• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

IGHASův TIP10 restíků

Líbí se Vám tyto nápady?

  • NE - beep u dobrodružství

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - uložení schopností při dobrodružství

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - zvýraznění jména v dobrodružství

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - hledač posilovátek

    Hlasy: 0 0,0%
  • ANO - u cirkusu vrátit velké množství surovin

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - u cirkusu vrátit velké množství surovin

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - recepty dle povolaní a dle úrovně

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - žebříček úspěchu

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - vyhledáni v inventáři dle použití

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - hlídač trhu

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - aukce

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE - vícenásobné otvíraní itemů

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    3
  • Anketa uzavřena .
Tak někde, jsem tu zahlídl takový seznam věcí, co se předávalo INNU jako podklad pro to, co s Westem dál. Za mě tam byly nesmyslné složitosti typu farma, železnice a podobně .. (jo bylo tam i něco ode mě :-) ). Osobně bych se na všechny takovéhle věci vybodl a snažil se jim strčit něco jednoduchého a nápaditého. Takže tady je můj TOP10 restíků, perte to do mě :-), klidně to opravím doplním, rozšířím ...

1- beep u dobrodružství - u startu dobrodružství se ozve slabé píp
2 - uložení schopností při dobrodružství - nastavená či minulá sada schopností bude na začátku dobrodružství již předvolena
3 - zvýraznění jména v dobrodružství - dojde ke zvýraznění jména hráče ve výpisu
4 - hledač posilovátek - krom optimální sady na práci, pude najít i relativní posilovátka
5 - u cirkusu vrátit velké množství surovin - sledovat cirkus a snažit se optimalizovat počty, tak aby cirkus byl plný surovin za cca 24h po spuštění
6 - recepty dle povolaní a dle úrovně - filtr na trhu na povolání a úrovně
7 - žebříček úspěchu - doplnit do statistik žebříček úspěchů
8 - vyhledáni v inventáři dle použití - umožnění vyhledání předmětů např. k doplnění energie
9 - hlídač trhu - hráč si bude moc u několika předmětů moci objednat upozornění (telegram) na vložení konkrétního itemu na trh, klidně i jako částečně prémiovou funkci
10 - aukce - min přihození bude např 1% ceny a popř. zároveň dojde ke zvýšení času na např. 1 minutu (tj. vždy pak bude min 1 minuta do konce). Procento i čas jsou orientační.

11 - vícenásobné otvíraní itemů respektive ono by stačilo nahradit ten baťoh z ochodní kanceláře, itemem, co je v něm ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16057

Guest
První 3 body mě nezajímají, protože tu kravinu nehraji. :P :)
4. Proč ne :) i když na vyšším lvlu to využití až tak moc nenajde(tedy beru z vlastních možností a zkušeností-sám bych to nevyužil), takže je to spíše pro nízké úrovně.
5. Jsem pro. Dost mě štve, když po spuštění jsou takoví aktivisté, že dají želvu a hned prásk a je 80-95% vyplněný cirkus, co se produktů týče. Zbylí hráči pak nemají šanci si ráno nebo odpoledne dát produkty a tím plnit alespoň úspěchy.
6. Na trhu by to bylo dobré no. Aktuálně je to velmi nepřehledné.
7. Proč ne.
8. Tuhle možnost bych spíš dal jako "pomůcku" pro uživatele scriptu, než přímo do hry.
9. Telegram si myslím, že je zbytečné. Stačil by "Henry" který tebe upozorní na chatu. :D
10. Svým způsobem aukce ve hře již je. Takže si myslím, že tahle možnost neprojde-k čemu mít 2 aukce..? Každá trochu jinak udělaná, ale smysl stejný.
 
10. - nemá jít o přidání druhé aukce do hry, ale úpravu té stávají. Resp. mě se ekluje i u stávající aukce označaní aukce, protože nevyhrává ten s nejvyšší nabídkou (definice aukce), ale ten kdo bidne poslední (tj. defakto dovednostní soutěž).
 
