• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Indiánská zkouška (Stezka duchů)

DeletedUser10669

Guest
Zdravím, poraďte, jak na tento úkol, který se zobrazuje v Indiánské rezervaci. Nelze ho přijmout, i kdy si nasadíte indiánské oblečení, které je k němu potřeba, píše mi to, že nesplňuji podmínky pro přijetí úkolu. Není tam nějaké časové omezení? Zkoušel jsem být i beze zbraně ale nic.. Na TW-DB ani na Wiki jsem tento úkol nikde nenašel..
 

DeletedUser9350

Guest
No v indiánské vesnici jsou vidět dvě části, třetí je u skály.
 

DeletedUser1318

Guest
Nestálo by za úvahu, (pokud už tedy někdo z týmu má informace), sepsat oznámení do hry, kde by bylo uvedeno, které z nových i starších úkolů nemáme plnit?
Tady na fóru se debaty o nesplnitelných úkolech řeší na několika místech a je tu značný nepřehled.
 

DeletedUser

Guest
Já vidím u Svaté skály úkol Dýmka a duchové, a i když splním požadavky, nelze přijmout. Ve Waupeeho vesnici vidím také jen jeden, Indiánská zkouška, musí se být oblečen v indiánském a porazit šerifa. Také nejde přijmout. Jinak po celé mapě nic.
Tak nevím, nepamatuji se, že by přidávali nějaký úkol takto na části, ještě k tomu nesplnitelné...
 

DeletedUser1318

Guest
Spolu s posledním updatem byly nahrané fragmenty zatím nespuštěných úkolů, část opakovaných byla spuštěna předčasně.
Třeba se nám dostane nějaké souhrnné informace, jaký bude další vývoj situace.
 

DeletedUser1318

Guest
Ta indiánská zkouška by měla být spuštěna kdy?
Předpokládám, že hrát si na nějaké překvapení už nemá smysl.
Poslední zmínka byla před celkem dlouhou dobou, řečeno bylo, že bude brzo.
 

DeletedUser17809

Guest
Dnes z nich na fóru Bety vylezlo, že to ještě nemají doladěné a nemělo to být přístupné ani tam, testují ho zatím jen interně.
Počítám tak dva týdny.
 
Nahoru