1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

HLASOVÁNÍ MIGRACE

Téma v sekci 'Archiv' založené uživatelem HIV-, 3. úno 2017.

?

Chcete migraci? Jakou preferujete?

Anketa uzavřena 28. úno 2017.
 1. Ano, chci migraci jakoukoliv.

  59,8%
 2. Ne, nechci žádnou migraci.

  21,4%
 3. Jsem pro velkou migraci.

  63,8%
 4. Cokoliv jiného než velká migrace.

  20,5%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
 1. HIV-

  HIV-

  Registrace:
  30. pro 2009
  Příspěvků:
  1.526
  Obdržená poděkování:
  242
  Upozornění: Není vůbec jisté, že nám bude jakákoliv migrace schválena, stejně jako není vůbec jisté, že když už něco bude povoleno, bude to odpovídat výsledkům tohoto hlasování.

  Každý může dát 2 hlasy. Jeden je pro možnosti:
  Ano, chci migraci jakoukoliv. / Ne, nechci žádnou migraci.
  A druhý hlas pro možnosti:
  Jsem pro velkou migraci. / Cokoliv jiného než velká migrace.


  Diskuze o migraci je k dispozici zde: https://forum.the-west.cz/index.php?threads/další-migrace.30346/

  Připomenutí základních pojmů:

  Migrace - přesun postavy na jiný svět, kde hráč nemůže mít žádnou jinou postavu.
  Velká migrace - Všechny světy od 1. serveru až po floridu budou nuceně přesunuti na NOVÝ cílový svět, kde nebudou vystavěna města ani pevnosti. Nedotčena by zůstala pouze Georgie.
  Všichni hráči, kteří mají více postav by byli nuceni si vybrat pouze jednu (nezáleží přitom na tom, zda mají postavy pod jedním nebo více nicky).
  Bitevní turnaj na podzim 2016 ukázal, že rozdíly mezi prémiovými a neprémiovými světy prakticky nejsou, mohl by nový cílový svět být bez problémů se všemi prémiovými vymoženostmi (které stejně asi skoro nikdo nevyužívá).


  Šiřte informaci o tomto hlasování mezi svými známými a kamarády přímo ve hře, ať se nám tu podaří dosáhnout co největšího počtu hlasujících a tím i co nejobjektivnějšího výsledku hlasování.  Trvání ankety je 25 dní! Výsledky poté budou předány do Německa.

  Abyste mohli hlasovat, je potřeba:

  1) mít účet zde na fóru
  2) být přihlášen


  Na obrázku je zvýrazněno, kam kliknout pro registraci a kam pro přihlášení.
  [​IMG]

  Při registraci pak musíte zadat nick jaký máte ve hře a heslo pro přihlášení do hry.
  Krom toho musíte zvolit odlišné heslo pro účet zde na fóru.
   
  Axapes, Merkel, Bod-mrazu a 2 dalších za toto poděkovali.
 2. dexterlay

  dexterlay

  Registrace:
  21. čer 2010
  Příspěvků:
  1
  Obdržená poděkování:
  0
  jsem pro migraci velkou, s tim rozdilem,ze by se mely vsecky svety krome georgie presunout na s1 ;)
  Ale spokojim se pouze s velkou migraci...
   
 3. Acara the Spider

  Acara the Spider

  Registrace:
  10. led 2012
  Příspěvků:
  162
  Obdržená poděkování:
  87
  mám dotaz... pokud vsechno projde a spusti se velka migrace, jak to bude s inventama tech postav, co mam a nebudou migrovat? zmizi komplet nebo je nejaka sance, ze se neco prenese k te migrujuci postave?
   
 4. HIV-

  HIV-

  Registrace:
  30. pro 2009
  Příspěvků:
  1.526
  Obdržená poděkování:
  242
  Přenese se pouze to, co si zvládneš přenést svépomocí.

  Kdybych se pustil do velkých spekulací, tak je možná nějaká šance na přenos věcí, které mohly být koupeny pouze za nugety (černý pátek, věci na fotbal...) ale to prosím neberte jako něco s čím byste mohli počítat.
   
 5. Seventh raven

  Seventh raven

  Registrace:
  2. lis 2015
  Příspěvků:
  5
  Obdržená poděkování:
  2
  Podla hlavsovania sa to zvrhava na velku migraciu, takze rad by som bol, keby bolo mozne preniest aj na svet Georgie jednu postavu. Kedze hram na viacerych svetoch pod rovnaky nickom sa mi to zda nespravodlive aby som prisiel o vsetko na inych svetoch.
   
 6. Misho

  Misho

  Registrace:
  7. lis 2008
  Příspěvků:
  634
  Obdržená poděkování:
  95
  To asi těžko. Georgie je nedotčený svět co se migrace týče, a z dobrého důvodu. Je tam nový žebříček, a bylo by nefér kdyby najednou se tam někdo z 7. místa například propadl na 100. jen proto že si tam někteří naháží postavy, o věcech nemluvě. A to je ještě lepší případ. (Nejedná se o můj případ, Georgii fakt neřeším co se žebříčku týče osobně, spíš pohled na věc)
   
 7. Seventh raven

  Seventh raven

  Registrace:
  2. lis 2015
  Příspěvků:
  5
  Obdržená poděkování:
  2
  Co je fer???
  To je fer, ze pridem o postavy ktore som budoval rok-y!!!
   
  Morgan25 za toto poděkoval/a.
 8. Acara the Spider

  Acara the Spider

  Registrace:
  10. led 2012
  Příspěvků:
  162
  Obdržená poděkování:
  87
  presne o to mi jde... v pripade migrace bych si brala vojaka z arizony.. jenze na buffu mam spoustu tehlech nugetovych veci
   
 9. Nortia

  Nortia

  Registrace:
  4. led 2011
  Příspěvků:
  621
  Obdržená poděkování:
  29
  Velka migrace je rychla cesta, jak West pohrbit - Nicmene je asi vsem jasne, ze to Inno nikdy nepovoli a radsi ho necha umrit pomalu :)
   
 10. IGHAS

  IGHAS

  Registrace:
  2. lis 2009
  Příspěvků:
  1.231
  Obdržená poděkování:
  70
  to je všem jasné, ale je tady pár ale:

  - český trh nijak extra INNO nezajímá (malá kupní síla), nemá zde co ztratit a v principu by si zde mohlo dovolit i nějaký revoluční krok (velkou migraci), nezávisle na výsledku
  - West už běží jen v nějakém udržovacím módu, nicméně udržovat 10 nebo dva světy je rozdíl: tj. INNO ušetří na práci a servrech
  - West maj teď hlavně k testování, tak proč neotestovat i tohle: za relativně malou cenu INNO získá zajímavá data (odchod hráčů, změna ve výši příjmu a pod ..), které bude moci uplatnit jinde

  sám osobně tomu, že dojde k velké migraci nevěřím, ale jak říkám, jsou tu určitá ale, která ve mě hryzaj a říkaj, že to nakonec není tak nemožné, jak se na první pohled zdá ...
   
  marfra, FOPPA, Misho a 1 další osoba za toto poděkovali.
 11. Mshoci

  Mshoci

  Registrace:
  26. lis 2008
  Příspěvků:
  12
  Obdržená poděkování:
  2
  Doufám že to neprojde :D
   
  Donnie2 za toto poděkoval/a.
 12. sharkman

  sharkman

  Registrace:
  20. dub 2012
  Příspěvků:
  10
  Obdržená poděkování:
  0
  chtělo by to jakoukoli změnu nebo oživení - jinak celá hra půjde do hrobečku
  sharkman
   
 13. Bestiální Zabiják

  Bestiální Zabiják

  Registrace:
  22. kvě 2014
  Příspěvků:
  6
  Obdržená poděkování:
  7
  Dle mého je TW v agonii, čemuž se po mnoha letech hry nelze divit. Už dávno se tady nedá nic extra dělat a bitvy oživnou jen 1x-2x do roka, když se většina hráčů vyhází z dluháčů a potřebují je zpět nabrat co nejrychleji, takže chodí "chvilku" na bitvy, někdy i off. v základu je potřeba si uvědomit, že invent je "souborem obrázků", kterým někdo více či méně přikládá důležitost. Hlasoval jsem proti migraci, protože dle mých osobních zkušeností, nic nevyřeší. Nechal bych postavičky lidí "zdechnout" na svých světech, protože většina stejně migrovat nebude, i když bude více možností, protože svoji postavičku tam či jinde, mají ze svých důvodů. Někdo mizel před jinými hráči, takže bych ho vážně necpal zpátky k nim na jeden svět, někdo utíkal před skupinou (aliancí) lidí, takže to samé a někdo si prostě jenom tak rád kliká, nebo staví a "svatý klid" na polomrtvým světě mu zcela vyhovuje a těch by mohla být většina, na neaktivních světech. Světy se budou stále otevírat nový a většina těchto hráčů tam už postavičku nezakládá, protože prostě už se nechce nikam hnát, jen si sem tam kliknout, něco skompletovat, aby byl zase IN a když má náladu, tak chvíli chodit na bitvu, když ty bitvy za něco stojí. Na nových světech jsou lidi v krečích, furt jim o něco jde, někam se ženou a většinou to není zábava ani pro ně samotný. Dělají to, protože "musí". Většina hráčů, co tady léta přežívají, se už jenom chtějí bavit, ne dohadovat, ne poslouchat nadávky lidí, kteří neuspěli na jednom světě, tak se přesouvají na další a další a furt se diví, že jsou tak strašně dobří, ale nikam to nevede. Takže svět ani není s plnou síní slávy a už dávno je mrtvý a zvažuje se jeho smazání, migrace (konkrétně Eldo). Nechte to svýmu osudu a nic neřešte. Lidi si najdou to svoje a INNO to stejně jednou všechno smázne, až vytvoří hru "mistroství světa v klikání". JSOU TO JEN OBRÁZKY, tak kvůli tomu nešilte. reálný svět je, když zvednete zadek od PC a mrknete se z okna ven.
   
  hadris, Nevea Quar, Don Camillo a 3 dalších za toto poděkovali.
 14. 6711

  6711

  Registrace:
  8. úno 2017
  Příspěvků:
  3
  Obdržená poděkování:
  3
  ahoj všem
  co k tomuto tématu dodat ? když jsem to kdysi začal hrát s kolegou s práce, celkem jme tím žili. město fungovalo společenství měst san ... jeden za všechny by se dalo říct. pak začaly pevnosti a aliance hádky trucování odcházení hráčů. po zvýšení levelů obchodů se zdálo, že nastane nějaké oživení hry, která ale stagnuje. přitom nápadů by bylo hodně. budovy kam by se sypaly suroviny typu lázně, zbrojíř vylepšující zbraně, chovatel koní atd atd. bohužel se to zvrtlo se zavedením sad a nákupem za nugety. řekl jsem si tudy cesta nevede skusím dělat stavitele.ve 4jsme postavili kostel a ocitli se 1 v tabulce mezi městy a bum přišla migrace. no dobrá nějaké postavy se odmázly nastalo stěhování majetků z dvou světů do jednoho, ale level kostela převést nešel , penízky utracené za výstavbu hráčům vráceny nebyly. migrovali jsme na svět 1 i když to bylo jisté znevýhodnění proti kmenovým hráčům, protože svět začal dříve. na 1 jsme utratili skoro 2 mega za kostel proškrábali se tabulkou na 2 místo a zase to má být k ničemu ? takže za mě nikam nemigrovat normálně to ukončit a vrátit se k trávení času postaru třeba hraním karet se sousedy. protože když vidím jak se tady daří programátorům nahrávat úpravy her, tak já bych po takových stavech , že mi něco v práci po úpravě softu nebude fungovat kus fabriky tam asi dlouho nepobyl.
   
  Donnie2, Albireo G a Mínas za toto poděkovali.
 15. 1593ad

  1593ad

  Registrace:
  25. zář 2016
  Příspěvků:
  12
  Obdržená poděkování:
  5
  Je mi líto, když vidím, že samotná komunita má chuť něco dělat pro to, aby ta hra nešla ještě rychlejším tempem do kytek, a ty zde napíšeš tohle. Pokud tě hra nebaví a nechceš nikam migrovat, máš dvě možnosti
  a sice, migrovat, nebo na to hodit bobek a odejít, že ..
   
  Mikosansobi, Donnie2 a Bod-mrazu za toto poděkovali.
 16. Donnie2

  Donnie2

  Registrace:
  20. kvě 2010
  Příspěvků:
  7
  Obdržená poděkování:
  0
  Jsem pro velko migraci, poloprázdné neaktivní světy zmizí a naplní se svět uplně nový, ve kterém začne opět ten správný boj o každé pole a farmu :)

  Nicméně srdcaři, kteří se registrovali mezi lety 2008 - 2010 chtějí, aby jim zůstalo to, na čem dlouhá leta pracovali, pokud nebyli obětí migrací dob minulých.
   
  Naposledy upraveno: 21. úno 2017
 17. HIV-

  HIV-

  Registrace:
  30. pro 2009
  Příspěvků:
  1.526
  Obdržená poděkování:
  242
  Hlasování skončilo. Jakým výsledkem vidíte sami. Nyní budeme čekat, jak se vyjádří Leader Community Manager The-West.

  Jakmile se něco dozvíme, neprodleně to oznámíme.
   
 18. Dracox

  Dracox

  Registrace:
  19. lis 2008
  Příspěvků:
  80
  Obdržená poděkování:
  1
  Zdravím, jsem pro velkou migraci :)
   
 19. gabor nagy

  gabor nagy

  Registrace:
  12. srp 2010
  Příspěvků:
  451
  Obdržená poděkování:
  1.052
  Již by výsledky měly být nějakou dobu v Německu, proto bych se chtěl zeptat, máte již nějakou odezvu od INNA, nebo se na to ještě ani nepodívali?
   
  Nikca, Iruska7 a abe888 za toto poděkovali.
 20. HIV-

  HIV-

  Registrace:
  30. pro 2009
  Příspěvků:
  1.526
  Obdržená poděkování:
  242
  Mají to na stole. Zda se na to dívali nebo ne nám, pokud vím, neříkali. Já sám ani neočekávám odezvu dřív než v dubnu. Z toho co vím teď mají dost práce s chystanými změnami, které nijak nesouvisí s migrací.