• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2020

raketak95

Člen týmu
Hold statistika a pravděpodobnost jsou potvory... :D Když si dovolím trochu tryhardskýho přístupu, tak většině lidí by 100 dýní mělo napadat po zhruba 8 hodinách klikání (2000 prací je střední hodnota toho rozdělení z obrázku - tj. 2000 x 15 / 3600 = 8,33 h a to na svislý ose není pravděpodobnost, ale hustota prsti...). Jenže to tělo rozdělení počtu prací na 100 úspěchů při dropratu 5 % je tak široký, že na jednom světě můžeš být lucker a napadá to po 6 hodinách a na 1 smolař a potřebuješ víc než 1.5x tolik...

Já sám klikal stejně jak polkoi 2 světy, Klondike jsem vyklikal za těch 9 hodin a Indianu jsem doklikal až další den ráno, protože jsem tam měl trochu větší smůlu. :)
tombola.png
 
Sečteno a podtrženo, nebylo by špatný namísto % šancí dropu věcí z tombol nebo z truhel, kde stejně je tolik možností, že je 84% dalších věcí, bylo raději v oznámení o začátku podobné sbírací akce uvedeno, s jakou šancí mají ty věci padat. Jestli má člověk čekat jednu dýni ze dvou, pěti, deseti, třiceti nebo 100 prací. Pak by byla většina lidí zaměstnaná tím, jestli jim to vychází o procento nahoru či dolů a nemuseli bychom tady číst konspirační teorie, že se nadržuje Slovákům, protože tam mají Kotlebu. Mimochodem od Němců bych spíš čekal, že je za Kotlebu budou šikanovat...
 
Ahoj,nešlo by udělat něco s tou Anketou?
Co nick to odpověď a nemusím to přeci vyplňovat Xkrát za každý svět ;)
Stačilo by tam dát "označit jako přečtené" :)
Neprudím :D ale díky skvěle fungující hře,kde musím několikráte denně F5 už mi to celkem rve nervíky :D
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj,nešlo by udělat něco s tou Anketou?
Co nick to odpověď a nemusím to přeci vyplňovat Xkrát za každý svět ;)
Stačilo by tam dát "označit jako přečtené" :)
Neprudím :D ale díky skvěle fungující hře,kde musím několikráte denně F5 už mi to celkem rve nervíky :D

Není tam tlačítko na nechci se ůčastnit této ankety? Myslím že jsem ho párkrát použil :)
 

DeletedUser19291

Guest
Ahoj,nešlo by udělat něco s tou Anketou?
Co nick to odpověď a nemusím to přeci vyplňovat Xkrát za každý svět ;)
Stačilo by tam dát "označit jako přečtené" :)
Neprudím :D ale díky skvěle fungující hře,kde musím několikráte denně F5 už mi to celkem rve nervíky :D
aspon mozes 1000x odpovedat ze sa ti to nepacilo :D vsetko zle je na nieco dobre
 
Hold statistika a pravděpodobnost jsou potvory... :D Když si dovolím trochu tryhardskýho přístupu, tak většině lidí by 100 dýní mělo napadat po zhruba 8 hodinách klikání (2000 prací je střední hodnota toho rozdělení z obrázku - tj. 2000 x 15 / 3600 = 8,33 h a to na svislý ose není pravděpodobnost, ale hustota prsti...). Jenže to tělo rozdělení počtu prací na 100 úspěchů při dropratu 5 % je tak široký, že na jednom světě můžeš být lucker a napadá to po 6 hodinách a na 1 smolař a potřebuješ víc než 1.5x tolik...

Já sám klikal stejně jak polkoi 2 světy, Klondike jsem vyklikal za těch 9 hodin a Indianu jsem doklikal až další den ráno, protože jsem tam měl trochu větší smůlu. :)
Zobrazit přílohu uživatele 1770
Krásně zpracované ;) ,ale skutečnost mi přijde opravdu jiná...teď Hudson asi +- 4 hodiny a výsledek je asi 4 dýně :(
Ono je to hezké,že je to hra a nesmí v ní být nic zadarmo,ale odsud podsud a ano je to svobodná volba tu strávit ten čas,ale to co si člověk v sobě odnese zase tak atraktivitě neprospívá :)
 
Krásně zpracované ;) ,ale skutečnost mi přijde opravdu jiná...teď Hudson asi +- 4 hodiny a výsledek je asi 4 dýně :(
Ono je to hezké,že je to hra a nesmí v ní být nic zadarmo,ale odsud podsud a ano je to svobodná volba tu strávit ten čas,ale to co si člověk v sobě odnese zase tak atraktivitě neprospívá :)

ono ale taky hlavně záleží, "jak moc jsi klikal", ne úplně "jak dlouho", to je celkem zavádějící :D :D :D nevěřím, že jsi klikal celý 4 hodiny 15s práce a padly ti 4 dýně, to bys byl ale ultra smolař :D jsi spíš dělal 4 hodinovky ne ? :P :D

jinak taky s přehledem spadám (podle raketakovo teorie) do kategorie smolařů, kterým to zabralo daleko delší čas, konspirační teorii Caleba však potvrdit nemůžu, na K mi to padalo líp jak na F

je to prostě pravděpodobnost (rozuměj možné je cokoliv :D :D tzn. i že ti z 200 prací nepadne žádná dýně, ikdyž šance je opravdu malá... naopak se ale také může stát, že ti jich padne třeba 30) pravděpodobnost je 5%, někdo má holt štěstí, někdo smůlu, nemůžete chtít, aby tam dali šanci 20% a šťastlivci to měli nasbíraný za hodinu a půl :D
 
ono ale taky hlavně záleží, "jak moc jsi klikal", ne úplně "jak dlouho", to je celkem zavádějící :D :D :D nevěřím, že jsi klikal celý 4 hodiny 15s práce a padly ti 4 dýně, to bys byl ale ultra smolař :D jsi spíš dělal 4 hodinovky ne ? :p :D

jinak taky s přehledem spadám (podle raketakovo teorie) do kategorie smolařů, kterým to zabralo daleko delší čas, konspirační teorii Caleba však potvrdit nemůžu, na K mi to padalo líp jak na F

je to prostě pravděpodobnost (rozuměj možné je cokoliv :D :D tzn. i že ti z 200 prací nepadne žádná dýně, ikdyž šance je opravdu malá... naopak se ale také může stát, že ti jich padne třeba 30) pravděpodobnost je 5%, někdo má holt štěstí, někdo smůlu, nemůžete chtít, aby tam dali šanci 20% a šťastlivci to měli nasbíraný za hodinu a půl :D
Ne opravdu téměř čistý čas s odběhnutím udělat kafe,wc 4 hod po 15sec...druhý den jsem za stejnou či kratší dobu dosbíral zbívajících asi 15 ks.
A potvrzuji,že sběr se odehrál na 4 světech a jejich doba byla rozdílné...když to časově seřadím tak asi 1-2. = S1+ Indiana,3. = S9 a na posledním je Hudson.
A na další sběr si dám šachové hodiny na stůl :D
 

DeletedUser19291

Guest
Krásně zpracované ;) ,ale skutečnost mi přijde opravdu jiná...teď Hudson asi +- 4 hodiny a výsledek je asi 4 dýně :(
Ono je to hezké,že je to hra a nesmí v ní být nic zadarmo,ale odsud podsud a ano je to svobodná volba tu strávit ten čas,ale to co si člověk v sobě odnese zase tak atraktivitě neprospívá :)
co som to zbieral na 3 svetoch tak to vsetko padlo v rozpati 1850-2200 15s praci nikdy viac, nikdy menej
 
Nahoru