• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ignor list na fóru

Ahoj, rád bych se zeptal jestli existuje, nebo jde vytvořit něco jako ignor list i zde na fóru. Snažím se číst, vše co se tu řeší, abych byl v obraze, ale bohužel poslední dobou čtu jen zprávy abeho nebo Luckeerse, kteří se buď hádají, odpovídají na otázky apod. jejich odpovědi ale obvykle nemají řádnou informační hodnotu. Hlavně v případě hráče Luckeers, který má potřebu se zastávat supportu, což je sice moc hezké, ale vážně nepotřebuji číst zprávy jako "počkej si, dočkáš se", "holky mají spoustu práce" apod. případně "souhlasím s tebou" nebo "děkuji za tvůj příspěvek" (od toho je tu funkce poděkovat) vzhledem k tomu, že mě nebaví takové zprávy číst, rád bych si hráče, kteří prakticky žádné jiné příspěvky nevytváří nějakým způsobem umlčel. Asi by bylo možné je nahlašovat za spam nebo cílenou provokaci a čekat na ban, ale nezdá se mi to moc fér a pokud by byla možnost je pouze ignorovat (ostatní ať si to klidně čtou), tak bych to uvítal. Pokud něco takového je, omlouvám se, ale nenašel jsem.
 

Symphie

Člen týmu
Ahoj, když si klikneš na daný profil, měl bys tam mít možnost ignorovat. Tuto funkci jsem osobně nikdy nezkoušela, tak nevím, jak přesně funguje. Ale jakmile budu mít chvíli čas, zkusím otestovat.

1611318643392.png
 
Funguje to dobře. Prostě nevidíš příspěvky daného hráče. Jen ve chvíli, kdy ho někdo bude citovat, ukáže se ti to v citaci nějak zvláštně (už si nepamatuju přesně jak) a když jsi pak ve vlákně, kde to celé dotyčný jedinec zaspamoval, mělo by tam být nějaké upozornění, že nejnovější příspěvek napsal člen, kterého ignoruješ a je tam i tuším nějaká zkratka ke zrušení ignorování nebo zobrazení jednoho daného příspěvku.
 
Díky všem za rady a abemu za názornou ukázku. Ještě bych se rád zeptal, proč neexistuje funkce "smazat vlastní příspěvek"? Občas se stane, že něco napíšu a následně zjistím, že je dotaz již zodpovězen, ale takto nemohu ulehčit moderátorům a můžu příspěvek leda změnit na "prosím smazat můj komentář"
 

z3l1

Člen týmu
Díky všem za rady a abemu za názornou ukázku. Ještě bych se rád zeptal, proč neexistuje funkce "smazat vlastní příspěvek"? Občas se stane, že něco napíšu a následně zjistím, že je dotaz již zodpovězen, ale takto nemohu ulehčit moderátorům a můžu příspěvek leda změnit na "prosím smazat můj komentář"

Odpověď hned nedostaneš ale určitě se na to zeptám.
z3l1
 

Mikosansobi

Člen týmu
Zjistím, zda nastavení pro registrované hráče je při mazání vlastního příspěvku účelové a schválně takto nastavené. Děkuji
 
Nahoru