• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hokejová extraliga

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17046
  • Vytvořeno

DeletedUser17046

Guest
Jaký je Váš favorit v naší český hokejový extralize? :indián: :) Za mě vedou Pardubice a pravidelně chodím fandit :) :klubun: Teda, teď jsem jednou nebyl no :D :)
 
konečně rozumné téma :D jsem jednoznačně s tebou já neviděl asi 2 zápasy sice koukám přez net ale mam to trochu z ruky :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jak jinak. :D

240px-HC_Sparta_Praha.png
 

DeletedUser15952

Guest
Jsem s krosnou ;)


Sparta Praha !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Mno tak já se přiznám,že od dob kdy byl vyloučen Vsetín extraligu moc nesleduju,ale nejspíš tedy asi Ševce ze Zlína.
 

DeletedUser9371

Guest
MS a olympiády sleduji poctivě. Hlavně hokej. Jak se nám nevede ? Což bude furt, dokud tam bude kyselý čumák Hadamczik. Pak fandím Slovákům. :)
 

DeletedUser17046

Guest
Chodíte fandit? Já jezdím na výjezdy někdy a na Spartu jezdím :) Teď jak to Pardubice u Vás projeli 3:0 jsem tam byl a myslím, že pojedu na další až bude :D
 

DeletedUser17046

Guest
Mimochodem taky fandím Krosno Čechám a pak Slovensku, ale jednou mě to vytočilo, že na facebookové stránce o hokeji Česko/Slovensko se hrálo MS a nějaký admin slovák tam začal totálně pomlouvat Česko, protože oni byli nějak těmi vicemistry a my až 3. tuším, takže hodně nadávali, tím u mě klesli, ale tak nedokáže to u mě ovlivnit jeden praštěný slovenský fanoušek :)
 

DeletedUser9371

Guest
Na zápasech Česko - Slovensko má rád hymny. Zase je slyšet hymna ČSSR. :D
 

DeletedUser

Guest
Kurde jsem na hokeji nebyl ani nepamatuju, zašel bych ale nemám s kým :D
 

DeletedUser9371

Guest
Hokej ? To mu jsem zasvětil přes polovinu života. Dnes po mě ani pes neštěkne. Asi ví, že se jim vyhýbám. Kdo umí tady hledat ? Tak si najde téma jak se žilo v ČSSR. Tam jsou mám pocit i fotky. Dnes už hraji jen West a Mariáš. "Renonc" je otočit Všem hráčům kafe s malým a jedny zápalky při kartách. Vyjde to levněji, než celý život sport a pak jen doktoři, když skončíte. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Dokud bude náš nároďák vést ta nesmrtelná, nevyhoditelná a naprosto zbytečná věc, bude náš nároďák haluzí i v další sezoně. :(
 

DeletedUser17046

Guest
Včera bylo dobré Východočeské derby :) Byl jsem tam a bylo to super, sice Pardubice prohráli, ale bylo to těsné. My, pardubičtí fanoušci jsme byli super, ale Ti ''Mechowský'' to je teda něco... Jsou tam fotbalový ultras, takže tam to bylo fakt pěkný, lítali tam piva, venku pyro a vajgly, bylo to teda vážně pěkné... Ale u nás v Pardubicích první derby podle mě dopadly hůř, sledovali jste někdo některé z nich? :)
 
Nahoru