• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlasování o názvu nového světa

[SIZE="3"][b][color="Blue"]Jak se má jmenovat nový svět?[/color][/b][/SIZE]


  • Celkový počet hlasujících
    398
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
I ty můžeš rozhodnout, jak se nový svět bude jmenovat!

:střelec:

Hlasuj v anketě!
 

DeletedUser17580

Guest
Nejvíce se mi líbí Eldorádo, ale budu hlasovat pro El Paso, protože má taky něco do sebe! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16913

Guest
Mě se víc než Eldorádo líbí El Dorado - to je jako když byste napsali místo Washington Vošinktn
 

Komora95

Člen týmu
Mohl bych se zeptat, co tam dělá název "Eldorado", když nesplňuje následující:

"Máme pro Vás pouze jediné omezení - název musí začínat na písmeno E.
(a samozřejmě název musí být ve spojení s West tématikou)"

Díky za osvětlení,
Komora
 

DeletedUser7239

Guest
Mohl bych se zeptat, co tam dělá název "Eldorado", když nesplňuje následující:

"Máme pro Vás pouze jediné omezení - název musí začínat na písmeno E.
(a samozřejmě název musí být ve spojení s West tématikou)"

Díky za osvětlení,
Komora

Eldorado (ze španělštiny - pozlacený) je přezdívka bájného jihoamerického panovníka, později jeho země u smyšleného jezera Parime, oplývající zlatem a bohatstvím. Pověst vznikla patrně ze zpráv o obřadech Indiánů u posvátného jezera Guatavita (Kolumbie), při nichž náčelník ze sebe smýval zlatý prach, kterým byl rituálně posypán. Pověst o Eldoradu vzbudila v Evropě značný zájem, v 16. - 18. století bylo mnohokráte hledáno. Přeneseně je Eldorado místem blahobytu, zlata a bohatství, země zaslíbená, ráj.
převzato z Wikipedie... :)

Tedy možná souvislost i s Divokým západem... zlatokopové, kovbojové a indiáni. :D
Snad jen malá moje chyba, že jsem napsal dlouhé "a" v názvu světa.
:(
 

DeletedUser

Guest
Tedy možná souvislost i s Divokým západem... zlatokopové, kovbojové a indiáni. :D
Snad jen malá moje chyba, že jsem napsal dlouhé "a" v názvu světa.
:(

1. Jižni Amerika - Oblast Kolumbie
2. Je to bájné město, čili legenda, takže o zlatokopech nemůže být řeč.
3. Max teda ti indiáni no, ale dle mého patří k westu indiáni ze severní ameriky. Z plání a né z džungle a hor.

Jako název je to pěkný, mě samému se líbí. Ale spíš mi jde o princip no.
 

DeletedUser7239

Guest
1. Jižni Amerika - Oblast Kolumbie
2. Je to bájné město, čili legenda, takže o zlatokopech nemůže být řeč.
3. Max teda ti indiáni no, ale dle mého patří k westu indiáni ze severní ameriky. Z plání a né z džungle a hor.

Jako název je to pěkný, mě samému se líbí. Ale spíš mi jde o princip no.

Jde o to jestli je to v principu s Westem jako takovým... skutečným... nebo toho herního Westu. V normálním Westu taky nenajdeš velbloudy nebo raketové želvy. V herním Westu je možné všechno. lol A to Eldorado má k tomu Westu blíž než výše jménované předměty. :) Jinak o zlatokopech (i kovbojích) může být řeč v souvislosti, že tuto bájnou zemi hledali. :indián:
 

DeletedUser

Guest
Tak snad bereme realný west ne? Nebo aspoň realnější. Bo to jako až se bude volit svět od H tak si tam napíšuu tip Hagrid? Tvým způsobem myšlení nato půjdu tak, že ten má spojitost na kouzelnický svět a ve hře,ač na westu, máme set kouzelníka, takže pohoda jo? No to potěš koště kam bychom se takovou logikou dostali...
A jak "může být řeč, že to hledali ", to je zase co :D Váříš z vody.

Jako chápu, tvoje chyba to není, že to postoupilo do volby a jen se snažíš o obhajobu. Ale alespoň pokládej trošku rozumné argumenty. Já sám totiž měl ono Eldorádo jako prvotní okamžitý nápad, ale po zjištění faktů jsem si řekl, že tu nemá co dělat a hledal jsem tip jiný :)
 

DeletedUser7239

Guest
Já sám totiž měl ono Eldorádo jako prvotní okamžitý nápad, ale po zjištění faktů jsem si řekl, že tu nemá co dělat a hledal jsem tip jiný :)

No já nevím, ale mně právě připadá jako NEJVHODNĚJŠÍ. :) Možná mohl soupeřit s El Doradem, ale je to takový spíše počeštěný název. :D Takže ve Španělsku by se asi Eldorado neujalo. Jinak s tím kouzelníkem to nemá nic společného, ale například mi tu chybí ještě soupravy Vinnetua a Old Shatterhanda.
vinnetou-old-shatterhand.jpg

To už ani nevím jestli byli skuteční nebo vymyšlení. lol
Takže podle Wikipedie: Vinnetou je smyšlená postava, jeho předlohou však byl skutečný apačský náčelník Cochise Ani na toho Cochise jsem ještě nenarazil. :(
 

