• Nově připravovaná aktualizace 2.149 je naplánována na úterý 11. května. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Honba za dárkyRok je téměř u konce a je čas na přípravu vánočních svátků. Každý se snaží získat ty nejlepší dárky pro svou rodinu a přátele. Pro vás máme také jeden dárek!
Připravili jsme si pro vás tradiční událost "Honba za dárky". Najdete všechny dobře ukryté dárečky?
Tato událost poběží od 11. prosince až do 2. ledna. Během této doby budete mít možnost najít, při pracích na mapě, až 120 vzácných vánočních dárků. Vše, co potřebujete, je mít trochu štěstí. Uvnitř těchto velmi zvláštních červených vánočních dárečků najdete malou odměnu (jednu v každém balíčku), která vám usnadní život v prérii během zimního období. Takže mějte oči otevřené!
V některém balíčku najdete nové úkolové itemy.

Takto vypadají:
  • Henryho jméno
  • Mariino jméno
  • Waupeeho jméno
  • Johnovo jméno

Budete je potřebovat ke spuštění a dokončení čtyř nových opakovatelných úkolů. Poté, co dostanete tři stejné itemy, jděte do salónu a promluvte si s příslušnou postavou. Tím zahájíte úkolovou řadu. K úspěšnému dokončení úkolové řady budete muset dokončit některé činnosti a najít opět tři stejné itemy. Takže k dokončení úkolu potřebujete celkem šest itemů. Vyplatí se to, protože - kromě jiných odměn - získáte zdarma bod schopnosti!
Pokud budete mít štěstí a najdete opět tři stejné úkolové itemy, můžete dokončit úkol ještě jednou, ale bod schopnosti obdržíte pouze při splnění prvního úkolu. Na druhou stranu... již nebudete muset sbírat úkolové itemy (budete potřebovat pouze tři).

Červené vánoční balíčky mohou také obsahovat žluté dárečky se sběratelskou kartou. Nasbírejte všechny barevné obrázky dárečků a budete odměněni úspěchem: "Všechny dárky byly krásně nazdobené"!

Nasbírejte všech 120 vánočních dárečků a získejte úspěch: "Všechny dárky na světě"!


Uvidíme se ve hře!
The West Team
 
Naposledy upraveno: