• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2020

Ahoj,
mám pár dotazu ohledně úkolové řady "Hon na dýně 2020" a byl bych potěšen odpovědí někoho kompetentního.
Včera jsem v krčmě dostával rozdílné odpovědi a nikdo pořádně nevěděl jak to přesně je. Jen dohady.

1) Jak půjdou sehnat potřebné předměty pro tuto úkolovou řadu? Budou padat z prací nebo bude jiný způsob získání. (všechny dýně, svíčka, zápalky, duch a staré kosti)

2) Proč není tahle úkolová řada v seznamu na Wiki, v kalendáři Wiki?

Děkuji za odpovědi

Eva Black
 
2019 a 2020 Zářivý dýně padaly, měly by aj letos, ale kdo ví, kdy to zpustí. Z nich dostaneš 4 typy dýní pro úkoly. Duch, Svíčka, Zápalky a Staré kosti jdou získat už teď.
 
INNO spustí akci a s určitým prodlením o tom mohou informovat jednotlivé týmy (jazykové verze).

U nás v kraji se tomuto stavu říká "jak u blbejch".
 
Naposledy upraveno:
Zeptám se na podrobnější informace. Odpovědi na otázky ohledně wiki přenechám wikistům.

Nová informace: mini-event hon na dýně nebude tento rok spuštěn.
 
Naposledy upraveno:
Zeptám se na podrobnější informace. Odpovědi na otázky ohledně wiki přenechám wikistům.

Nová informace: mini-event hon na dýně nebude tento rok spuštěn.

To by jsi byl hodný, jestli by jsi zjistil jak to přesně je. Nerad bych klikal jako šílenec a čekal kdy mi spadne Zářívá dýně. Protože jestli jsem to dobře pochopil, tak ostatní věci prý padají už teď.
Ale nechápu jak to, když ten event není spuštěný.:oops:
 
na SK již vědí: mini-event tento rok nie je aktívny. Ak teda budete chcieť splniť úlohy, malo by byť možné získať ich od iných hráčov.
 
Admin na SK to napsal sám. Já to musím zjišťovat a potom to napsat sem. Já nemám ani k těmto informacím přístup.

Ano pokusím se to přesně zjistit.
 
@Legate : A rovnou jim prosím poskytni i zpětnou vazbu z téhle akce: Spouštění takto nesplnitelných úkolových řad jejich špatná práce a jasná známka úpadku hry.
 
Já to asi zase nechápu.
Podle SK akce nebude spuštěna, ale vlastně bude, takže věci do ní si musím od někoho koupit. o_O

Asi jdu hrát radši piškvorky.
 
Som z toho volajaký zmatený. Nebude event hon na dýně, ale úkolové předměty padat budou, jen ty 4 typy úkolových dýní ne. A ty běžné dýně co z nich padají posilka a podobně, ty budou?
 
Překlad z .net fora:

Upozorňujeme, že úkoly z minulého roku jsou k dispozici, ale předměty lze získat pouze na trhu od ostatních hráčů (pokud mají zbylé z minulého roku). Upozorňujeme také, že za přijetí úkolu jsou potřeba 3 dýně a za jeho uzavření další 3 dýně.
O další informace o letošní akci se s vámi brzy podělíme!
Děkujeme vám za pochopení!
 
Nahoru