• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Honba za dárky

Deleted User - 825207

Guest
Fakt ti nežeru, že někdo vyháže jak virtuální tak reálnou energii na 80ks hovadin jen proto aby ti je pak za hubičku střelil :D
Zda mi věříš či ne je mi naprosto putna, ale pravda to je.. (abemu jsem taky nabízel, ovšem 5k/kus mu přišlo málo, jeden další hráč nabízel na salonu taky všech 120 dárků ale ten chtěl 10k/kus, to mi přišlo už moc za loterii..)
BTW, nevím jak u vás na mrtvém světě, ale na těch "živějších" se pořád najdou lidi co podobné věci(dárky apod) tak i produkty či věci z tombol prodávají levně, buď že neznají hodnotu toho co prodávají a nebo to moc neřeší a hold se spokojí i s menším výdělkem než by mohli mít..Takže koupit dárky, produkty či návody nebo předměty z tombol za hubičku není nic nereálné, vem si Jericho, nový svět a na trhu byl návod na lucernu za 20k, str.hudba za 10k, lék na utrpení pro mastičkáře za 25k, vše jsem včera koupil a většinu jen kvůli tomu že to tam bylo za drobné a nikdy nevíš v budoucnu zda to neprodáš za víc takže na tom nic není koupit něco za hubičku..
BTW2, jak jsem psal, v těch koupených 80ti kusech byl téměř vše trash, a když jsem pak počítal hodnotu dropu vs 400k co jsem za ty dárky dal vyšlo mi že jsem prodělal takže ono ty dárky je loterie, jak jsem psal, můj drop z těch 120 kusů byl super ale dalši drop z 80 koupených byl slaboučký takže prakticky ten člověk co mi je prodal ještě vydělal...
A nakonec, 5k/kus za dárek není zas tak málo vzhledem k tomu že tam můžeš mít (a to převážně) jen ty jména na úkol, takže suma sumárum, ano když máš štěstí můžeš se napakovat ale stačí trocha smůly a máš...Takže někdo raději jistotu slušného výdělku než risk v podobě otvírání..A taky na 2 měsíce starém světě má půl míče(kor před vánočním výprodejem) větší cenu než na nějaké Arizoně kde to jsou jen halíře..
 
Nahoru