• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hudson - otevření migrace a ukončení registrace

Mikosansobi

Člen týmu
Ahoj,protože jsem jelen a pár věcí nepobírám,bude toto první cesta se doptat na výklad,děkuji za každou radu :)
Jaké jsou požadavky na migraci?
1)V cílovém světě nesmíte mít existující postavu - předpokládám,že vytvoření nové postavy na převod bude brán jako MULTI.
2) Vaše postava nesmí duelovat jiné hráče, plnit jiné úkoly a nesmí probíhat ani aukce - takže předpoklad je,že večer zalézt na hotel a nic nedělat,A to se musí tedy nabídky z trhu všechny stáhnout?
Co bude přesně přeneseno?
3)Peníze a dluhopisy - protokol - tedy asi jediná šance jak neztratit dluhopisy je skoupit SALE co se dá,ale nastává otázka zda se to dá převádět (truhly,káva,kapky života apod.)
Mám postavy na všech potenciálních světech, kam bych se mohl přesunout. Co můžu dělat?
4) Jednoduše je prodejte prostřednictvím trhu a poté se po migraci opět prodají - postavu chci smazat na HUDSONu a věci převést na INDIANA.Kde prodat věci na Hudsonu?To ovšem převodník mých věcí musí jít na stejný svět.Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě?
5) Můžete však požádat naši zákaznickou podporu - ANO budu žádat,prosím o pomoc s převodem :)
6)Položka/item byla k dispozici pouze během prodeje a nyní ji nelze získat/byla zakoupena nuggetami/nelze na trhu prodat.NEBO byla získána z úkolu, který již není ve hře k dispozici - no rozhodně si prd pamatuji zda to bylo za nuggety atd.,A co vylepšené věci.lze je přenést na daný svět?

Je toho spousta a každá rada drahá.
Mám představa by byla:UPD utratit za výše uvedené itemy (s tou otázkou zda se převedou),vše naházet dědkovi na SALE a peníze si nechat převést + vybrané věci jako jsou sety od roku cca 2018,které člověk běžně užívá.
Tedy vyházet vše co nechci a o zbytek i s $ požádat support o převod.
Jednalo by se pravděpodobně jen o truhly,zlaté (vyjímečné,drahé itemy do sbírek),ucelené sety a pár kousků co by šlo ještě využít.
Tedy uceleně CO LZE PŘEVÉST:
UPD - ANO/NE
PENÍZE - ANO/NE
VZÁCNÉ ITEMY + TRUHLY - ANO/NE
VYLEPŠENÉ SETY - ANO/NE
POMOC SUPPORTU S PŘEVODEM - ANO/NE
Migrace,respektive převod by proběhl z HUDSON na INDIANA,děkuji Caleb


Ahoj,

omlouvám se, byla jsem pracovně vytížena.

1) Ano, je to tak. Systém nepustí. Jakmile hráč zadá přesun postavy na svět, na kterém již má postavu, systém to zablokuje. Něco jiného je, pokud máš postavu pod jiným nickem, než je nick na cílovém světě.

2) Nelze zadat migraci a přitom duelovat nebo pracovat. Daná aktivita musí být ukončena. Doporučuji také nic nedávat na trh. Je důležité si vyzvednout peníze nebo zakoupené předměty před migrací. Pokud se stane, že hráč něco zakoupil nebo prodal a z města se stalo město duchů, měl by mě hráč kontaktovat (dohodneme si další postup).

3) Postava na všech světech - platí to, co je napsáno v Nápověda-Migrace-Mám postavy na všech...tudíž nelze přesunout kávu, guaranu atd...

Ty itemy, které přenesu, si můžeme společně domluvit v žádosti o přesun v Ticketu.

4) Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě? - inventáře z různých světů nelze bohužel synchronizovat/propojit.

5) Velmi ráda pomůžu s přesunem.

6) Prodeje za nuggety se evidují. Najdeš je v Protokolu.


Prosím kontaktuj mě přes support. Děkuji a přeji hezký víkend.
 
Ahoj,

omlouvám se, byla jsem pracovně vytížena.

1) Ano, je to tak. Systém nepustí. Jakmile hráč zadá přesun postavy na svět, na kterém již má postavu, systém to zablokuje. Něco jiného je, pokud máš postavu pod jiným nickem, než je nick na cílovém světě.

2) Nelze zadat migraci a přitom duelovat nebo pracovat. Daná aktivita musí být ukončena. Doporučuji také nic nedávat na trh. Je důležité si vyzvednout peníze nebo zakoupené předměty před migrací. Pokud se stane, že hráč něco zakoupil nebo prodal a z města se stalo město duchů, měl by mě hráč kontaktovat (dohodneme si další postup).

3) Postava na všech světech - platí to, co je napsáno v Nápověda-Migrace-Mám postavy na všech...tudíž nelze přesunout kávu, guaranu atd...

Ty itemy, které přenesu, si můžeme společně domluvit v žádosti o přesun v Ticketu.

4) Není jednodušší,prostě převést co lze na postavu na daném světě? - inventáře z různých světů nelze bohužel synchronizovat/propojit.

5) Velmi ráda pomůžu s přesunem.

6) Prodeje za nuggety se evidují. Najdeš je v Protokolu.


Prosím kontaktuj mě přes support. Děkuji a přeji hezký víkend.
Děkuji moc za výklad,uvidíme a až přijde čas tak bych poslal ticket,jen prosím co je a kde najdu ten Protokol??
 
Zdravím vás,
som späť po kratšej vynútenej pauze :D

Mňa osobne sa táto migrácia nijako netýka, jediné čo chcem je aby sa dalo migrovať na všetky svety( aj na ten môj) , nech si hráči sami rozhodnú kam chcú ísť, lebo všetci vieme ,že časom všetko skončí na pár svetoch. Čo majú robiť hráči na svetoch , ktoré sa držia na vlásku a chcú sa zlepšiť? Nechcú čakať na migráciu ,ktorá samozrejme vďaka dobre platiacej hráčke nebude až kým to väčšina nezabalí??? Ja som zaslal tiket na infomail a oni odpísali ,že nemajú v pláne púštať migráciu na neprémiové svety. Pritom ani nevedeli či hrám CZ,SK,PL alebo čo, ale všade platí rovnaký meter, pritom určite všade nie je rovnaká situácia. A preto tu je support aby si presadil svoje, to čo je dobré pre hráčov CZ svetov.

Namiesto toho aby sa tu support vyjadril čo spravil pre to a ako sa snažil argumentovať v "hlásení do Nemecka" a na základe toho im hráči dokázali pomôcť, dohodnúť sa napr. na nejakom hlasovaní ,že takýto systém migrácie sa väčšine hráčov nepáči tak tu riešime CALEBA a jeho strápňovanie sa. Určite by ti to vysvetlil hociaký hráč na salóne a nie zaťažovať support s úplnými základmi hry....

Každé poďakovanie ma posúva ďalej a CZ West k svetlejším zajtrajškom!
Díky
Amzo
 
Naposledy upraveno:
Ja som zaslal tiket na infomail a oni odpísali ,že nemajú v pláne púštať migráciu na neprémiové svety. Pritom ani nevedeli či hrám CZ,SK,PL alebo čo, ale všade platí rovnaký meter, pritom určite všade nie je rovnaká situácia.

No bohužel ale stejný metr neplatí pro všechny CZ světy... Problém s "neprémiovými" světy přišel až s migrací z Floridy, jak všichni dobře víme. Toť záhada.
 
Já teda nevidím hlavní posun v tom, jestli se migruje na neprémiusí/prémiusí světy, ale v tom, že evidentně se budou k migraci více nabízet nové servery. Že se obrátí směr migrování ze starých na nový a ne z nových na těch pár starých, jak to probíhalo většinově dřív. Ti co letos z Hufu zmigrujou na Indianu můžou příští rok pravděpodobně migrovat dál, vytvoří se tak hezká karavana co bude každý rok poskakovat o rok, dva novější svět. Otázka jestli to je dobře nebo špatně :blink:
 
Datum otevření migračních cest je stanoveno na datum 29. 7. 2021.


Ahoj. Jelikož už je to rok a nějakej (2) pátek k tomu tak mě napadlo, jesti víme již v tuto chvíli, předběžně, teoreticky a odhadem, kdy dojde k definitivnímu uzavření? Nebo možná půjdeme cestou Buffala a Colorada a ještě to pár let potrvá?

Dík za jakoukoliv reakci od zasvěcených, díky.

S pozdravem, HF



Emigration_emigrants_in_Larsens_Plads.jpg
 

Mikosansobi

Člen týmu
Vážení hráči,
dnes byl definitivně uzavřen svět Hudson. Pokud jste nestačili přesunout svou postavu na jiný daný svět, prosím kontaktujte herní podporu.

Miko
 
Nahoru