• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hlasování o termínu srazu

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Zvolte všechny termíny, které se Vám hodí pro účast na srazu.


  • Celkový počet hlasujících
    134
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

dovolujeme si Vás požádat o hlasování v anketě, abychom zjistili, kdy nejlépe udělat sraz. V Teamu jsme se předběžně shodli na jistém místě (prozatím nebudeme prozrazovat), avšak program mají pouze v průběhu prázdnin.

Jsme si však vědomi, že většina z Vás pojede někam na dovolenou, nebo má již jiné plány. Proto bychom chtěli udělat průzkum, zda by o sraz v průběhu prázdnin byl zájem a jaká by byla přibližně účast.

V anketě jsou uvedeny i termíny mimo prázdniny. Pokud vážně uvažujete o účasti na srazu, hlasujte prosím pro všechny termíny, které se Vám hodí. Sraz se pokusíme udělat v době, o kterou bude velký zájem. Je pro nás důležité, aby hlasovali skutečně ti, kteří přijedou - proto Vás prosím, pokud víte, že nebudete moci / nechcete přijet, nehlasujte.

Za celý TW Team Vám Děkuji


Vajíčko na den 23.dubna:
vejco3.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
uvažuji, že bych jela, když budu moci, ale záleží také na vzdálenosti - do tří hodin bych dojela, ale pokud to bude na Moravě a 6 hodin daleko jako loni, považujte mé hlasy za bezpředmětné
 

DeletedUser

Guest
když je v červenci něco extra tak at hlasují proto,třeba to bude super:D

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Letos by to mohlo být v Ostravě......alespoň v to doufám!!! Jinak zdřejmě nepřijedu:-(
Ale ať je to spravedlivé navrhoval bych takové Pardubice ........ Jsou téměř ve střebu republiky a cesta není komlikovaná ...... A navíc je to krásné město!!!
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s tebou, kdyby to bylo v Pardubkách, tak by to bylo super, je to opravdu skoro ve středu ČR, takže by mohla dojet většina lidí.....Ale na místo se nás zatím neptají :D
 

DeletedUser

Guest
Jak takový sraz vůbec vypadá, určitě pjedu...
The West totiž miluji!
 

DeletedUser

Guest
Jak takový sraz hráčů TW vypadá? Zde se můžeš podívat na fotky z minulého srazu. A zde si můžeš projít program minulého srazu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě, vzít si s sebou můžete kohokoliv, sraz můžete pojmout i jako rodinný výlet. :) Až se ale budou posílat přihlášky, tak je lepší uvést, kolik osob si berete s sebou jako doprovod, aby se počítalo s dostatečným místem na sezení.
 

DeletedUser

Guest
Ja sa chystám s kamarátom do Česka na výlet.Mohol by som si tam odskočiť. :D
Tak že asi na 55% prídem.
 

DeletedUser7906

Guest
Nejlepší by bylo, uvést kde to je..ať zbytečně nehlasuje někdo, kdo tam pak nepojede...
 
Taky myslím že by bylo lepší dělat anketu o místu konání a pak až termín
Jinak,nevím jestli dojedu,o prázkách budu na Jižní Moravě a ke konci roku zase jedem se třídou na výlet
Pokud budu vědět víc tk dám vědět ;-) Zatím tedy nehlasuji ;-)
 

EREWAN

Člen týmu
toš já sem moravák a pardubky só solidní místo pro sraz pro všecky, bych bral, ale dojet nevím esi dojedu, máme to u nás také nenaplánované :D





a eště bych chtěl říct : na fotky jsem se díval, ale tak by mi bodlo kdybych věděl třeba jaký tam bude program příště, protože čekám, že to nebude to samé co loni :D, protože když se řekne TW sraz, tak se mi vybaví zájezd do nějakýho hotelu, kde se budou westáci seznamovat, bude tam hromada kompů a lidi poklábosí, večer zajdou na chlast a bude pohoda... :) ty fotky ovšem značí něco uplně jinýho :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
sakra řekněte kde to bude vím že je ještě jedno westernové městečko v šiklově mlýnu je to ode mě blíž než do boskovic ale jen asi o pul hodiny :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Westernových městeček je po ČR více. A jak jsme řekli hned na začátku - neprozradíme místo, dokud nebudeme vědět, zda je vhodné s ohledem na zvolený datum. Až budeme vědět naprosto jistě, že sraz bude na určeném místě, napíšeme vám to.
 

DeletedUser

Guest
aha mužu dostat odkazy na ty westernové města nebo aspon jmena českých westernových měst?? klidně mi to napište do soukromé zprávy nebo do profilu
 

DeletedUser

Guest
Jo v jednom takoym jsem byl mam i dolary schovaný ale na srazu je asi sranda jinak hezký fotky :D
 

DeletedUser

Guest
Westernových městeček je po ČR více. A jak jsme řekli hned na začátku - neprozradíme místo, dokud nebudeme vědět, zda je vhodné s ohledem na zvolený datum. Až budeme vědět naprosto jistě, že sraz bude na určeném místě, napíšeme vám to.

Hezké, takže pokud jsem to dobře pochopila, nesdělíte místo, ale po ostatních chcete, aby hlasovali o termínu, podle kterého určíte místo srazu....trochu mi to připomíná definici kruhem:) ....nebo slovíčkaření hodné parlamentu ...proč prostě na férovku neřeknete, že pokud se více hráčům bude hodit termín během prázdnin, bude se to konat tam a tam, ale pokud by se více hráčům hodil jiný termín, bude to v jiné konkrétní lokalitě? třeba byste tím získali lépe průkazné výsledky hlasování...

....a když už jsme u místa srazu, však to nemusí být právě westernové městečko - podobné sousloví ve mně evokuje něco dále od civilizace (takže špatné spojení...loni to bylo něco jako 3 přestupy a pak půl hodiny pěšky, celkem 6 hodin...pokud by vlaky neměly zpoždění) a více méně na otevřeném prostranství (co když bude zase v červenci sněžit?) - ne, že bych takové místo nenavštívila ráda, ale nejspíš bych v případě potřeby vybrala lokalitu co nejblíže bydlišti. Jako přijatelnější místo pro konání srazu by mi tudíž připadalo kongresové centrum v nějakém velkém městě, vždyť i na takovém místě by se dala vytvořit "westernová" atmosféra. Připadá mi, že díky lepšímu spojení byste snad měli vyšší návštěvnost, i když si nedokážu představit, o kolik víc organizační práce by to pro tým znamenalo; ve westernových městečkách je zřejmě už bez práce nabídnut minimálně nějaký základní program. (edit: dokážu si představit i kombinaci obou variant, podle vzoru našich vědeckých konferencí ....tj. první den prezentace výsledků v kongresovém centru (třeba promítání nej westernových scén), večeře ve vybrané restauraci (opijem se, opijem se...), druhý den exkurze (v našem případě přejezd do westernového městečka)... složité, ale možná ne tak nereálné) . Samozřejmě nikoho k ničemu nenutím, jedná se pouze o vyjádření názoru. Zároveň je mi jasné, že pro letošek je stejně rozhodnuto, ale třeba v dalších sezónách...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru