• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hra proti pravidlům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18017

Guest
Zdravím,

potřebuju pomoct s ukolem Přepadení banky (Hra proti pravidlům) pokud to dobře chápu tak v tom ukolu musim vyhrát nad hráčem na kterého byl vypsaný zatykač (pokuď se pletu tak mě opravte). Potíž je v tom že mám všechny body schopností na stavbu a moje oblečení taky neni moc dobrý
grin.png
takže nedokážu nad nikim vyhrát
frown.png

Našel by se někdo kdo by mi s tim ukolem pomohl a vydal na sebe zatykač? Hraju na Eldorádu sem 87lv. Samozřejmě bych mu to zaplatil + něco dal navíc.
 

DeletedUser17592

Guest
To asi nepujde sam na sebe. Ale muzes se s nekym domluvit, vystavit na nej zatykac (na zivot), abys ho nezabil, a pote ho jemne placnout pro splneni.
 

DeletedUser18017

Guest
To asi nepujde sam na sebe. Ale muzes se s nekym domluvit, vystavit na nej zatykac (na zivot), abys ho nezabil, a pote ho jemne placnout pro splneni.

Tak sám na sebe mužeš vypsat zatykač (zkoušel sem to :D:D)
Přesně to myslim domluvit se s někym, však bych mu tu škodu uhradil + něco navíc ;)
 
muzes splnit i svuj zatykac (a ten muzes vystavit napr. az v prubehu duelu), takze jde jen o to najit podobne talentovaneho chudaka a toho sundat ... Coz s prevlecenim do dueloveho by nemel by zas takovy problem (hledas co nejmenci rozdil mezi lvl a a duel. urovni a blbe hadry na duel)...
 

DeletedUser18017

Guest
muzes splnit i svuj zatykac (a ten muzes vystavit napr. az v prubehu duelu), takze jde jen o to najit podobne talentovaneho chudaka a toho sundat ... Coz s prevlecenim do dueloveho by nemel by zas takovy problem (hledas co nejmenci rozdil mezi lvl a a duel. urovni a blbe hadry na duel)...

Děkuju za radu. Sice sem ani nedoufal že je někdo kolem 87lv slabší než já, ale po několika dlouhých minutách hledání sem našel slabšího než já. Vypsal zatykač :bandita: a dokonce i vyhrál :hoj: super mužu pokračovat v halvním příběhu :zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru