• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hudson - otevření migrace a ukončení registrace

Symphie

Člen týmu
Nazdárek kovbojové a kovbojky,
chystáme se otevřít migraci ze světa Hudson. Datum otevření migračních cest je stanoveno na datum 29. 7. 2021.

Svou postavu budete moci přenést do následujících světů:

  • Arizona (CZ10)
  • Indiana (CZ 19)
  • Jericho (CZ 20)
Další informace o tom, jak migrace funguje, najdete na naše webové stránce Nápověda - Migrace, nebo se můžete obrátit na nás.

Možnost přenést svou postavu je zcela dobrovolná, server ještě nebude uzavřen. Upozorňujeme však, že spolu s těmito změnami bude deaktivována také možnost vytvářet nové registrace na serveru.

NOVINKY:
!
Bohužel, tento svět se nyní přiblížil ke klíčovému okamžiku, kdy bude zcela uzavřen. CZ18 - Hudson uzavře brány svých měst dne 12. 9. 2022. !

Uvidíme se na jiných světech!
The West tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj,protože jsem jelen a pár věcí nepobírám,bude toto první cesta se doptat na výklad,děkuji za každou radu :)
Jaké jsou požadavky na migraci?
1)V cílovém světě nesmíte mít existující postavu - předpokládám,že vytvoření nové postavy na převod bude brán jako MULTI.
2) Vaše postava nesmí duelovat jiné hráče, plnit jiné úkoly a nesmí probíhat ani aukce - takže předpoklad je,že večer zalézt na hotel a nic nedělat,A to se musí tedy nabídky z trhu všechny stáhnout?
Co bude přesně přeneseno?
3)Peníze a dluhopisy - protokol - tedy asi jediná šance jak neztratit dluhopisy je skoupit SALE co se dá,ale nastává otázka zda se to dá převádět (truhly,káva,kapky života apod.)
Mám postavy na všech potenciálních světech, kam bych se mohl přesunout. Co můžu dělat?
4) Jednoduše je prodejte prostřednictvím trhu a poté se po migraci opět prodají - postavu chci smazat na HUDSONu a věci převést na INDIANA.Kde prodat věci na Hudsonu?To ovšem převodník mých věcí musí jít na stejný svět.Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě?
5) Můžete však požádat naši zákaznickou podporu - ANO budu žádat,prosím o pomoc s převodem :)
6)Položka/item byla k dispozici pouze během prodeje a nyní ji nelze získat/byla zakoupena nuggetami/nelze na trhu prodat.NEBO byla získána z úkolu, který již není ve hře k dispozici - no rozhodně si prd pamatuji zda to bylo za nuggety atd.,A co vylepšené věci.lze je přenést na daný svět?

Je toho spousta a každá rada drahá.
Mám představa by byla:UPD utratit za výše uvedené itemy (s tou otázkou zda se převedou),vše naházet dědkovi na SALE a peníze si nechat převést + vybrané věci jako jsou sety od roku cca 2018,které člověk běžně užívá.
Tedy vyházet vše co nechci a o zbytek i s $ požádat support o převod.
Jednalo by se pravděpodobně jen o truhly,zlaté (vyjímečné,drahé itemy do sbírek),ucelené sety a pár kousků co by šlo ještě využít.
Tedy uceleně CO LZE PŘEVÉST:
UPD - ANO/NE
PENÍZE - ANO/NE
VZÁCNÉ ITEMY + TRUHLY - ANO/NE
VYLEPŠENÉ SETY - ANO/NE
POMOC SUPPORTU S PŘEVODEM - ANO/NE
Migrace,respektive převod by proběhl z HUDSON na INDIANA,děkuji Caleb
 
ahoj aj mám otázku čo zo starého sveta sa prenesie ako už spomenul chaleb. Na hudsone mám dosť pekných veci. nerada by som o ne prišla. A vie niekto kde na migrujúcich svetoch je najviac hráčov? niekto to už písal asi pred 3 mesiacmi. Neviem kto ani kde to mám hľadať.
 
Dotaz, jaká je šance, že se bude moc v budoíucnu migrovat s Hudsonu na S1?
Jako je pěkné, že mužu migrovat na 3 světy, ale já mám zájem o S1. A myslím, že nebudu sám.

Edit:
Jen mě překvapilo,že z Coloráda šlo migrovat na S1 a teď zas nejde.
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Ahoj,protože jsem jelen a pár věcí nepobírám,bude toto první cesta se doptat na výklad,děkuji za každou radu :)
Jaké jsou požadavky na migraci?
1)V cílovém světě nesmíte mít existující postavu - předpokládám,že vytvoření nové postavy na převod bude brán jako MULTI.
2) Vaše postava nesmí duelovat jiné hráče, plnit jiné úkoly a nesmí probíhat ani aukce - takže předpoklad je,že večer zalézt na hotel a nic nedělat,A to se musí tedy nabídky z trhu všechny stáhnout?
Co bude přesně přeneseno?
3)Peníze a dluhopisy - protokol - tedy asi jediná šance jak neztratit dluhopisy je skoupit SALE co se dá,ale nastává otázka zda se to dá převádět (truhly,káva,kapky života apod.)
Mám postavy na všech potenciálních světech, kam bych se mohl přesunout. Co můžu dělat?
4) Jednoduše je prodejte prostřednictvím trhu a poté se po migraci opět prodají - postavu chci smazat na HUDSONu a věci převést na INDIANA.Kde prodat věci na Hudsonu?To ovšem převodník mých věcí musí jít na stejný svět.Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě?
5) Můžete však požádat naši zákaznickou podporu - ANO budu žádat,prosím o pomoc s převodem :)
6)Položka/item byla k dispozici pouze během prodeje a nyní ji nelze získat/byla zakoupena nuggetami/nelze na trhu prodat.NEBO byla získána z úkolu, který již není ve hře k dispozici - no rozhodně si prd pamatuji zda to bylo za nuggety atd.,A co vylepšené věci.lze je přenést na daný svět?

Je toho spousta a každá rada drahá.
Mám představa by byla:UPD utratit za výše uvedené itemy (s tou otázkou zda se převedou),vše naházet dědkovi na SALE a peníze si nechat převést + vybrané věci jako jsou sety od roku cca 2018,které člověk běžně užívá.
Tedy vyházet vše co nechci a o zbytek i s $ požádat support o převod.
Jednalo by se pravděpodobně jen o truhly,zlaté (vyjímečné,drahé itemy do sbírek),ucelené sety a pár kousků co by šlo ještě využít.
Tedy uceleně CO LZE PŘEVÉST:
UPD - ANO/NE
PENÍZE - ANO/NE
VZÁCNÉ ITEMY + TRUHLY - ANO/NE
VYLEPŠENÉ SETY - ANO/NE
POMOC SUPPORTU S PŘEVODEM - ANO/NE
Migrace,respektive převod by proběhl z HUDSON na INDIANA,děkuji Caleb

Administrátorka hry se ke všemu vyjádří zítra. Díky za pochopení.
 
Na většinu otázek určitě dokážu odpovědět i já...

Ahoj,protože jsem jelen a pár věcí nepobírám,bude toto první cesta se doptat na výklad,děkuji za každou radu :)
Jaké jsou požadavky na migraci?
1)V cílovém světě nesmíte mít existující postavu - předpokládám,že vytvoření nové postavy na převod bude brán jako MULTI.

Prostě nesmíš mít na cílovém světě žádnou postavu (ano, měl bys pak multa) :D. Btw postava se stejným nickem by tam předpokládám ani odmigrovat nemohla.

2) Vaše postava nesmí duelovat jiné hráče, plnit jiné úkoly a nesmí probíhat ani aukce - takže předpoklad je,že večer zalézt na hotel a nic nedělat,A to se musí tedy nabídky z trhu všechny stáhnout?

Trh musí být kompletně prázdný (i vyzvednuté všechny itemy a peníze).

Co bude přesně přeneseno?
3)Peníze a dluhopisy - protokol - tedy asi jediná šance jak neztratit dluhopisy je skoupit SALE co se dá,ale nastává otázka zda se to dá převádět (truhly,káva,kapky života apod.)

Peníze a dluhopisy ti samozřejmě zůstanou :D. Zde je myšlen PROTOKOL - tedy výpis, jak jsi k penězům nebo upd přišel.

Mám postavy na všech potenciálních světech, kam bych se mohl přesunout. Co můžu dělat?
4) Jednoduše je prodejte prostřednictvím trhu a poté se po migraci opět prodají - postavu chci smazat na HUDSONu a věci převést na INDIANA.Kde prodat věci na Hudsonu?To ovšem převodník mých věcí musí jít na stejný svět.Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě?

Tady budeš muset někoho asi hodně umluvit, aby šel na Indi a tam ti ty věci předal zpět :D. Nechci mluvit za support, ale co jsem tak slyšel, tak se opravdu moc věcí přes support nepřevádí.

5) Můžete však požádat naši zákaznickou podporu - ANO budu žádat,prosím o pomoc s převodem :)

tzn. klidně žádej, ale moc nedoufej.

