• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlášky z filmů a jejich názvy

DeletedUser

Guest
Jo je to Yes Man. Pro ty co neviděli rozhodně to shlédněte zaručeně to bude patřit do vašich oblíbených filmů. Tak někdo dejte další.
 

DeletedUser

Guest
tak dám...:)
Tahle nemožná mise se nám změnila na misi pro absolutní magory!

je to film z tohoto roku a je známá už z trailerů
 

DeletedUser

Guest
Rychle a zběsile 5.

Dejte když tak zase někdo jiný. Mě baví hádat, ale nerad vymýšlím něco nového :D.
 

DeletedUser8082

Guest
Tak dám já.

Budu hned hotová,bydlím s 5 bratry,3bratranci a máme jednu koupelnu,věřte mi,že čůrám opravdu nejrychleji na světě.
 

DeletedUser

Guest
Tak kamarád radí, že Jen blázni spěchají.
Pokud je to správně, tak dejte někdo jiný ;).
 

DeletedUser

Guest
Tak dám já:

Nechtěla jsem aby jste o to přišli.

Nápověda: Hraje tam Wentworth Miller.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ted už to uhodnete. Další nápovědy : Hlášku řekla Milla Jovovich. V tom filmu je v hlavní roli. Je to 4. díl.
 

DeletedUser

Guest
Jo řekl jsem že je to 4.díl takže je to jedno že jsi nenapsal Afterlife. Dejte někdo jiný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wiliam Dalton se nějak nehlásí, ale myslím, že to tak je, film jsem taky viděl...
 
Nahoru