• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

HowDah pistole

DeletedUser

Guest
Taky si někteří myslíte že tyto ''dárky'' jako poklad zničily celou hru? Tyto ''dárky'' byly možná pro INNO, nikoliv pro nás. Zkuste taky udělat něco takového že tyto bedny budou moci menší nuggetáři získat i jinde!
 
Takové věci nesmí být rozšířené. Je dobře že se dali získat jedině z "přředražených " dárků a náhodným výběrem. Kdyby to šlo získat nějakým snadným způsobem, to by teprve byla mizerie. Takové přemštěné zbraně do hry neměli vejít, a bylo by omylem chtít jich ještě více.
 

DeletedUser

Guest
zezacatku hry nebylo ani bezny mit figarovu britvu natoz dalsi svitici veci....postupem casu lidi chteli dostavat tyhle svitici veci lehcim zpusobem a tak to inno udelalo...ted uz neni problem mit u sebe 2 hernandovy mece athosuv fleret a dalsi ptakoviny....a kazdej si stezuje ze z te akce dostal samy blbosti (hernandovy mece, boonovy sekery, ...) ...kdyby to dostali pred 2ma rokama tak by byli vsici stastni jak blechy...west byl nejlepsi ve verzich 1. xx , ted uz to stoji zaprd...je to akorat masina na vytahovani penez z hracu, uz to neni tak dobra strategie jak kdysi....

Takové věci nesmí být rozšířené. Je dobře že se dali získat jedině z "přředražených " dárků a náhodným výběrem. Kdyby to šlo získat nějakým snadným způsobem, to by teprve byla mizerie. Takové přemštěné zbraně do hry neměli vejít, a bylo by omylem chtít jich ještě více.


ne ze nemely vejit do hry...hraci nemeli byt chamtivi a nemeli chtit vsechno hned...ja byl vzdycky proti zjednoduseni dostani sviticich veci...ted uz je to ale bezna vec je mit

PS: to plati i pro exkluzivni veci, viz. 1. prispevek
 

DeletedUser

Guest
Stejne nejlepší byla verze 1.30 :) ! Toto se už na West už moc nepodobá.
 
Dřív byl králem světa ten co měl přesnou předovku a ted můžeš mít na 10 úrovně ten kvér co dává 100-200, je to strašný :cry:.
 
já osobně mám howdah pistol a poctivě jsem jí koupil od hráčky z aliance. (ta z prémiovky) ale když jí to za to stojí.. vyměnit cca 400kč za 250K herních dolarů tak je to její problém :) já bych to neudělal a ještě ani jednou jsem si tu nekoupil nic za nugety. nepřijde mi nutné si tu kupovat prémium...
 

Pawn

Člen týmu
Trošku opozdilá odpověd... :)

Edai-Howdah má cenu okolo milionu minimálně... alespon na Buffalu,Coloradu za 250k si koupíš tak billovo peacemaker.. :)
 
milion ti nikdo nedá za jednu zbraň ;) navíc na S1 neni moc lidí kdo by vůbeec dal dohromady 1M dolarů ;)
 
Tak to se mýlíš, milion ti za tu věc klidně dá kdokoli a věř mi že ty peníze má nemálo hráčů. To jen ty jsi měl štěstí že ta hráčka ti to prodala za tu směšnou částku, po známosti a zřejmě s dobrým úmyslem kdy už jí o nic nešlo, či mazala postavu. Nikdo soudný, kdo to vytáhl z bedny, za kterou obětoval nugety a reálné peníze, by to za pitomých 250k dolarů neprodal. Kdyby to dala do dražby, tak by se nabídky jen hrnuly. Každopádně, kdyby ona neutratila peníze, tak by jsi ty dnseka měl akorát ..., ty poctivý kupče.
 
hlavně si uvědom, že není svět jako svět. na každém světě jsou jiné ceny za stejné předměty ;)

na některých světech si za 250K nekoupíš ani medvěda a na některých se medvěd prodává za 20K to je prostě krásný rozdíl mezi jednotlivými světy... nevím kolik informací máš o S1 ale tam je 250K celkem solidní částka
 

DeletedUser16495

Guest
Na SK buffalu jsi vzpomínám že tam létali Nohavičky Annie Oakleyovej za 20k :)) Nyní jsou tam za 28k :D

Annie Oakley na cz : 50-60K colorado
na sk: 20-28K Buffalo
*****************************

A co Allensův pepprbox? Ten tam koupíš za 45 K !
Allensův Pepprbox na cz : 50-60K Colorado
na sk: 35-49K Na buffu
 

DeletedUser

Guest
No a dnes je to úplně jinde a přemrštěné zbraně i sady jsou všude a pro všechny dostupné....
 

DeletedUser

Guest
milion ti nikdo nedá za jednu zbraň ;) navíc na S1 neni moc lidí kdo by vůbeec dal dohromady 1M dolarů ;)
Na Buffalu se prodal někdy kolem října minulého roku Howdah za 3,8M ... :-)

Kolem 1M stojí běžně pušky z nových sad ....

A souhlasím s McBracey, že na S1 má 1M+ celkem dost hráčů.... Sám tam nehraju moc aktivně a prachy se snažím dostat jinam, ale 1M není problém našetřit...

-mnk-
 
Naposledy upraveno moderátorem:
I v době příspěvku, kdy edai psal částku 250k za howdah to byla směšná cena. Na podzim 2012 kupoval spoluhráč howdah ze světového trhu za milion a rozmýšlel se cca 10 sekund. Na trhu ta zbraň nebyla delší dobu než pár minut.
 
Nahoru