• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2020

Nerad bych byl opět kritikem, ale po zveřejnění odměn k tomu musím pár slov napsat.

1) Proč furt někdo cpe do odměn z akcí dvacet let staré, nepoužitelné truhly ? Vždyť to je naprosto k ničemu.
2) Proč furt někdo cpe do odměn z akcí a tombol posilnění všeho druhu (dolarů, štěstí atd...). Zde opět pochybuji o použitelnosti.

V podstatě mi přijde, že věci na energii člověk využije tak akorát na sběr a s trochou štěstí si odnese pár (ale opravdu pouze pár) dluhopisů na Vánoce, případně třídenní VIP, pokud ho již ovšem nemá zaplaceno na půl roku dopředu. Já osobně se nezúčastním, ale respekt těm, kteří to budou RUČNĚ klikat kvůli úspěchům.
 
Máš jistě v některých bodech pravdu, ale na novém světě je to možnost pro F2P hráče najít nějaké základní kompletní sady, které možná nejsou úplně dobré, ale pořád lepší než nic. těch dluhopisů by podle těch procent mělo padnout v průměru 600, což zase není tak špatný. Karty a nové úkoly mi přijdou jako klasika a pro mnohé z nás jsou úkoly jeden z důvodů, proč nás west baví. u VIP a jednodenních medailí opět - je to spíš event který odměňuje aktivní (spíš F2P) hráče, nedává to nikomu příliš velkou výhodu (jako sady z tomboly), ale zpříjemní to hru těm, kteří nechtějí investovat peníze, ale čas.

Rád bych se zeptal, zda se u bedny s 3,3% jedná o tu z roku 2015 (jak je psáno) nebo 2016 (podle obrázku)?
 
polkoi a jaký je poměr nových a starých světů?
v podstatě tahle akce může pomoct pár hráčům ale zbytek bude akorát nasr******
event který odměňuje F2P hráče? To si asi ještě nikdy neslyšel o skriptech, což?

souhlasím s gaborem, na co 5 let staré sady, které nebyly použitelné ani další rok? mohly tam být sady 2 roky staré, které taky nejsou už nic moc, ale pořád lepší než 5 let stará sada, která má 1/3 schopností nových.
 
Já si spíš říkám, že byl "konečně" překročen rubikon a akce se už na sebe s odstupem pár dní nenavazují, ale rovnou se překrývají. Tímto momentem se stává z westu permanentní event a fakt jsem rád, že mě asi nikdy nenapadlo klikat postavy rovnocenně, abych měl teď potřebu tady otročit kvůli nějakýmu úspěchu.
 
Já s Vámi samozřejmě v mnohém souhlasím, spíš se snažím ukázat jaký na to může být náhled toho člověka, který ten event vymyslel.
Jediné, co jsem nepochopil je toto:
event který odměňuje F2P hráče? To si asi ještě nikdy neslyšel o skriptech, což?
Jak souvisí tento event a skripty? Pokud mluvíš o skriptech, který zadávaj 15s práce, tak ano slyšel, ale to už je můžeme mluvit o tom, že to odměňuje F2P hráče a podvodníky. Pokud jsi to myslel jinak, budu rád, když mi to vysvětlíš.
 

Deleted User - 825207

Guest
@polkoi
Platící podvodník je pro inno víc jak poctiví f2p hráč, to bys už mohl vědět po těch letech.. ;) :D
 
Ano bitvy budou. O to jaká to bude bitva - tak to se uvidí

Já se neptal, zde budou o víkendu bitvy, ale jaké bitvy to budou. Prosím, pokud nechápeš rozdíl mezi těmito dvěma otázkami, tak prosím neodpovídej - máš tu funkci moderátora a vzniká tak dojem, že otázka je zodpovězena - což není (prakticky jsi jen zopakoval moji otázku). Dík.
 

Deleted User - 825207

Guest
Na betaverzi truhli v dýních nebyly, jak to, že nyní jsou? A jsou opravdu?
Beta je beta, pokud v oznámení pro ofiko světy jsou uvedeny tak by dropovat měli, pokud by nedropovali tak by šlo o bug a nebo chybné oznámení.
Řiď se tím co stojí v oznámení tady u nás, takže ano, dropují(aspoň by měli).
 
''...budete mít při troše štěstí při dokončování úkolů na mapě šanci najít až 100 dýní!''

Event vypadá fajnově, jenom bych místo ''dokončování úkolů na mapě'' napsal ''dokončování prací na mapě''. Popis je trochu zavádějící, protože si někteří mohou myslet, že jde o plnění denních úkolů např. v Indiánské rezervaci nebo ve Městě duchů.
 
Jak souvisí tento event a skripty? Pokud mluvíš o skriptech, který zadávaj 15s práce, tak ano slyšel, ale to už je můžeme mluvit o tom, že to odměňuje F2P hráče a podvodníky. Pokud jsi to myslel jinak, budu rád, když mi to vysvětlíš.

Momentálně není povolen žádný skript, přesto je jejich detekce nereálná (kdo se v tomto trochu pohybuje, ví proč). A ano, myslel jsem to tak, že existují i skripty na klikání 15s a spousta dalších. Osobně používám dříve schválené skripty (i když teď schválené nejsou) protože bez nich je hra nehratelná.

Navíc hru dávno nepovažuji za F2P. Maximálně tak Free2Try .. protože pokud chceš hrát na nějaké úrovni, bez placení či podvodů se těžko obejdeš. Anebo tomu musíš věnovat opravdu moře času denně.
 

Symphie

Člen týmu
Já se neptal, zde budou o víkendu bitvy, ale jaké bitvy to budou. Prosím, pokud nechápeš rozdíl mezi těmito dvěma otázkami, tak prosím neodpovídej - máš tu funkci moderátora a vzniká tak dojem, že otázka je zodpovězena - což není (prakticky jsi jen zopakoval moji otázku). Dík.

Tento víkend bude květinová, příští bitvy pak budou už připraveny pro novou akci - tedy dýně. Rozpis dodáme.
 

Deleted User - 825207

Guest
říkáš tedy že porušuješ pravidla hry?
Jsem snad vůl abych zde něco takové říkal?
Kdysy jsem porušoval, mám přeci na Jerichu ban, to víš, přes rok jsem měl 3 mulťáky a vše v pohodě(každy kolem lvl 70..), když jsem si z nudy udělal čtvrtý a po týdnu hraní byl v top 10 tak to už bylo asi moc okaté(a ještě jsem si to dal na profil, úspěch lvl 10 a za pár dnů lvl snad 130).. :D
Kdybych zůstal tiše jen u těch třech, hraju vesele dál..
Nicméně vtip je v tom že znám lidi(a že je jich dost) co mají 3 a více účtů na jednom světě a nic se neděje, dále vím o lidech vysoko v žebříčkách co používají script na automatické zadáváni 15sec+doplňování motivace i energie apod..
Žádný cheathunter zde není a pokud jo tak to je jen na oko..
Tato hra je hold v.. a kdo si myslí opak tak je vedle jak ta jedle..
Co myslíte že truhly od merlinose co hromadně prodával na jerichu o vánocích a ta hromada věci co měl na +3 že to bylo za jeho real peníze?...
Ano pár co sem na forum chodí hraje poctivě ale v hře je to prohnilý..
Teď hraji na klondiku, lvl 54 for funn už jen, na vánoce si koupím sadu reveeera a občas si dám kancl, just for funn jak se říká..
Ale vězte že the west(nebo spíš hráči) už není to co bývalo, je to fakt a je dobré si to uvědomit..
 
Nahoru