• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2020

A to pro nás znamená prosím co? Tedy mimo informaci, že budou na betě spuštěný Hon na dýně?
Na běžných světech by tahle úkolová řada měla končit jestkli se nepletu ve čtvrterk 2.12., Tak se nás to asi už letos nebude týkat.
Já už tuhle údálost odpískal, protože to nemá cenu a myslím si svoje ohledně celé této události.
Podle mého jí vůbec neměli spouštět, nebo jí spustit se vším všudy.
Ale dík za informaci
 

EREWAN

Člen týmu
O jaké úkolové řadě se pořád mluví? :)

ajo ono se to přímo jmenuje jak nadpis.... to číslo v názvu mě zmátlo...
 
Myslím, že je to skoro jasný, že bude.
Překlad z .net fora:

Clever Hans: Uskuteční se letos hon na dýně a vánoční dárky?
Komunitní manažer Syntex: Hon na dýně ano, ohledně vánočních dárků nemáme zatím žádné informace.

Zdroj
 
Za mě překvapení, že to vážně pustili. Nečekal jsem to, ikdyž Legate něco takového naznačoval.
Jsem tomu rád. Alespoň získám nějaké věcičky a dluháče.

Jen dotaz, jak to bude s úkolovou řadou Hon na dýně 2020? Z oznámení mi není jasné jestli půjde splnit tahle úkolová řada, nebo ne.
Taky by mě zajímalo, jestli bude úkolová řada Hon na dýně 2020 a Hon na dýně 2021 lišit nebo ne.
 

Symphie

Člen týmu
Úkolová řada z roku 2020 je podle systému dostupná od 18.11.2021 12:00 hodin do 02.12.2021 12:00 hodin. Co se týče úkolové řady na tento rok, koukala jsem na testování letošní akce a mělo by se pravděpodobně jednat o novou úkolovou sérii. Osobně k tomu nemáme více informací momentálně. Poptám se :-)
 
Zase jednou musím dát za pravdu těm, kteří tvrdí, že je problém, že @Symphie hru nehraje.
První odpověď samozřejmě nedává smysl. Pokud je event, který začíná 7. 12. a padají z něj produkty potřebné před 2.12. tento úkol očividně splnit nejde.
A ano jedná se o novou úkolovou řadu, proto se taky jmenuje "Hon na dýně 2021"
 
Nahoru