• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Honba za "legendou" divokého západu, aneb Billy the Kid

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12516

Guest
Když nás Pat seznámil s naším úkolem a nějak to vše shrnul, nastalo ledové ticho. Žádný kovboj co zde stál se nechtěl jako první představit a tak mě napadlo že když začnu já, přidají se i ostatní. Popadl jsem dech a začal mluvit. "Zdravím vás přátelé. Jak již oznámil Pat, jmenuji se Bender. Patřím k nejlepším stopařům na celém západě. Tyto kraje znám jako své body a to nejen kraje. Znám snad všechny známé bandity a gangy které tu jsou a z mnoha z nich se znám osobně. Dalo by se říct, že jsem mezi těmito spolky takový malí obchodní řetězec. Jak již víte, plno z nich je celostátně hledaných a tudíž si nemůžou jen tak nakráčet do města. Já jsem taková neutrální osoba. Nakoupím zásoby a další věci ve městech za takřka normální cenu a následně to prodám padouchům s nějakou ehm... Přirážkou. Nějak se přeci živit musím. Díky těmto kontaktům mohu také pomáhat šerifům a vojenským složkám. Jsem takový menší žoldák. Cokoliv potřebujete, řeknu vám kde to sehnat a jestli se staneme dobrými přáteli, i za podstatně menší cenu." Domluvil jsem a byl jsem rád, že se na můj styl života spíše výdělku nikdo nedíval z patra. Nebo, aspoň jsem nikoho nezpozoroval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Při vteřinách ticha, si Leonard připadal divně.
Zdravím vás, promluvil.
Jmenuji se Leonardo Mal Amigo. Je mi 19 let.. když jsem byl menší, zemřel mi otec, měl jsem těžké dětství. Otec byl horníkem, a já jsem jeho nástupce. Proč jsem se vrhl na Honbu za legendou ?
Myslím si, že Billy v tom měl prsty.. Je mi jedno, jestli je namočený nebo ne.
Řekne drsným tónem.
Chci ho dopadnout... zapsat se do historie.. jako hrdina, nebo jako zločinec... Přestane mluvit, čeká na dalšího...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Přišlo mi jako vhodné abych se představil já. "Mé jméno je Jack Mc Call.Pocházím z farmářské rodiny která byla bohatá ale kvůli válce jsme skoro vše ztratili.Proto sem šel na tuhle misi abych použil odměnu na vzkříšení rodiné tradice." Radši už přestanu mluvit a čekám kdo další promluví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Leonard Odstoupí dále od nich... Přeci je jenom už pozdě, nepůjdeme spát? Potře si oči..
Rozváže si batoh, vytáhne si krocana, a s chutí se do něj zakousne..
Lepší jídlo jsem neměl, pronese. Jak si vlastně představujete, že naše pátrání bude probíhat? Odkašle si.
Dobře, spát ještě nemusíme.. Ten krocan je Perfektní Usměje se.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fallcon se připojí k zorhovoru a říka "Já též se ptám jak to bude probíhat a sám se ptám co je za odmněnu chycení Billa" a zlověstně se podívá na šerifa. "Kdy budem vycházet" zeptal se Fallcon.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Leonrad Si utáhne batoh, a povídá Odměna je tučná, co jsem slyšel týdně se navyšuje o 200000$
Nevím co je na tom pravdy, ale chápu to. Prý včera zabil sekerou Maršála města Logan..
Bill nesmí být chycen.. zaslouží si být USMRCEN!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
Jak se tak koukám, pár členů výpravy ani neví co o sobě povědět a do seznamování se jim moc nechce. Myslím si, že stejně to bude jednou potřeba. "Pánové, nějak moc se hrnete po Billym. Vyčkejte, však se vám to bude hodit... Myslím si, že jako první by jsme měli právě o sobě něco zjistit než se někam vydáme." Řekl jsem s klidným hlasem a pohlédl na Leonarda. "Pánové když dovolíte, rád bych se vás zeptal, či nemáte někdo doutník nebo cigaretu. Zapoměl jsem si jej koupit než jsem odešel z města." Zeptal jsem se a vytáhl z rance obálku s guvernérskou pečetí. "Zde je vše, co by jste měli vědět" a obálku jsem pomalu otevřel, abych ji nepoškodil. Když jsem vytáhl dokumenty a prvně si je přečetl sám pro sebe, podíval jsem se na ostatní. "Přátelé, zde je vše vypsáno. Odměna za dopadení Billyho (živého) je 20 000$ pro každého ze skupiny. Jestli že dovedeme Billyho hlavu, odměna klesne o 30%. Jeho dalším cílem je přepadení banky v Nebrasce jak již Pat oznámil. A však jak hodně lidí Billyho zná, rád své cíle nečekaně mění, právě ze strachu o dopadení. Ale není nesmrtelný jak si myslí a my mu to dokážeme". Když jsem domluvil, posadil jsem se na chladnou zem a vyčkával na okamžik, kdy nám k tomu Pat něco poví.
 

