• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hledám alianci server dakota

DeletedUser

Guest
Ahoj, hledám jakoukoli alianci na serveru dakota. hru hraji zatím skoro měsíc, neslibuji vstup do aliančního města
Nick:TheBlackRay
level:33

:kobylka:
 
předpokládám,že to twl má značit cosi jako ty vole,ale to nechám bokem,jinak já to chápu tak,že NESLIBUJE vstup do al.města.
Čili když nebude ve městě,tak logicky nemůže bejt v alianci,nebo se pletu?
 

DeletedUser9371

Guest
Nepleteš se KLuge. Nejde založit aliance bez města. Třeba má nějakou novou taktiku o které nevíme.
Nebo špatně položil dotaz. Je ve městě a nechce být v alianci. Pak ji může zrušit, jestli má "čepici" radního či zakladatele. Nebo si musí založit město sám a alianci nevytvořit. Bude mít klid. To musí zase odejít z toho města, které je v alianci.
:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Hráč má své vlastní město a hledá si alianci (nechce z toho města přestupovat, ale přistoupit s tím městem k alianci).
 

DeletedUser9371

Guest
Tak to jsem nečetl pořádně. :D
TheBlackRay, tak to máš rychlejší než tady přímo ve hře. Písni telegram do města zakladateli, které si Ti líbí a požádej ho o pozvánku do aliance. Třeba můžeš napsat na Dakotě mě. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Krosno, pochybuji, že ví, kdo vede jakou alianci a jaké na daném serveru vůbec jsou.. :) Proto se nejspíš ptal zde. ;)
 

DeletedUser16557

Guest
Já sem to zase pochytil tak že nechce do města s aliancí ;-)
 

DeletedUser

Guest
:D ať už ste to kdo jakkoli pochopil, znamená to že už mám město, jsem jeho zakladatel.:D
Jinak díky Krosna33 rád se k vám připojím
 
Nahoru