• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hodnosti ve městech...

  • Zakladatel vlákna Fry Praskla Lahev
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To Dydy

nikdy nevis co clovek udela a jestli reknes opak pak si toho jeste moc neprozil... jsou lide kterym muzes verit ale jsou lide kteri si hrajou na kamarady a jakmile dostanou lepsi nabidku ihned odejdou a udelaji ti to co udelali me a posun je v tom ze dyz mu das bily kloboucek tak muze vse krom toho ze me sesadi "napacha vice skody" - takhle aspon mohu trochu redukovat jeho skody

a nemyslim si ze kazdy si zaslouzi ihned bily kloboucek a duveru... a proto zas nechapu ja proc nedokazes ty pochopit ze ho nemuzes dat hned kazdymu komu si myslis ze mu muzes verit ... ale chapu ze dokud to sam neprozijes asi se mnou stejne souhlasit nebudes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já ještě jednou zopakuji, já narozíl od vás musím na vše nahlížet 2 pohledy - hráč + mod

Jako moderátor musím být tvárný a přizpůsobivý a pokud mne přesvědčite a dáte kvalitní argumenty, není duvod názor nezmenit.
Takhle to pomalu vypadá, že mi to vytýkáš.
A zamykání témat má své duvody, nemá cenu vés diskuzi o 1 tématu ve 2 lajnách.
 

DeletedUser

Guest
nevycitam to by me nenapadlo a neohovoril sem o uzamceni ale o tom co se psalo v nem... takze mam brat s nadhledem tve prispevky kdyz si mi tedy zamitl nebo spise argumentoval na 2.strance ze kloboucky sou zbytecne byl to nazor mod ale z tveho novejsiho prispevku kde ty sam navrhujes modry kloboucek atd uz to byl hracsky nazor... nechci aby to vyznelo spatne jen se v tom nevyznam


nebo to mam chapat ze sem se v predeslem prispevku o klobouckach nevyjadril presne a jasne??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pro bamb

Není důvod vracet se v tématu úplně na začátek. Tvůj příspěvek toto téma vůbec nikam neposunul. Možnost vyjádřit ses měla už dávno.

Nemůžu si pomoct, ale výrazy diplomat a nástěnkář mi na divoký západ nesedí.

Tak tento příspěvek vůbec nechápu... nejde o hru jako takovou, ale o funkce.

Nevidím vůbec žádný důvod k tomu, abychom se motali pořád dokola. Pokud k tématu nemáte nic nového, tak se prosím zdržte komentáře. Většina proti už byla řečena v tomto nebo v uzamknutém threadu.
 

DeletedUser307

Guest
Nojne, pokud jste s Dejaviem dali něčemu podobu, tak už tomu zkuste vymyslet i nějaký vhodný název.

Místo nástěnkáře spravujícího fórum třeba nějakou tehdejší profesi která se věnovala třeba vydávání novin(tohle se mi také nezdá příliš šťastné).


Fear
Z tvého psaní stále více usuzuju, že vymýšlet hodnosti a udělovat je hloupost když všude kolem číhá tolik zla které může poškodit mé město.
 

DeletedUser

Guest
chapu takze podle tebe je lepsi dat vsem rovnou bilou a bude vyreseno?? bud to udela nebo ne?? bud bude dobry hrac nebo ne?? ja zas nechapu ze vsechno nechas nahode nebo si s radnima 14dni pises abys zjistil jestli pro mesto budou prinos a jaky maji charakter?
 

DeletedUser307

Guest
Já nevidím důvod proč hned někomu něco dávat. Být členem "vašeho" města je už tak dost velká výsada.
Pokud potřebuju někoho pochválit, udělám to na městském fóru. Stejně sousednímu městu je to že jsem jej pochválil k ničemu a naši si to přečtou.

Pokud budu potřebovat někoho kdo bude spravovat fórum, tak už mu dávám funkci s tím, že mu třeba jednou hrábne a smaže to celé, což mi příjde jako daleko větší hrozba (nejde to obnovit) než kdyby měl právo vyhazovat a vyházel všechny - těm pozvánku zase klidně pošlu.
 

DeletedUser

Guest
spravne kdyz uz nekomu neco dam tak bych ho mel znat nebo by melo byt videt ze je s mestem zadobre ale odmena bude na foru napsana ale jinak vlastne bude na tom stejne jako napr. neaktivni hrac co prispiva ale nic jineho

a vyhodit sic neaktivniho hrace kterej prispiva je hloupost ne kazdy ma cas tu byt cely den
 

DeletedUser

Guest
Zase jsme u toho... proč každého kdo už má nějakou funkci zatěžovat všemi možnostmi, které v tuto dobu přirazení funkce umožňuje... je to stejné jak s řidičákem... pokud udělám řidičák na B, taky mu hned nedovolíš řídit všechny skupiny. I když by ses s ním mohl domluvit, že opravdu bude řídit jen auto do 3.5 tuny.
 

DeletedUser

Guest
Tak tento příspěvek vůbec nechápu... nejde o hru jako takovou, ale o funkce.

Nevidím vůbec žádný důvod k tomu, abychom se motali pořád dokola. Pokud k tématu nemáte nic nového, tak se prosím zdržte komentáře. Většina proti už byla řečena v tomto nebo v uzamknutém threadu.

omlouvám se - chtěla jsem to (když jsem zjistila, že reaguju na starý příspěvek) po sobě smazat, ale nepovedlo se mi to
 

DeletedUser1957

Guest
Souhlasím. žádný čepičky, kšiltovky, čelenky a nebo něco jinýho. Proč. Ti co hráli ***** ví že Stačilo říct chci funkci a prostě makal a měl napsaný jako hodnost třeba dvorní šašek. A jaký potřeboval práva? Jen psát zprávy a ty má uplně každej. Na vyhození je potřeba leda zakladatel. Nebo má někdo nutkání být na titulní straně že je něco víc než nic? Já tedy tu touhu nemám. Jsem zakladatel a byl bych radši kdyby ta buřinka s kloboukem šli oddělat ale možnosti zůstali. Aspon bychom si byli všichni rovni v městě. Nestojím o další takový věci když nemají význam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mělo by to víznam ale musela by ta daná osoba mít jediná přístup kté dáne věci co má nastarosti potom by to cenu melo si myslim ale asi je to zbytecnost já to hraju skoro od zacátku a zprávama se dá dohodnout v poho akorát by mohl bejt nakej mestskej chat to tam este chybý rychlá komunikace
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru