• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2020

Symphie

Člen týmu
A nešlo by to kombinovat? Tedy aby byly kytky i dýně? Myslím, že je to v jiných kolonkách a není to tedy tak, že by se přetlačovaly třeba srdíčka a vejce.

Kombinovat by to asi šlo, nevím, nicméně jsem o tom včera s Miko mluvila a domluvili jsme se tak, jak jsem napsala výše. Tento víkend květiny, druhý víkend akce už na dýně. Nicméně ji na to poukážu, uvidíme.
 
K šemu je celej tenhle tyátr s Honem na dýně,když se ty vaše podělaný úkoly ani neukážou?Tvrdíte že budou k zadání v salónu a skutek utek.Máte v tom pěknej bordel vážení.Mně je to teda celý u zadku,ale příště si tu vážení neplácejte játra.Hough.
 
K šemu je celej tenhle tyátr s Honem na dýně,když se ty vaše podělaný úkoly ani neukážou?Tvrdíte že budou k zadání v salónu a skutek utek.Máte v tom pěknej bordel vážení.Mně je to teda celý u zadku,ale příště si tu vážení neplácejte játra.Hough.
Úkol se ukáže, pokud má člověk nasbírané 3 dýně konkrétního typu, po přijetí zmizí (ale je přijatý a lze ho zobrazit v knize úkolů) dokud nenasbíráš další 3, které jsou potřebné i na splnění úkolu.
 
Satanhand, nejdřív si ověř informace, pak se rozčiluj, viz odpověď od polkoi.

Já řeším problém s prodejností truhel - proč jsou některé prodejné (např. Adams, Zapata, Murrieta atd) a některé ne (Šlechtic, Azték ...). Bylo by možné to sjednotit, aby všechny truhly byly prodejné? Děkuji za přeposlání do Hamburku a očekávám i nějakou odpověď.
 
Ahoj,rád bych si upřesnil výklad úkolů k této akci.... https://wiki.the-west.cz/wiki/Hon_na_dýně_2020#Sv.C3.AD.C4.8Dky

Nasbírám 3 stejné dýně,přijmu úkol...mám li další 3 stejného druhu,splním úkol - jest tak :)
A tyto jsou za schopku,pak máme druhou řadu stejných úkolů za posilku jako dortík a dýňovou polévku...tato řada jak se zdá dle WIKI lze plnit po 72 hod od splnění prvních,jest tak?
A pravděpodobnost nasbírání tedy 12 ky stejné dýně je mizivá,takže trh či UPD jest tak ??? :D děkuji ;)
 
Jak to tak čtu, na všechny otázky je odpověď ano. 6 dýní/úkol, můžeš si koupit dýně nominální hodnoty 60UPD, abys získal item v nominální hodnotě 35UPD. Ale můžeme počkat i na odpověď někoho povolanějšího.
 
Jak to tak čtu, na všechny otázky je odpověď ano. 6 dýní/úkol, můžeš si koupit dýně nominální hodnoty 60UPD, abys získal item v nominální hodnotě 35UPD. Ale můžeme počkat i na odpověď někoho povolanějšího.
A jejda na to jsem moc nekoukal a velmi mne pobavilo děkuji :D (ty UPD a nákup 60 vs 35) :D :D :D to se zase někdo hezky zlajnoval :D
 
Ptám se již poněkolikáté a nikdy jsem se nedočkal odpovědi,ale PROČ??? nejsou % úspěšnosti nálezu při těchto eventových sběrných akcí nastavené stejně na všech servrech???
Je to léty odzkoušeno a prostě rozdíl mezi S1 a Indianou byl znatelný a S9 je zase jasně horší nález...to mne odrazuje sbírat ještě na Hudsonu kde jak jinak je vždy nález nejhorší.
Tak opravdu,jsou li jiné servry méně přínosné,tak je sakra zrušte a netrapte jak nás tak sebe.
Ale je to AKCE a měla by být na všech světech rovnocená!!!!!!!!!!!!!
Nezkoušejte mne uchlácholit ře to tak není,je a je a je :D Mám to prostě odzkoušeno ;)
 
