• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hra s tanky

Ahojte,vzpomněl jsem si na jednu hru kde se jezdilo tankem.

Pamatuju si jen,že se daly sbírat zbraně jako kulomet,plamenomet a raketa,která šla pravým tlačítkem schovat a používal se jen laser.

Po cestě jste potkávaly takové černé věžičky,vysoké jako váš tank a když jste byli blízko,střílely fialový laser.

V takových laboratořích jezdily takové zelené potvory co střílely zelené koule.

Nevíte někdo co to bylo za hru ? Je už dost stará,hádám že z roku 2004
 
už jsem to našel,jmenuje se to
S.U.A.W.E
suave_3_big.jpg
 

DeletedUser16557

Guest
Já hraju tankionline a sem spokojenej.Sou tam skoro stejný zbraně a má to lepší grafiku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo ty tanki taky hraju :D a vždy když to někde píšu, tak si o mě myslí, že neumím psát. Jinak je to podle mě dobrá hra :)
 

DeletedUser9371

Guest
Pamatujete tyhle střílečky s tanky tak před 15 ti lety ? Didaktik a další pecky PC ? Papírové diskety a podobné, dnes už bohem zapomenuté vymoženosti. :D
 
Nahoru