DeletedUser13789

Guest
Nejhorší na tom všem je, že Eldorádo má nejvíc hlasů. To je fakt tragédie...
Ne jenom, že INNO podkopává hráčům nohy a kazí West. Teď si ho zkazí i sami hráči. S divokým západem toho fakt Eldorádo nemá moc společného. Možná tak, že taky údajně mělo ležet v Americe - tedy na stejném kontinentu. Jenže v Jižní Americe, tudíž úplně na jiném světadílu. Proč se tam třeba neobjevil návrh Egypt? Nebo proč se mi neuznal návrh E55? I ty šlapky toho mají s westem víc společného než Eldorádo.
Je mi z toho fakt na blití...
about-to-vomit.gif



Ani na toho Cochise jsem ještě nenarazil. :(

Jestli to myslíš tak, že jsi ho v životě ještě nepotkal, tak nezoufej. Já jsem taky neměl tu čest.
A jestli jsi jeho odkaz nepotkal ve hře, tak je asi něco špatně:
clipboyqy.jpg
 

DeletedUser

Guest
No nedalo mi to a rozpracovala jsem si všechny názvy, tak to sem hodím a kdo chce nejdřív popřemýšlet, než bude hlasovat, tak prosím:

Eagle - v překladu "orel"... ok, je po celým světě a stejně tak v Americe, ale nevšimla jsem si, že by kovbojové jezdili s orlama na rameni ;)

Eldorádo / El Dorado - to už tady bylo, tak to rozebírat nebudu, ale opravdu nechápu, proč to tam je dvakrát... to už tam mohli dát jen jeden název, mezi to různě naflákat mezery a byl by klid.

El Paso - město v Severní Americe, "krok" a mám pocit že i název mimochodu nějakého koně (tím si nejsem jistá)... ok, tohle sem sedí :)

Estacado - našla jsem jen Llano Estacado... zas něco v jižní Americe ;) ... jo a Estakáda je něco jako most... no já v tom podobnost nevidím

Evergreen - "stále zelený" atd... to by ještě šlo, přeci jen tam jsou nekonečné stepi a pastviny :)

El Desperado - "zločinec, bandita, psanec na divokém západě,..." asi to sedí, ale aby se svět jmenoval "Psanec"... no každý má jiný vkus :)

Ellsworth - nějaký okres v Kansasu v USA

Elwood - město v USA

Englewood - čtvrť v Chicagu... citace z wikipedie: "Englewood je neblaze proslulý vysokou kriminalitou."

El Pueblo - město, vesnice, národ, veřejný ochránce práv... spousta významů a ani jedna podobnost s Divokým Západem

Easton - značka aut, kol a všech dalších blbostí... žádnou podobnost jsem nenašla

Edmond - "vedení" si dalo perličku nakonec, dát tam normální lidské jméno? :D proč jste tam rovnou nedali Eliška? :D

No můj závěr je, že si fakt práci s tím dalo jen pár lidí a ostatní tam prostě flákli nějakou blbost a před to "El" ;) A u většiny jmen fakt nechápu, jak se zrovna jim povedlo dostat do "TOP 10".
 

Deleted User - 31870

Guest
Věnujte se, prosím, hlasování. U každého názvu, který je výše, byla spojitost objevena - byť může být nepřímá. Některé navržené názvy jsou názvy města z Ameriky či jen části (čtvrti) města. Kdybychom měli hledat absolutní souvislost s hrou, bude tu maximálně 5 názvů. West je ale už trošku moderní (jezdíme na želvách, sháníme pštrosy a sbíráme itemy, které v té době možná ani neznali).

Eagle - orel - opasek s přezkou orla
...
 

DeletedUser16969

Guest
Estacado - našla jsem jen Llano Estacado... zas něco v jižní Americe ;) ... jo a Estakáda je něco jako most... no já v tom podobnost nevidím

Llano Estacado není 'něco' v jižní Americe, ale území na jihozápadu USA = území divokého západu, takže se pro název nového světa určitě hodí víc než třeba to tvoje El Paso což je jen město, a názvy měst by se měly nechat pro názvy měst.
 

DeletedUser13789

Guest
...a názvy měst by se měly nechat pro názvy měst.
Tak proč se teda jeden ze světů jmenuje Buffalo? A vždyť není problém na světě El Paso pojmenovat město El Paso, ne? Nebo je to proti pravidlům? Já bych teda neřekl.

Navíc Llano Estacado je dost "neobratné" sousloví a hodně lidí (asi tak 85%) by ho ani neumělo správně vyslovit. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jinak když byla spojitost u všeho objevena, proř nám ji sem modi nevypíšou? U některých názvů by mě to fakt zajímalo a myslím, že dost lidí taky :)
 

DeletedUser13789

Guest
Jinak když byla spojitost u všeho objevena, proč nám ji sem modi nevypíšou? U některých názvů by mě to fakt zajímalo a myslím, že dost lidí taky :)

To taky nechápu. Darling jakž-takž obhájila to Eldorádo. Sice ne úplně uspokojivě (pokud to vůbec jde). Ale nic víc...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru