• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hospodské bitky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8071
  • Vytvořeno

hospodské bitky


  • Celkový počet hlasujících
    29

DeletedUser8071

Guest
Zdravím,
jak všichni vědí - Barové bitky v salonu na západ patří. :) A při těchto akcích nelétaly jen pěsti a nepoužívali se jen střelné a chladné zbraně že? Ale používali se i kopy, čelo, židle prostě vše co bylo po ruce - proč neupravit duel pro cca 25 hráčů každý proti každému se vším. Zároveň by přibyla kolonka do které by se dalo nasadit věc, která přidává další bonusy.


p:s. vrhat produtky třeba hřebíky, láhve wiskey - používat masku, aby nikdo přesně nevěděl ským právě probíhá bitka, aby to bylo vyrovnanější, používat železné tyče a dřevěné hranoly, piana prostě vše, přidat zvuky, hudbu střeky jako na divokém západě

P.S.S. šerif by už nebyla jen statická budova, na začátku bitky by se vybrala 1 osoba, která by byla šerif a další 2 hráči jako jeho pomocníci, pokud bys prohrál bitku se šerifem/pomocníkem šel bys na 2 hodiny do chládku něco jakoby slabší BAN :) pokud bys vyhrál, mohl by ses opět vetřít do chaosu bitky a bít se dokať bys neomdlel


plusy
-konec stereotypu
-zajímavější hra

mínusy
-nic mě nenapadá
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kdysi jsem vytvořil cosi obdobného. Návrh dostal hlasy, byl přeposlán a nic se nedělo. Dnes to nebude jiné, navíc do hry za nedlouho přijde lov medvěda/přepadení dostavníku. Takže toto nemá šanci. Bylo by to fajn, šlo by to rozpracovat, mohla by to být docela dobrá válka -rvačka mezi městy, ale nevidím to na úspěch...
 

DeletedUser8071

Guest
lov medvěda je boj skupiny proti něčemu, přepadat dostavníky jakbysmet, pevnosti jsou boje skupiny proti skupině - nudááááá! Bitka je všichni proti všem, každý s každým tzn že si vybereš, ským to bude a díky maskám (tuším, lovec odměn) to bude o náhodě, zda soupeř, kterého sis vybral je silný duelant nebo slabý tank - každý by jednal sobecky čístě jen ke svému užitku, No rules - just fun

1 rána na 1 kolo na 1 soupeře, poté by sis musel vybrat někoho jiného
 

DeletedUser9371

Guest
Ano a velké. Tohle do hry o divokém západě patří, stejně tak jako skalpy mučednické kůly ... :72:
 

DeletedUser7239

Guest
Ano a velké. Tohle do hry o divokém západě patří, stejně tak jako skalpy mučednické kůly ... :72:

Možná to na Divoký západ patří, ale mně to moc zábavné nepřijde. :( V boji o pevnost je to podobné. Nic nového, akorát jiná lokace v jiném provedení. :P
 
Kontador to měl víc rozpracovat, takhle ani nevíme oč tam jde! Jak Němec uvidí takové "nápady" tak to hned smete ze stolu, to se jim nemůže nikdo divit. Ani mně jako hráče to nezaujme a zatím by to mohla být dobrá věc...
 

DeletedUser8071

Guest
Možná to na Divoký západ patří, ale mně to moc zábavné nepřijde. :( V boji o pevnost je to podobné. Nic nového, akorát jiná lokace v jiném provedení. :P

Když se ti to nelíbí, nemusíš na tu akci chodit! Nevím, proč chceš blokovat "pouhé přeposlání" tedy tvoje NE, toto je úplně jiná liga oproti té tvojí spocené farmy.

Jde o to že ve všech hromadných akcích typu pevnost, hondba na medvěda či přepadání dostavníku je hráč více méně pasivní - zádává jen pohyb, to je vše a musí se chovat jako tlupa/stádo - jít s věčinou a umírat takřka na cízí povel pro cizí zisk. V hospodké bitce jde jen o tebe a je jen na tobě čím bojuješ, koho si vybereš a kam se pohneš.

Předpokládám že by se "bojovalo" ve městě v budově "salon" ve 2. otočných vratech příklad, já příjdu do salonu a vyvolám šarvátku, v chatu se objeví pozváku třeba stejná jako když začíná bitva a každý kdo bude chtít se může do šarvátky zapojit, s takovou bitka bude trvat tak dlouho dokať tam budou chodit bíjci, na základě tvého skore se ti vypočítají zkušenosti to celé zabalené do pěkného HTML5 pohledu s klasickou pianovou hudbou a řvem opilců :pianista: :)
 

DeletedUser7239

Guest
Když se ti to nelíbí, nemusíš na tu akci chodit! Nevím, proč chceš blokovat "pouhé přeposlání" tedy tvoje NE, toto je úplně jiná liga oproti té tvojí spocené farmy.

No myslím si, že farma k Divokému Západu taky patří. A pokud se chceš bít můžeš si vybrat duel s nějakým hráčem. Nevidím důvod, proč to aplikovat do jiného prostředí. A to, že bylo nahražené Koření Vybitými zuby v Duchu vánoc mně vadí ze všeho nejvíce. :P I díky tomu jsem vymyslel tu farmu, aby se Koření vrátilo do Duchu vánoc. Opravdu v tvém návrhu žádnou zábavu nevidím. A právě proto jsem dal Ne ! Protože si myslím, že to hru neoživí. (spíše umrtví) :(
 

DeletedUser13789

Guest
Návrh dostal hlasy, byl přeposlán a nic se nedělo. Dnes to nebude jiné...
Nikdy to nebude jiné. To je jediné, čím si můžeme být jistí.

Jinak, návrh mi přijde jako blbost. Jak už bylo řečeno, chystá se lov na medvěda a dostavník, byl tu už návrh na vyloupení městské banky (což podle mě mělo smysl), ale ani ten se neujal. Bitka v salónu mi přijde nezajímavá. Navíc přidání dalšího políčka na předmět, který bude dávat další bonusy... To už je opravdu moc.
Takže za mě NE.
 
Však tam není řešený další slot, mlátil by jsi pěstí (popřípadě tím co by jsi našel). Ostatně Inno kdysi samo chtělo zavést nějaké abilitky v duelech včetně kopů, aby jsi soupeře překvapil. A nepotřebovali k tomu nic dalšího. Bitka je jasná, před vstupem do salooonu sundáš zbraně, tak jako v některých úkolech a můžeš vstoupit. Tohle nejsou špatné prvky a bitka zaplní prázdné místo po hromadných soubojích.

Pevnosti a bitvy o ně jsou udělány šalamounsky, nic neztratíš. Chceš vést válku s městem, chcete se porvat banda na bandu, chceš obrat soupeře - nemáš možnost. V bitvě o nic nepříjdeš o nic vlastního a navíc se tam přimotá kdejaký jouda. To je hromadný mišmaš, není to boj ale pořadové cvičení. Jestli si někteří stěžují, že na bitvy nechodí hráči, tak je to proto, že po té pevnosti mnohým nic není, nemají k tomu vztah, nepodíleli se na budování a nic v tom nemají. Pokud budou bránit sebe a město, tak se k tomu postaví jinak.

Když jsem napsal, že dnes to nebude jiné, tak se to vztahuje na přístup Inna, ne na samotnou věc. Hráče to tenkrát zajímalo a vymýšleli dost variací Každopádně jde vidět že tvůrci se i u tohoto pohli, protože přišli s lovem na medvěda.
 

DeletedUser13789

Guest
Zároveň by přibyla kolonka do které by se dalo nasadit věc, která přidává další bonusy.
Z toho jsem pochopil, že má jít o další slot. Pokud ne, tak se omlouvám.
Jinak, chápu, co jsi myslel tím, že to nebude jiné. Já jsem se jenom přidal k Tvému názoru. Když neprojde ani návrh na přidání tlačítka na zrušení všech pracovních úkolů (řešilo se to i na mezinárodním fóru westu a bylo odesláno němcům), tak už opravdu nevěřím v prosazení inovací ze strany hráčů.

Je jasné, že bitvy o pevnosti jsou už jaksi ohrané a že se hráči ani o pevnosti jako takové nezajímají. Něco jako souboje mezi městy by to rozhodně chtělo, jenže tohle všechno mi přijde takové krkolomné. Sám nevím, jak tomu pomoct, nemám žádný nápad a ni nečekám, že někdo se spásným nápadem přijde. (Snad) Uvidíme, jak bude vypadat medvěd a případně další podobné "týmové" prvky, pak by se možná dalo mluvit o tématech, jako je tohle.
 
Chce to nejen rvačku ale válku, prostě pořádný boj. Přinést si s sebou výbušniny a pořádně cizáky pošramotit. Inno by se nemělo bát vnést šarvátky mezi hráče a ne je posílat na Npc, i když to může být zábava. Navíc poku se usadí nějaký otrapa vedle v městě nikoho, pak je třeba ho vykouřit jako švába. Ukázat nepříteli, kde je naše teritorium...
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, jak je tu už psáno, bitvy a duely jsou ohrané. Tyhle šarvátky ve městech a jejich salonech budou určitě jen zpestřením hry.
Padají tady zajímavé nápady, které stojí za "výcuc" a předání autorům hry.
:)
 

DeletedUser

Guest
Ne.
West obsahuje dost věcí, které hráč může použít na duel. A mít věc, která se dá použít do pole Duelová zbraň i Produkt?
 

DeletedUser

Guest
Držím ti palce, ale neprojde to. Tato rubrika je tu přidána jen na okrasu, aby lidi měli pocit, že mohou přispět. Toto vlákno je oficiálně ignorováno :)
 
Ignorováno pouze hráči, admini to v případě dostatečného ohlasu přepošlou. Akorát by tomu museli hráči vyjádřit vice zájmu...
 
Nahoru