10. - nemá jít o přidání druhé aukce do hry, ale úpravu té stávají. Resp. mě se ekluje i u stávající aukce označaní aukce, protože nevyhrává ten s nejvyšší nabídkou (definice aukce), ale ten kdo bidne poslední (tj. defakto dovednostní soutěž).

:good:

Přesně to je ten důvod, proč tento způsob nákupu ani prodeje prakticky nepoužívám, neboť je naprosto k ničemu.
 
Taky aukci nevyužívám. A nadávám na lidi co to neporodávají ihned :D

A třešnička na dortu je, když mi někdo poslal telegram, že potřebuje splnit úkol v Transportéru, prodat pět předmětů přes městský trh, tak jestli mu nepomůžu to koupit. A dal to jen do aukce bez možnosti předměty koupit ihned :D

Ovšem výhodou aukce by měly být menší poplatky na trhu, ale nevím zda to je pravda.
 
Poplatky jsou stejné, jen u aukce můžeš dát nižší cenu a následně se to může prodat za vyšší. Ty samozřejmě platíš poplatky za vyvolávací cenu. Nejčastěji je toto využíváno v kombinaci s okamžitým nákupem. Dáš na trh kupříkladu Howdah s cenou pro okamžitý nákup 5M a aukci 10k. Platíš poplatky z oněch 10k, ale někdo jiný to koupí za 5 mega.
 
Jo HIV má pravdu, asi by pak bylo třeba dodělat i změnu poplatků tak, aby se nějaké malé (necelé) procento strhávalo i z té výsledné částky, jinak by tam vše lítalo na trh za minimálku .. Nicméně jedná se o zanedbatelné drobné, tohle bych tlačil až v další vlně změn :-).
 

DeletedUser7239

Guest
Tak někde, jsem tu zahlídl takový seznam věcí, co se předávalo INNU jako podklad pro to, co s Westem dál. Za mě tam byly nesmyslné složitosti typu farma, železnice a podobně .. (jo bylo tam i něco ode mě :-) ). Osobně bych se na všechny takovéhle věci vybodl a snažil se jim strčit něco jednoduchého a nápaditého. Takže tady je můj TOP10 restíků, perte to do mě :-), klidně to opravím doplním, rozšířím ...

A to má jako tu hru udělat zajímavější ? :O Já bych spíše uvítal to, co samo INNO slibovalo a do dnešního dne nesplnilo. :( Nebo ještě trochu více zpestřit ten westový svět. Například mně napadlo, že bude na mapě vidět i to, co má postava na sobě oblečené. Nebo více dobrodružných úkolů a staveb. Jinak podle mně nic převratného to není. Já osobně bych měl nápadu spoustu, ale neumím si to naprogramovat, což mně mrzí a musím se spokojit zatím s tím, co se nabízí online. A zatím ještě mám spoustu nesplněných úkolů takže naštěstí mám pořád co dělat. :)
 
Jo, máš pravdu, tyhle věci opravdu nechtějí West nijak zásadně posunout dál, pouze doladit to, co už tu je. Za sebe si myslím, že nějaké nějaké (i výrazné) úpravy budou i nadále dělat, ale víceméně podle sebe a na názor nějakých vidláků z východu nejsou moc zvědavý. Nicméně si myslím, že cesta tu je a to v podobě drobných, nenáročných a přitom efektivních vylepšení věcí, co již jsou ve hře, tam by se třeba nějak zatlačit dalo :-).
 

DeletedUser7239

Guest
Nicméně si myslím, že cesta tu je a to v podobě drobných, nenáročných a přitom efektivních vylepšení věcí, co již jsou ve hře, tam by se třeba nějak zatlačit dalo :-).

Když už jsme u té efektivity nebylo by zase od věci posunout horní hranicí levelu. Přeci jen 150 je nic moc. A ještě by mohli k tomu přidat nějaké další nové práce, které by byly možné právě na té farmě a bylo by to OK. :good:
 
Nahoru