• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze IFBC 2024

Ahoj všem, určitě mám zájem. Byl jsem na MS i v roce 2020. Můžu jako sniper nebo tank, podle toho, co bude víc potřeba. Na S1 jsem klasický Tank. Na Ari r jsem podle potřeby sniper nebo tank.
 
Naposledy upraveno:
Jelikož ještě nemáme termín, kdy IFBC má být, bylo by asi dobré, kdyby se rozhodlo, kdo povede CZ tým + jeho pomocní velitelé? Nevím jak moc nás tlačí čas, tak proto se radši ptám, zda by nebylo dobré už někoho zvolit/vybrat.

Případně otázka na support, víme, kdy IFBC už má být/případně do kdy se musíme zaregistrovat?
Ptám se i z toho hlediska, že by bylo třeba, až se složí tým, tak aby se mohlo na Yukonu (jak jste avizovali) vyzkoušet, zda to půjde/nepůjde.
Předem díky :)
 

EREWAN

Člen týmu
Začít by to mělo příští měsíc, skončit v červnu. Přesné termíny zatím nejsou známy. Je to teprve 3 dny, co jsme toto téma zde otevřeli, zájem zde zatím neprojevila ani polovina hráčů k sestavení týmu, dal bych tomu určitě čas, třeba se ještě někdo přihlásí např. i k velení.

Co se týče testování mám pořád ten pocit, že toho na Yukon zas tolik nenatestujeme, jsem ohledně relevantnosti takových dat velmi skeptický, kde je otázkou kolik lidí vůbec poskládáme, a proti komu budeme testovat.

Pokud někdo bude mít konkrétnější představy a návrhy ke strategii, může si je připravit samozřejmě předem, o to víc času bude to případně probrat.
 

EREWAN

Člen týmu
Ano Screman a ostatní skládají vlastní tým mimo ten náš. Jejich soupisku mají uveřejněnou na slovenském fóru, my tu naši vyhodíme ven jakmile budeme mít všechny hráče potvrzené a zaregistrované na events serveru, abychom zamezili případným dodatečným úpravám ještě před začátkem
 
Nahoru