• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hledání produktu

DeletedUser15884

Guest
Zdravím :) píšu na fóro této hry poprvé, tak nevím jestli je toto dobrá sekce ale chci se zeptat, když chci najít dřevěný kolík (přímit řeku - 5% na nalezení produktu) tak je lepší pracovat po 15 minutách nebo po 1 hodině? Kdy je větší šance na nalezení? Nebo spíš.... kde to rychleji najdu - co je výhodnější
Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser9371

Guest
Zdravím :) píšu na fóro této hry poprvé, tak nevím jestli je toto dobrá sekce ale chci se zeptat, když chci najít dřevěný kolík (přímit řeku - 5% na nalezení produktu) tak je lepší pracovat po 15 minutách nebo po 1 hodině? Kdy je větší šance na nalezení? Děkuji za odpověď :)

Píšeš poprvé a dobře. :D
Osobně, když něco hledám a nepadá mi to (nemohu nalézt), převléknu se podle scriptu na danou práci. Pak to měním - doplňuji (oblečení) třeba o sváteční klobouky, botky a podobně. Prostě věci, které přidají štěstí. Pracuji vždy hodinu a nebo dvě. Podle toho, který svět hraji. Mám s tím dobré zkušenosti. Padne tady i rada, že se zkus před každou prací 15 minut modlit, údajně to pomáhá. Ale na téma kostel je tady jiná sekce. Osobně jsem zastánce názoru, že to nepomáhá a jestli ano, je to jen a jen o náhodě.
Co mám ale 100 % vyzkoušené je to, že když něco nutně hledáš pro splnění úkolu, nemůžeš to najít (třeba později šílené okovy, pytle s kořistí a podobně) je dobré, nikdy ten úkol nepřijmout a začít produkty hledat. Padají rychleji, než když úkol přijmeš. Nasbíráš, pak přijmeš a splníš. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Vyvratim teorii o obleceni podle scriptu a svatecni sade:
Jedine, co zvysi sanci na nalezeni produktu je premium vyssiho prijmu. Podle stesti se ridi padani itemu, pracovni body zvysuji rozsah u tohoto stesti. Produkt ma predem stanovena % na nalezeni, jejich padani tedy neovlivnuje ani stesti, ani PB, ani motivace.
 
Dovolím si drze dodat,že odpověď moderátora mě něčím drobně zavání.Pochopitelně-PREMIUM.Ano to dává jistý šance,ale nevím proč je uvedený hned v úvodu.
Hraju tohle od úplnýho začátku,kdy jsme na tom byli všichni stejně a kdo má něco odehraný,tak ví že hned z kraje je úkol sehnat vlajku při práci HLÍDÁNÍ PEVNOSTI.
Ještě tady hrajou lidi,kteří vědí,že jistému již nehrajícímu maníkovi se podařilo na cca3-4 pokus sehnat hnedle dvě.Bez premia,na stejnejch postech jako jsme byli my.Je to 100% pravda,byl to maník spoluzakladatel města kde jsem byl.Já ji hledal asi dva měsíce.
ČILI loupit-neloupit,krást nekrást? Prostě až padla,tak padla.
Jsou jistě herní postupy,jak si sám pomoci(formou PB,oblečení,inventáře atd.),mě jen trochu vadí,že moderátor vypíchne premium na prvním místě.:mexikán:
 

DeletedUser9371

Guest
U každého profilu je vždy nějaká "perla". Na hlídání pevnosti jsem taky kdysi řádil a stále nic jako dobrodruh. S prémkem nebo bez něj. Pak okovy, to byl taky nářez. Dnes mi okovy padají dobře. Pytle s kořistí je taky radost hledat. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Jsem moderator, ne agent s teplou vodou :klubun:
Myslim, ze je uplne jedno na jakem miste premium uvedu, nikde ani netvrdim, ze se pro hledani produktu vyplati. Jde o to, ze padani produktu je predem definovano procentuelne, kdy cislo uvadi sanci na nalez v pulhodinovem intervalu. Je to to jedine, co nalez ovlivnuje (Je ted uplne jedno, jestli zadas ctyri pulhodiny nebo jednu dvouhodinovku), ergo v tomto pripade hraci pomuze jen premium, zadne zvyseni stesti nebo pracovnich bodu nema vliv na nalez produktu.
 

DeletedUser15884

Guest
Dovolím si drze dodat,že odpověď moderátora mě něčím drobně zavání.Pochopitelně-PREMIUM.Ano to dává jistý šance,ale nevím proč je uvedený hned v úvodu.
Hraju tohle od úplnýho začátku,kdy jsme na tom byli všichni stejně a kdo má něco odehraný,tak ví že hned z kraje je úkol sehnat vlajku při práci HLÍDÁNÍ PEVNOSTI.
Ještě tady hrajou lidi,kteří vědí,že jistému již nehrajícímu maníkovi se podařilo na cca3-4 pokus sehnat hnedle dvě.Bez premia,na stejnejch postech jako jsme byli my.Je to 100% pravda,byl to maník spoluzakladatel města kde jsem byl.Já ji hledal asi dva měsíce.
ČILI loupit-neloupit,krást nekrást? Prostě až padla,tak padla.
Jsou jistě herní postupy,jak si sám pomoci(formou PB,oblečení,inventáře atd.),mě jen trochu vadí,že moderátor vypíchne premium na prvním místě.:mexikán:

tak to jsem třeba já :D já šel, když jsem byl ještě malej level, tak jsem šel jentak ze srandy na 3 hodiny hlídat pevnost a dostal jsem z toho 2 vlajky, první hodina nic, druhá hodina vlajka, třetí taky vlajka. A nikdy žádný modlení, podle mě to nefunguje. :)
 

DeletedUser16200

Guest
Ja osobne produkty hľadám po hodinovkách/dvojhodinovkách, ak nechce padnúť, tak si dám 1-2 dni od tej práce pauzu a hľadám niečo iné, potom prídem a začnú sa mi produkty len tak sypať :)
 
Nahoru