeletedUser

Guest
Zde prosím hlaste chyby nacházející se na světě Buffalo.

Děkujeme
 
Malý tip jak alespoň něco málo naklikat:

po přihlášení odklikněte chybovou hlášku o vypršelém id a velmi rychle zastavte křížkem (křížek vedle adresního řádku v prohlížeči) odhlašování.

Je to sice omezené a silně nedostatečné, ale aspoň se třeba někomu povede vybrat denní login.


P.S. Mě se tímto způsobem povedlo přihlásit asi na 10. pokus.
 

DeletedUser18898

Guest
Dnes jsem se přihlásil na svet CZ11 Buffalo a zjistil jsem jsem, že hlavní mapa je ztmavena, což stěžuje vlastni hrani.. Stejný případ jsem zaznamenal i na světech CZ17 Georgia a CZ18 Hudson. Nevím jak k této úpravě doslo, když žádná aktualizace neproběhla. Hraj na tabletu Lenovo TAB3 7. Děkuji za řešení. Pete
 
vedení INNOGames se zapojilo do celosvětové kampaně na úsporu energií a proto se rozhodlo snížit jas na všech svých hrách. Takovéto opatření pomůže ušetřit energii v řádu megawatt.
 

DeletedUser18898

Guest
Myslím, že to bude mít opačný efekt. Jelikož to nejde hrát, neboť si osobně kazím zrak, přidám si na jasu obrazovky, což způsobí rychlejší vybíjení baterie a častější dobíjení. Tím se zvýší spotřeba elektřiny a vaše kampaň pozbyde účinnosti. Doufám, že nás budete informovat, jakou to bude mit odezvu od ostatnich hráčů.
 

DeletedUser

Guest
No tak tim pádem je West jako takovej nehratelnej takhle mam poškozenej zrak a timto si ho budu jen a jen zhoršovat.Tak co dodat Zdař bůh.
 

Pawn

Člen týmu
Tohle je hnus, nedá se na west ani pořádně dívat, jsem rád že zadám práci a můžu vypadnout, snad to brzo přejde. :-D
 
Za mě osobně - jestli se mi něco nelíbí a je to hnusný, jsou to růžový/fialový řeky na valentýna, tohle ztmavnutí není nijak dramatické.
 
Nahoru