DeletedUser

Guest
Než Pat začal mluvit, představil se hubený, vysoký a tajemný chlapík.

"Good evening, meššúrs." Vzal dýmku, narval si do ni tabák a zapálil. Z kapsy vytáhnul doutník a hodil ho Benderovi. Než ovšem stačil poděkovat, řekl mu: "Není zač. Může vám bejt jedno jak se jmenuju, odkud jsem a povím vám, že se živým jako úředník. Prostě mi říkají Old Hadí Polívka, a co se vás týče, mohu vám pomoci tím, že mám několik známých na velmi vysokých pozicích v Utahu, Dakotě, Montaně a Novém Mexiku. Sem tam můžu zařídit, jakožto ouřada nějakej ten muniční vůz, či dostavník jako pás na Billyho the Kida. Samozřejmě ne moc legálně. Šerif určitě bude tak milý a za tuto menší laskavost mě určitě zajistí bednu whiskey a třicet metrů hedvábí, že?" Obrátil se na šerifa Pata Geretta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"Dobrá já se tedy představím". Fallcon vstal a řekl "Jmenuji se Fallcon Sarid přátelé mi říkají Caten a jak už to bývá i vy jste od teď mými přáteli". Fallcon vstal a všem nabídl opečenou rybu. Fallcon si snědl svou rybu a říká Benderovy " V Nebrasce mám přátelé a pracují kousek od té banky mohly je varovat". Fallcon utichl a vyčkává na Bendera.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vpravo od ohně stál sluncem opálený muž s jizvou.
Pánové,abych se představil jmenuji se Harry Jizva Moonhawk a je mi 32 let.Říkejte mi Jizvo nebo Harry jak budete chtít.Billy a jeho banda oddělali jednoho chlápka před mojí farmou.Pak se obrátili na mně a podpálily mi farmu.Dva z jeho lidí jsem sundal winchestrovkou ale jeden po mně skočil ze zadu a Billy mi udělal jizvu na čele.Jeho slova se mi vryla do paměti:"Díky tomuto šrámu si mně budeš pamatovat a ještě jednou se mi dostaneš pod ruku a zabiju tě".Proto jsem se vydal na cestu pomsty.Kdyby jste se divily proč nemám zbraň je to proto protože mám pádnou ruku a vidle.Vidlema sem probodl několik lidí.Billy je ten nejhorší koho znám.Zaslouží si pykat v plamenech pekelných.Rozbiju mu pořádně rypák.Avšak Billyho bandité rádí útočí z nenadání a většinou svou práci dodělaj takže nám jde pořádně o kejhák.Nevím jak vy ale já bych nechtěl ležet někde v prachu cesty s pár olověnejma bonbónkama v břiše.Doufám že jsem vás nevystrašil.A čekal nadalšího kdo bude mít tu odvahu vydat se s nimi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
Vypravěč

Když tak Pat pozoroval jak se pomalu ale jistě všichni rozpovídali, řekl si že je na čase říct k tomu své. "Pánové, vaše chuť se vydat na výpravu je celkem fascinující však jste ještě nezkušení a nevíte do čeho se pouštíte. Billy není zrovna člověk, se kterým je radno si zahrávat. Ví jak se ukrývat a jak postupovat. Dává si velký pozor na to co dělá a proto je takřka nemožné ho zabít." Upozornil Pat a zapálil si společně s Benderem doutník. "Stále se ptáte kdy vyrazíme, to je jednoduché. Až se vzpamatujete a uvědomíte si že toto není hra a že každá sebemenší chyba se může stát vaší poslední. Tady v těch pustinách se hodně rychle stanete z lovce, kořistí. Pánové, chci slyšet vaše návrhy jak budeme postupovat. Do Nebrasky je to pěkný kus cesty a také se můžeme více spřátelit. Přece jenom si brzy uvědomíte, že ten co stojí naproti vám, člověk kterého absolutně neznáte, vám může jednou zachránit život." Když tak mluvil ke kovbojům stojící před ním a vyfukoval kouř který se záhy měnil v krásné, k nebi stoupající kolečka, otočil se na Jacka (derbac). "Příteli, osobně mi je jedno jak ho dopadneme a jaké prostředky k tomu použijeme. Každopádně veškeré následky si poneseš sám. Já to nevidím, neslyším. Pro mě tvé činy které budou sahat za hranice zákona jsou neviditelné. A však budu ochoten za tvé činy dobře zaplatit. Tedy jestli tvé činy budou užitečné." Postavil se a začal si pomalu vše balit. "Vydáme se na jih do města Richford kde už nás očekává můj velmi dobrý přítel. Musíte se patřičně opatřit, tudíž zbraně a tak dále. Guvernér je pro tuto výpravu velmi nakloněn a proto vše je zaplaceno ze státní pokladny. Mezitím než se vydáme diskutujte o tom, jak budeme pokračovat." Pousmál se a odhodil udušený kousek doutníku.
 

DeletedUser

Guest
"Pate, vlastně i všichni ostatní. Mé celé jméno je Jack William Firehand. Návrh mám, ale není to žádná legrace. Asi znáte šerife, Jacka Whita. Je na něj v Arizoně vystaven zatikač na patnáct tisíc dolarů. Já se s ním znám a on ví jak na Kida. Samozřejmě za to bude požadovat slušnou odměnu a zrušení zatykače. Co vy na to, Patte?"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Haryy praví:
Promiňtě že vstupuji do vašeho rozhovoru ale měli by jsme se vyhýbat prériím.Indiání a skoro rovná krajina kde jde nádherně vidět.Lechce by nás mohli dostat Billyho zabijáci.Co kdyby jsme jeli nějakým lesem kde by nás bylo těší zpozorovat.Ale museli by jsme většinou tábořit bez ohně.Co vy na to.A podíval se tázavě na všechy okolo ohně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16557

Guest
Poté co Haryy dořekl,přiběhl z lesa neznámý muž a začal se představovat:
Hoj poustevníci,
Jmenuju se Jack Grant,jsem 19ti letý rodák ze Salt Lake City.Mohl bych vám pomoct,jsem totiž voják a mám nějaké ty zkušenosti...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
"Přátelé, vidím že jsme si takřka řekli vše co jsme chtěli. A je načase, aby jsme naši výpravu více promysleli. Harry (Bufalo Bill) to řekl dobře... Není radno chodit na otevřeném prostranství, i když je fakt, že seznámení s ostatními obyvateli po naší cestě může přinést také dobré ovoce." Odhodil doutník a půjčil si do ruky mapu, kterou držel Patt v ruce. "Jak se tak koukám, do Richfordu to máme něco kolem 30 kilometrů. Tam si dáme menší odpočinek a připravíme se na dlouhou a namáhavou cestu. Jak říkal Patt, hlavně se tam vyzbrojíme. Budeme potřebovat hodně zbraní a munice aby jsme měli proti Billymu aspoň nějakou chabou šanci. Naše pokračování proberu s Pattem po cestě. Doufám že u sebe máte aspoň nějaké dolary, protože i když guvernér hradí naší výpravě vše potřebné, osobní věci do toho nezahrnuje." Složil mapu, dal ji Pattovy zpět do ruky, pousmál se a s ledově klidným hlasem promluvil. "Patte? Navrhuji sbalit veškeré věci a vydat se na cestu. Přece jenom nás čeká velká a dlouhá výprava a sám si říkal že nemáme tolik času." Zabalil si poslední věci a než vstal, podíval se na Jacka (derbac). "Jacku? Souhlasím se šerifem, i když nic prozatím neřekl, i když vím co ti odpoví už jenom dle jeho výrazu..." Vstal a začal pomalu udusávat oheň.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fallcon vstal a říká "O munici se můžu postarat znám tu pár lidí ale mají jednu podmínku jak už říkal Jack tak požadují zrušení zatykače na jejich hlavy je vypsáno 150 $ není toho moc ale mají slušnou munici". Fallcon vstal a požádal o doutník.
 

DeletedUser

Guest
"Pánové zní to zajímavě to s tou municí ale máme takoví malý problém" ozval se Harry."Zní to dobře dát se dohromady s desperádama kteří ví jak na Bilyho.Ale vy se nebojíte že když nám i něco dají za nějakou podmínku,ale kdo nám může zaručit že když jim zrušíme zatykač tak že nám nevpálí každýmu dva olověný bonbónky do zad.Vám to nepřijde jako moc velký riziko?Pokuď bys me se o toto chtěli pokusit museli by jsme se mít kurňa na pozoru.Osobně nemám lepší nápad ale musíme zvážit i toto riziko."A vyčkával co mu na názor poví ostatní.
 

DeletedUser

Guest
"Ten můj známý desperát není, je to spíše něco jako Billyho bývalý spolupracovník. Ovšem je pravda, že mi ho do toho moc tahat nechce. Je to hrozný cholerik, jakmile se mu každý nepřizpůsobí, se vztekem od toho okamžitě odchází. Ovšem, co se týká prérie, zas takový strach z toho nemám. Billyho kumpáni se ti na očích neukážou, na prérii je široko daleko vidět. Zde je ten nejlepší rozhled, ovšem to se sebou nese jistá rizika. Osagům z kmene Siouxů by se moc nelíbilo, kdyby jsme jeli přes jejich území. S bělochy se nemají zrovna v lásce. Nejlepší, co můžeme udělat je, že zamíříme do Skalistých hor, kde je lesů a bažin hafo. Ale já tu hlavní slovo opravdu nemám."
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru