• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2021

Symphie

Člen týmu
Milý Ighasi, pro každou událost se dělá diskuzní vlákno zvlášť. To sis už za tu dobu mohl všimnou. Výjimkou jsou aktualizace.
 
Milá Symphie - já o voze, ty o koze.

Tahle akce už má zvláštní vlákno (jen nepřesně pojmenované) a je smutné, když ty jako hlavní vedoucí fóra zakladáš zbytečně další duplicitní vlákno.
 

Symphie

Člen týmu
To vlákno ale není založené námi, založila ho hráčka, kde se ptá na úkolovou řadu z minulého roku. Vlákno námi založené je speciálně pro tento rok a řeší letošní Hon na dýně. Máme povinnost pro zpětnou vazbu založit vlastní, jako u každé události. Pokud máš s tímto i nadále nějaký problém, můžeš mi napsat zprávu a tam se o tom můžeme pobavit, zde se primárně má řešit událost ve hře.
 
Dotčené vlákno se týkalo plnění opakovatelného úkolu v letošním roce , jen bylo nešťastně pojmenované, protože dotyčná hráčka (né svou vinou) prostě nevěděla, na čem je a prostě se nějak zeptala. Tohlevlákno řeší úplně stejnou událost :-).
Možná stačilo napsat: Máme povinnost založit vlastní vlákno ke každé události. A stejně mi nejde na rozum, o kolik je to horší varianta než: Máme povinnost mít speciální vlákno ke každé události. Resp, kde by byl problém a kdo by si mohl stěžovat na rozdíl.
 
Ighas musím se supportu zastat. Ty se mýlíš.
Založil jsem vlákno Hon na dýně 2020 ještě před vyhlášením eventu Hon na duše 2021.
Jestli si ho pozorně četl, tak se tam ze začátku probíralo jen úkolová řada z minulého roku.
V posledním mém příspěvku jsem si jen ujasňoval, jak tyhle dva eventy jsou vůči sobě.
 

Pawn

Člen týmu
Zářicí dýně letos prodejné nebudou. (Dle toho co vím tak platí že ani příští rok) Prodejné zůstanou pouze ty které z nich padají - zmatená, šťastná a spol.
 
Nahoru