6)Položka/item byla k dispozici pouze během prodeje a nyní ji nelze získat/byla zakoupena nuggetami/nelze na trhu prodat.NEBO byla získána z úkolu, který již není ve hře k dispozici - no rozhodně si prd pamatuji zda to bylo za nuggety atd.,A co vylepšené věci.lze je přenést na daný svět?

Bod 6) si pečlivě a několikrát přečti, abys nebyl nemile překvapen, že se to opravdu bude týkat jen a pouze výše zmíněných itemů. Jedna věc je (údajná) nízká ochota supportu převádět věci (a nejen ty dražiltené) a věc druhá, že ti přece nemůžou převádět x desítek ne-li stovek itemů, který normálně můžeš dražit (přes někoho přenést). Kdyby to měli dělat každýmu, nebudou dělat nic jinýho (vůbec nesoudím, co jinak maji na práci... :D).
 
ahoj aj mám otázku čo zo starého sveta sa prenesie ako už spomenul chaleb. Na hudsone mám dosť pekných veci. nerada by som o ne prišla. A vie niekto kde na migrujúcich svetoch je najviac hráčov? niekto to už písal asi pred 3 mesiacmi. Neviem kto ani kde to mám hľadať.

No, pokud budeš migrovat s celou postavou (nemáš postavu na cílovém světě), přenese se ti automaticky všechno :D.
 
Dotaz, jaká je šance, že se bude moc v budoíucnu migrovat s Hudsonu na S1?
Jako je pěkné, že mužu migrovat na 3 světy, ale já mám zájem o S1. A myslím, že nebudu sám.

Edit:
Jen mě překvapilo,že z Coloráda šlo migrovat na S1 a teď zas nejde.

Minul to píše dobře. Šance je menší než 0,00000000000000000%, jak by řekl Vlas. Protože inteligentům z německa přeletěl přes hlavu nápad, že už je na eSkách hráčů dost a je potřeba "oživit" i další světy, např. Indianu, která je snad už mrtvější než ten Hudson :D. Jinak zájem máme asi všichni no, já s tím počítal a čekal na to jakou dobu (z Floridy) a potom jsme nakonec první svět, kdy můžeme tak maximálně z bláta do louže...
 
Tak z bláta do louže to bude ať půjdeš kam půjdeš,zde není co řešit.
Prakticky se to točí jen a jen ohledně věcí jak a co převést na svou postavu jinde,člověk je nostalgický a přeci jen za ten čas,úsilí a peníze by si snad zasloužil víc než povzdech a smazání postavy.
Je povolena migrace,ale svět pojede dál??? A to proč,zvostanou jen ti co se prostě nechtěj jinde angažovat jinde a nebo nechtějí podstoupit tu peripetii s převodem...ale počkejme na Miko jak se k tomu vyjádří a uvidíme,rozhodně však nemá smysl tam nadále setrvávat ;)
 
a nebo nechtějí podstoupit tu peripetii s převodem...

Jakou peripetii? Prostě zaklikneš server a další den se logneš na novej server a máš tam všechno. To že máš postavu na Hudsonu i na všech 3 serverech nabízených k migraci asi nebude úplně "standard" (tím chci naznačit najdi si koníčky mimo west :D), možná v tom asi i budeš sám.
Navíc je k migraci dost času, takže si můžeš i na nějakém serveru kde máš postavu horší než na Hudsnu smazat postavu tam a po jejím smazání tam migrovat s Hudsonskou postavou.
Čekat, že ti support převede jednotlivě všechny itemy je skoro trochu drzé :lol: a navíc i případně neférové vůči ostatním.


Kam preniesť svoju postavu?

Arizona (CZ 10) cca 656 ľudí
Indiana (CZ 19) cca 298 ľudí
Jericho (CZ 20) cca 469 ľudí

Indiana je dobrá volba pokud ráda migruješ, tu to samý co teď Hudson čeká odhadem tak za půl roku :lol:
 
Netlačte na pilu :)
Je pravda,že Symphie mohla ušetřit jedno slovo, Administrátorka hry se ke všemu vyjádří zítra. Díky za pochopení. a bylo by vyřešeno,vždyť jsou prázdniny,dovolené,sluníčko,práce,pohromy,Covid atd :D
Vo co de???
Jsme na TW rok,2...3...4...5...a déle,za těch pár dní nikomu nic neuteče.
Je cesta k migraci funkční? Předpokládám,že ano,tak hyjé koně :D já vyčkám ;)
Možnost přenést svou postavu je zcela dobrovolná, server ještě nebude uzavřen - kdo spěchá může vyrazit :)
 
Nahoru