• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlasování: 4. soutěž - Srazový deníček

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Které vyprávění se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    56
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

hlasujte prosím pro vyprávění o hráčském srazu, které se Vám líbí nejvíce. Bohužel se účastní pouze dva hráči, odměna za třetí místo propadla.


  • 1. místo - 50 nugget + 20x item dle výběru (lékařská brašna x sedlová hruška x spací pytel x růžová voda)
  • 2. místo - 2 recepty dle vlastního výběru + 5 000 $



HLASOVÁNÍ POTRVÁ DO 20. SRPNA​
 

DeletedUser6556

Guest
hmmm proč mi něco říká, že budu poslední? :D nejde ten můj hlas pro mě nějak smazat? cítím se teď trapně :(
 

DeletedUser6556

Guest
Takže věci bych prosil na S1 a to 15x lékařská brašna + 5x sedlová hruška... (klidně bych oželel 5x lékařská brašna a 5x sedlová hruška za 5x gentlemanova večeře ale to asi nepude :kobylka: :()
 

DeletedUser7836

Guest
1. miesto -charlestone
2. miesto - Bufino

Ďakujem súťažiacim za účasť a gratulujem k výhram. Odmeny dostanete, ale napíšte si súkromnou správou na nick klubun, na ktoré svety chcete odmenu zaslať.
Ďakujem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru