• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Illumináti

Už jsem toho dost o tomto slyšel/četl. No a jedna věc se mi zdá podivná. Když sledujete nějaké video, anebo čtete stránku a kliknete na další a pak dále, tak vždycky to skončí u toho že jsme obětí "reptiliánů" z cizí planety. A nejlepší věc jak se od reptiliánů držet bokem, je pít diamantovou vodu. Takže mě to připadá jako masivní oblbování.
 
Naposledy upraveno:
:D urcite existujou..cetl jsem ze vlastni 3 nejvetsi banky na svete, firmu apple a microsoft a hlavne ovladaji media
zajimam se o to asi rok a uz jsem precetl hodne clanku, ale dost toho jsou konspiracni teorie(ze zabili Michala Jaksona, z organizovali 11. zari 2001 atd..)

to ze zabili Tupac(a) je nejspis pravda http://www.youtube.com/watch?v=3jH0oqHV81k


ted vyslo nove video od Jay-ziho..http://imageshack.us/f/198/28941842.jpg/


a neco z druhyho pohledu: http://www.youtube.com/watch?v=kkANEkxao4k
 
Texasan/tomes to jsou dva účty pro totožného člověka, nemám pravdu?! Nestačilo by psát pod jednou identitou? Však o nic nejde, tak netřeba hrát bukele.


Ty jsi se do toho trochu zajedl a bereš to moc vážně. Já se taky rád podívám na konspirační videa, ale nepodléhám tomu. To zkrátka nemá pro lidi žádnou cenu, takovéto "informace".
Určitě takové video je svým způsobem nějaká snaha oblbnout lidi, ale rozhodně to není dokument o tom že právě tento všespolek má snahu ovládnout svět. Naopak někdo nastrčený vykládá cosi o tajuplném spolku, aby lidi někam směřoval. A pak lidi inklinujou ke všelijakým sektám, anebo se deptají jen tak sami o sobě.

Tři největší banky vlastní číňané, proti nim se v dnešní době můžou angláni či amíci jít bodnout.Kdo má Aple a Microsoft, to netuším. No média, tak to jsou samozřejmě prevíti. Ti matou i bez toho aby je kdosi ovládal.

To je furt dokola; ropa, prachy, zbrojní průmysl, terorismus, drogy, církve, mě už to leze na mozek. Já nevím proč to ty lidi tolik přitahuje, proč každý vykládá o tom že nás někdo tahá na provázku. Musím se vždycky pořádně nažrat když to slyším a pak jsem tlustý.
 

DeletedUser

Guest
Umberto Eco řekl, že: "Blázna poznáme bezpečně podle toho, že začne dříve, či později mluvit o templářích" Myslím, že templáře by jsme mohly vyměnit i za Ilumináty a vyšlo by to na stejno...:D

O Ilumunátech toho bylo napsáno mnoho, ale většina těchto "faktů" o Ilumunátech je bohužel jen demagogický dezinformační a spekulační balast. Těžce se oděluje "zrno od plev", a osobně vůbec netuším, jestli řídí svět, nebo jestli už neexistují, nebo jestli jen tajně při měsíčku zpívají "Sweet dreams". Ale je to každopádně zajímavé téma a divím se, že tady nebylo založeno dřív.

Zajímavé video o Novém světovém řádu

[YOUTUBE]rOCwfsiskQQ[/YOUTUBE]

Ilumináti na Wiki (http://cs.wikipedia.org/wiki/Ilumináti)

Co se týče "konspiračních songů". tak je podle mě nejlepší Revolta
[SPOIL][YOUTUBE]xCjL17CY14M[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]2fB0T1FxAfU[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]wwOY4l-O90Q[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Halali přispívá vždy precizně, to musím říct. No jde vidět že tady dost věcí smrdí. Chápu že třeba u nás v republice postavili "mýtné brány" rakušáci. My nemusíme mít takovou techniku, navíc oni jsou v tom zkušení a mají vývoj. No ale aby v USA stavěli dálnice španělé a vybírali od amíků prachy, tak to je moc.

Jedna věc, i kdybych se tomu celému smál je pravda, a to je izolace (hospodářství). My se musíéme řídit nařízení EU. Představte si, že by jsme v ní nebyli, hned by jsme měli problém s vývozem produktů. Cizí stát a lidé v něm raději koupí své produkty, aby jste jim prodali něco ze zahraničí, tam musíte být dost dobří. Ale to je samozřejmost, peníze obíhají dál ve vlastní zemi. Jenže když vám obchod a hospodářství ještě navíc někdo diktuje úředně, tak to je vyloženě totalita.
 
Mě asi nikdo nebude věřit zainteresovanost v téhle věci. Nicméně určitou míru důvěry a pochopení pro toto mám (každopádně je třeba se na to dívat racionálně). Teď právě čtu o Putinovi, který bude mít šedesát let, u té příležitosti chystá oslavu a proslov (zřejmě to časově vychází před prezidentskými volbami). Že to zapadá do kampaně je další věc. Bude mluvit mimo jiné o idei Euro-Asijského svazu. A tady mi to je celkem podezřelé.
 
Tak konec světa se blíží a nikdo nepřiloží polínko pod kotel? Kde jsou nějací proroci, dneska už na pořádného konspirátora nenarazíš...
 

DeletedUser9371

Guest
S koncem světa si užíváme na Dakotě, fórum je tím zaspamované.
Osobně se jen skvěle bavím. Od mého dětství pamatuji každý rok datum konce světa a nic. Vyhrožují tím církve, sekty, indiánské kalendáře a nevím kdo ještě.
Alespoň se církve a jim podobné nenudí.
:D
 

DeletedUser7239

Guest
Tak konec světa se blíží a nikdo nepřiloží polínko pod kotel? Kde jsou nějací proroci, dneska už na pořádného konspirátora nenarazíš...

Stačí říct... Já si myslím, že všechno je v rukou Andělů světla. lol Čekají nás lepší zítřky... nový svět spravedlnosti. Alespoň to předpovídá Bible. Zajímavé je, že se to tvrdí už od doby Krista. Jestlipak ti apoštolové nebyli taky konspirátoři, který se snažili přesvědčit lidi, že může být život na této planetě lepší ? Vzhledem k lidské nedokonalosti to je spíše utopie. Ale pokud by měli pravdu a v nebi by existoval skutečně všemohoucí Bůh, pro kterého není nic nemožné potom to bude pro některé znamenat krutou realitu. :P Nejpřesvědčivější v tomhletom jsou svědkové Jehovovi s jejich Strážnou věží a Probuďte se ! Myslíte, že se může lidstvo ještě probudit a místo hmotného bohatsví, moc a slávu bude usilovat o duchovní poklady ? Kéž by... :angel:
 
Nahoru