• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět Hlasování o názvu nového světa

Jak chcete aby se jmenoval nový svět?


  • Celkový počet hlasujících
    53
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser16637

Guest
No, tak koukám, že vedení Inna je nepoučitelné a světy se budou otevírat stále dokola :(

Za mě nehlasuji pro žádný, ani na něj nepůjdu, nešel jsem už ani na Georgii :(
Místo podpory a rozvíjení stávajících, opět lákání na nové.
Moje účast na Westu padá s Arizonou - HOWGH :p
 

DeletedUser18847

Guest
Jak psal Jamza, vybírá se pouze z názvů začínajících písmenem H, aby bylo zachováno jasné určení pořadí světů.





Určitě to nebude před koncem ankety :D víc zatím nesmíme prozrazovat.
Tys vtipálek...jasně že ne před koncem ankety... :D ale díkes
 
Mám jednu faktickou připomínku: když už Havaj, tak Hawaii. Hawai není nic.

A ještě mám jeden dotaz: na co se s velkou slávou organizovala migrace z Colorada na Ari, když obratem vyoslí novej svět, aby se hráči zase pěkně rozložili do malých izolovaných skupinek?

A jeden návrh to whom it concerns: přijďte s tou anketou až ve chvíli, kdy bude jasné, jakou koncepci tvůrci hry sledují.
 

Pawn

Člen týmu
The end is near.
Laie61.gif
 

DeletedUser

Guest
Proč je hlasování? Vždyť na Facebooku již asi 14 dní je pozvánka ke hře na novém světě - Houston, který se brzy otevře.
 

DeletedUser15206

Guest
Tak to je zase dobrá sranda :D Spojujete servery kvůli nedostatku hráčů, a místo toho aby jste to nahnali vše na jeden super velký server tak vymyslíte další otevření serveru a tím oslabíte staré co doposud zbyly. Koukněte na Velkou Británii tak neotevřeli žádný nový svět za posledních pár let.

Za mě jednoznačně hloupost.
 

z3l1

Člen týmu
Tak to je zase dobrá sranda :D Spojujete servery kvůli nedostatku hráčů, a místo toho aby jste to nahnali vše na jeden super velký server tak vymyslíte další otevření serveru a tím oslabíte staré co doposud zbyly. Koukněte na Velkou Británii tak neotevřeli žádný nový svět za posledních pár let.

Za mě jednoznačně hloupost.

My - oni musí otevřít nový svět, když to přijde nařízením z vyšších pozic...
 

DeletedUser18182

Guest
Zdravím přátelé. :) Hraji 7 světů a přitom nehraji ani Floridu, ani Georgii a stejný přístup budu mít i k H... Přeji si zredukovat staré mrtvé světy na jeden až dva (staré). Ale zároveň chápu snahu INNO otevřít nový svět a zatraktivnit hru pro nové hráče. Sice +-autobus noví hráči nebudou, ale z těch starých se zase něco vymáčkne, takže koza se nažere a vlk zůstane celý (je to dobře napsáno). Proč se na nový "super svět" nemohou přesunout starý hráči se 150lvl je asi každému, kdo to nějaký ten pátek hraje, asi nad slunce jasné, takže se nikdy všichni nesejdeme na jednom "super světě". Takže nad otevřením nového světa nelamentujeme, zadarmo nám nikdo ty starý mrtvý světy držet nebude, tak buďte rádi, je to pro naše dobro. :) My jenom budeme doufat, že po Colradu a Buffalu se budou moci i z ostatních starých neživých světů moci přesunout i další bitevníci na Arizonu a budeme se tam bavit my, co už nám stačí jeden svět a nechodí na nové, v duchu, že koza se nažere (někdo potřebuje dělat donekonečna klony a vyšperkovávat) a vlk zůstane celý (my na starých světech). :) Můj hlavní svět je S1 a Arizonu jsem zmínil, protože se tam začalo přesouvat (migrovat), aby tady někdo nenamítal, proč Arizona a ne něaká mrtvola? Na Arizoně se situace výrazně zlepšila, takže kdo tam není a ani nemá možnost tam migrovat, tak bych ji doporučil místo nového světa - výbavu seženete za hubičku a INNO se velmi brzy postará, abyste si TOP výbavu mohli velice rychle pořídit z nějaké neotřelé nové tomboly, kterých je cca 6 do roka (Valentýn, Velikonoce, Nezávislost, Octoberfest, Dny mrtvých, Vánoce), takže v průměru každý druhý měsíc. Pokud to dobře půjde, tak se nakonec všichni sejdeme na Arizoně, až tam povolí migraci i z H... (časem, zatím jsme u B,C, tak trpělivost). :D

Přeji vám spoustu zábavy u hry.

BZ
 
Nahoru