• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hledají se rebelové Colorada

DeletedUser9371

Guest
[youtube]SbtEXWyI13I[/youtube]

Město založeno 29.8.2012 v 03:58 hodin

Latinsky Rebellio je forma boje proti vládnoucí vrstvě, či proti okupující armádě třeba i ve volném vyjadřování se na fórech, kterého se účastí zpravidla větší část obyvatelstva. V každém případě je to projev nespokojenosti nebo odporu s vládnoucí vrstvou.

Jsme bezvýznamné město s příchodem nového update.

A kdo chce se mnou do té doby rebelovat?

Stačí jen společně hrát, stavět a komunikovat. Bez tupých a omezujících pravidel vlastní hry, jak je tomu zvykem v některých aliancích.
Příspěvky na fóru se nemažou, pokud je to v souladu s pravidly. Protože když si s nimi hráči dají práci i ostatní hráči mají mít šanci si to přečíst. Nebudu radši jmenovat, nevlastní dcero Klekí-Petry vychovaná v duchu křesťanské lásky k bližním se svým bratrem Vinnetouem.

A vzkaz pro ty, kdo chtějí společně se mnou rebelovat?

Klíč od salónu je pod rohožkou. Barman Henry Walker je u očního lékaře, požil prohibiční kořalku. Takže v regálu je domácí pálenka a obslužte se sami. Na sporáku je teplá polévka Nšočovice a Andělská sekaná z vepřového. Komu nešmakuje, tak v troubě je od včera Králičí fašírka.

A kdo nezná recept ? Je jednoduchý. Společná a vytrvalá hra. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
COLORADO%20KONEC.jpg


Je to můj druhý svět, co končím a mažu účet od roku 2009. Ten první byl asi po měsíci Arizona. Tam bylo naprosto mrtvo v době, kdy jsem tam hrál.
Teď došla řada i na Colorado. Na tento svět jsem šel hrát v dubnu loňské roku, na přání jedné hráčky. Ta mě pak za větu na chatu "Proč víc neútočíme ? To se bojíme ? Stále jen bráníme" vyrazila na vteřinu z aliance. Nehledě ? Její egoismus mě drtil, a ne jen její. Nic pro mě. Jmenovat nebudu, nemám rád hádky, jsem tu pro pohodu a relax a ne pro nerváky s některými "Lamami". A v reálu ? Je to fajn baba. Ale ve hře ????? Na hlavu.
Pak jsem hrál chvilku proti nim, ale hrát na světě ? Kde je mrtvo v komunikaci ? Do bitev se dostaví pár hráčů ? Ostatní mlčí a hrabou se na řemeslech, úkolech, loupí v trhu aliance a podobně ? Nic moc.

No a hlavní důvod ? Hrát tři světy poctivě ? To prostě nejde, po novém update. A klikat jen po minutě fazole a spol ? To mě prostě nebaví.
Takže, kdo mě chce najít, aktivní jsem na sedmičce až do skonání světa 7 a na Dakotě.

A závěrem ? Přátelé i nepřátelé (soupeři ve hře) na Coloradu ? Držte se a hezkou zábavu.
:72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13017

Guest
Vůbec ti nezávidím tvou pozici zasloužilého batohu.
Vím, že jsi hodně ublížený, ale za tvůj vyhazov můžu já, nikoliv jiní, výše zmiňovaní.
Ono nejde ani tak o nějakou rebelii, spíš o tlučhubářství, které ti je nejbližší a kterým jsi proslulý :-)
Nic jiného vlastně ani neumíš...
 
Vůbec ti nezávidím tvou pozici zasloužilého batohu.
Vím, že jsi hodně ublížený, ale za tvůj vyhazov můžu já, nikoliv jiní, výše zmiňovaní.
Ono nejde ani tak o nějakou rebelii, spíš o tlučhubářství, které ti je nejbližší a kterým jsi proslulý :-)
Nic jiného vlastně ani neumíš...

Ona ta "rebelie" uz vlastne existuje :D ale je trochu líná :D

:klubun::klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Koukám, že Colorado žije i s Králíky. Tak ať se daří.
Nevím kde jste byli, ale houby ještě nerostou. Vytáhli jste příspěvek z 21.01.13, 22:41 hodin.
Trochu pozdě. Králíkárna je dobré a hravé město, ale nemít možnost veřejné komunikace a říct si vlastní názor na hru ? Nic pro mě. A nervově se hroutit ze hry ? Když se nedaří v bitvách ? Tak to je na lékaře. Nic pro mě, stejné jako na světě 7, kdysi.
Monco ? Hráčů Tvého kalibru si vážím a můžu jen popřát hezkou hru.
Vaše hra, Vaše taktika ve hře pod vedením "králice".
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jinak Colorado byl dobrý svět a spousty fajn hráčů. Jen tam prostě bylo v poslední době naprosto mrtvo. :(
 
Nahoru