Na Ari jsem právě vyklikal 200 energie na asi 20 různých pracích a nepadla mi ani jedna jediná dýně. Prosím vyřiďte v německu ať se chytnou za ruce a odeberou se do míst kam slunce nesvítí, díky
 
klikal jsem na I a K současně, servery od sebe dělí 2 roky a dýně jsem dosbíral v rozmezí 30 minut. Vzhledem k tomu, že na I jsem stihnul bitvu a na K se pohybuju jako šnek, považuju to za naprosto vyrovnané. Ani na J jsem neměl pocit, že by to bylo výrazně jiné.
Taky bych byl rád, kdyby se někteří hráči tady zamysleli nad tím, co by z toho INNO mělo. Ono je pro ně totiž opravdu mnohem snazší nastavit na všech světech stejné podmínky než dělat pochybný průzkum na téma "aktivní hráči na málo vydělávajících světech" a upravovat podle toho dýňový drop-rate, který jim stejně nic nepřinese. Výhoda tohoto eventu je, že lidé kteří chtějí dýně nasbírat si zapnou premium automatizace, případně i další. Pro INNO je to dost minimální příjem, protože F2P hráči použijí jednoduše medaile z jiných eventů a ty ostatní by ho zapli i tak.
Samozřejmě nevidím do vnitřního fungování firmy a je možné, že spolu s tímto eventem raketově stoupne používání premia za nugety a v Německu tvrdě dřou na tom, aby Caleb rozparovač musel koupit ještě 3 dny premia navíc a přišli si tak na kulervoucích 40 centů. Spíš bych ale věřil tomu, že přemýšlí jak lidem zatraktivnit tomboly, do kterých se nugety sypou ve velkém (za mě osobně geniální tah se třetí kartou při dnech mrtvých, v posledním eventu jsem investoval 25 nugetů omylem, letos přes 1000 i na mrtvé Indianě), protože to je (podle mě) to, co jim vydělá mnohem víc.
 
klikal jsem na I a K současně, servery od sebe dělí 2 roky a dýně jsem dosbíral v rozmezí 30 minut. Vzhledem k tomu, že na I jsem stihnul bitvu a na K se pohybuju jako šnek, považuju to za naprosto vyrovnané. Ani na J jsem neměl pocit, že by to bylo výrazně jiné.
Taky bych byl rád, kdyby se někteří hráči tady zamysleli nad tím, co by z toho INNO mělo. Ono je pro ně totiž opravdu mnohem snazší nastavit na všech světech stejné podmínky než dělat pochybný průzkum na téma "aktivní hráči na málo vydělávajících světech" a upravovat podle toho dýňový drop-rate, který jim stejně nic nepřinese. Výhoda tohoto eventu je, že lidé kteří chtějí dýně nasbírat si zapnou premium automatizace, případně i další. Pro INNO je to dost minimální příjem, protože F2P hráči použijí jednoduše medaile z jiných eventů a ty ostatní by ho zapli i tak.
Samozřejmě nevidím do vnitřního fungování firmy a je možné, že spolu s tímto eventem raketově stoupne používání premia za nugety a v Německu tvrdě dřou na tom, aby Caleb rozparovač musel koupit ještě 3 dny premia navíc a přišli si tak na kulervoucích 40 centů. Spíš bych ale věřil tomu, že přemýšlí jak lidem zatraktivnit tomboly, do kterých se nugety sypou ve velkém (za mě osobně geniální tah se třetí kartou při dnech mrtvých, v posledním eventu jsem investoval 25 nugetů omylem, letos přes 1000 i na mrtvé Indianě), protože to je (podle mě) to, co jim vydělá mnohem víc.
Tak tomu kámo moc nevěřím,že jsi udělal dýně za 30 minut.Pakliže ano,uvítám opravdu s radostí radu jak jsi to dokázal :)
Neměřil jsem to,ale rozhodně jsem je na S1 nasbíral za kratší čas než na Indianě a rozhodně to nebylo za "30 min" :D
V rámci tak po dva dny na S1 několik hodin a dobře 3 dny taktéž na Indi...
...druhým dnem sbírám na S9 a teď jsem si to zapsal :) - klikám 3 hod (samozřejmě započítávám i "osud se k tobě zachoval jako sv*ně" :D a seknutí PC a jeho restart :D ) utratil jsem 367 ene a našel obdivuhodných 15 dýní...tak mi vysvětli jak to děláš za 30 minut :D
 
Rozmezím 30 minut je myšlen rozdíl v době klikání na I a K, celkově to zabralo cca 9 hodin jedno a o 30 minut víc to druhý. Doufám, že teď už i ty chápeš, jak jsem to myslel :)
 
Nahoru