• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlášení chyb a bugů na Světě 1

DeletedUser

Guest
Zde prosím hlaste chyby nacházející se na Světě 1.

Děkujeme
 
chyba v Nové Velikonoční sérii úkolu.

Hledání Velikonočních vajíček

Zadavatel:Marie Roalstad

Zapotřebí:
  • - Velikonoční malované vejíčko 0/5
  • -
    miniicon_quests.png
    Město duchů tě očekávají.
Velikonoční malovaná vajíčka nejde najít místo nich padají skla do dalekohledu.

Chyba je na všech světech a nejen u nás ale i třeba na Sovensku tam už to vyřešili.


Milí hráči,

vajíčka v novej veľkonočnej sérii úloh boli schované až tak dobre, že ich nikto nedokáže nájsť.

Preto sme sa rozhodli to vyriešiť tak, že ak kliknete na odkaz nižšie a prihlásite sa cez neho do hry, do inventára sa vám pridá 5 maľovaných vajíčok.

Druhý odkaz vám pridá ako ospravedlnenie od nás 3000 veľkonočných vajíčok.

Maľované vajíčka do úlohy

3000 veľkonočných vajíčok

Tieto odkazy môžete nájsť na úvodnej stránke hry alebo aj na West fóre.

S pozdravom
Váš The West tím
 
Kompenzace je i u nás. Odkaz naleznete taktéž na hlavní stránce hry.
Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za způsobené potíže
 

DeletedUser17809

Guest
Ještě bych rád oznámil, že po kliknutí na link nejde otevřít invent, je nutno dát F5 - a to u obou linků. Na SK verzi jsem tento problém neměl.
 

DeletedUser17809

Guest
Ani odhlásit a přihlásit nepomáhá? Ještě si radši promaž cache a cookies, mohlo se kdesi cosi zaseknout - a pak už jen psát na support.
 

DeletedUser17809

Guest
Díky za ověření, nelze se ale divit, že po takovémhle lapsu jsou hráči poněkud skeptičtí :)
 

DeletedUser17567

Guest
Můžete mě prosím někdo poradit, jak najít narcisky k úkolu - Slunečný den?Zkoušela jsem už ledasco a pořád nic, děkuji za odpověď.
 

DeletedUser11353

Guest
Ahoj, nelze se přihlásit na S1. :( Platnost tvého ID vypršela. Na jiné světy se lze přihlásit. Co s tím ?
 

DeletedUser19006

Guest
Dobrý den,

mám problém s dostáním se do hry. Vždy mi to po přihlášení hlásí: Platnost tvého přihlašovacího ID vypršela. Chceš-li pokračovat ve hře, musíš se znovu přihlásit přes hlavní stránku!

Udělal jsem to několikrát, ale bohužel se mi tato hláška zobrazuje pořád dokola.
Děkuji

Kdyby nebyla akce Valentýn tak mi to je jedno. Takhle jsem počítal každé srdce abych to stihl.
 
Nahoru