• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Indiánské město

DeletedUser120

Guest
Šumící řeka, prach od dusajícího stáda bizonů pomalu usedá, pokřik indiánských lovců ženoucích se za nimi se však stále odráží od kopců. A ty sedíš pod vysokou sosnou, zahalen oblakem vycházejícím z dýmky míru před indiánským náčelníkem.
Howgh, bílý bratře. Můj kmen staví své vigvamy nedaleko udsud, chystáme se tu lovit medvědy a bizony po dlouho dobu. Ale já velký válečník Bystrý sokol, nechci vigvam, já chci velké město po jako mají bílí muži. TYs znám jako stavitel velkých domů. Postav naši vesnici a odměníme se ti ohnivou vodou, kůžemi a přízní kmene. nezklam nás.

Cíl: Do připravené šablony dokresli indiánské město se všemi budovami jako má to běžné(případně ho vylepšete ale indiánská kopie města je povinné minimum)

Nápověda: Vašim tvůrčím schopnostem se meze nekladou můžete pracovat buď na PC pomocí grafických programů nebo si můžete šablonu vytisknout a vyhrát si s pastelkami , následně ji stačí naskenovat (či vyfotit) a nahrát sem jako JPG soubor.

Není to soutěž spíš je to pro ty soutěživé ukázat co v nich je. Ale pokud se to bude líbit tak je třeba odměna možná. Tak tvořte

picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
indinskemesto.jpg


- môj názor je, že indiánske mesto by mala byť vlastne indiánska osada v ktorej sú vigvamy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1451

Guest
Můj návrh

indiani2-dokonceno.jpg

(budovy zleva:Banka, Totem(jako kostel), Hlavní budova, pošta, salon, krejčí, zbraň, obchod(to spřežení, to je obchod kočovný), funebták a hotel)
 

DeletedUser

Guest
toto sem udelal jako bylo by to vic promakana o dost a bylo by to v kruhu a v hotelu by bylo aj ubytovani takze by se stavil hotel a obydli dohromady.
 

Přílohy

  • user891_pic322_1232046074.jpg
    user891_pic322_1232046074.jpg
    39 KB · Zobrazení: 293

DeletedUser3925

Guest
Tak tady to máte...http://uloz.to/1240554/Tábor.jpg
Chabé, ale jsem dost špatný grafik...Je to udělané ve PhotoFiltre, takže je jasný, že to nebude takový jako v Pohotshopu, ale stejně to mohlo být lešpí...
 

DeletedUser

Guest
No jen jsem zkusil... Ale je to jen na rychlo udělané... (popis budov pod obrázkem)
picture.php

teepee - hotel, ta maska na tom hnědém - kostel, totem - radnice, ohniště - saloon, dostavník - všechny obchody (bude rozděleno uvnitř), takové ty tečky - funebrák, důl - banka a bedna - pošta.
 

DeletedUser

Guest
tak prozatím mám toto hotové
picture.php


kůň je telegrami , ty stany jsou obchody s kůží je krejčíř s náhrelníkem je obchod a se zbraní je zbrojíř jedno tee pee je hotel (je to ot nejníže) pak totem v pravo je salón (připomíná mi to totem ke kterému vázali zajatce tak proto) druhej totem ja kostel, oheň je radnice (indiání se scházeli alespoň podle mě u ohně dost často.....) a ta budova v pravo je banka (indiáni měli schovanej poklad v jeskyních)

ale pozor stále to není dodělané
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prasátko kašli na něj kritizovat umí každý ale poradit jako Ty málo kdo-čau 7sup:smoking king:

Pro zvětšení a stažení obrázku, klikni na náhled
 

DeletedUser

Guest
Hrubý náčt

Začínám to původní předělávat.. zatím jen hrubý náčrt

 

DeletedUser

Guest
páni a dámy módové celkem by mne zajímalo proč je toto téma označené za důležité když už tu skoro rok nikdo nefoukl ani písmenko ?
 

DeletedUser7836

Guest
Ahoj,
to netuším, možno to niekto označil za dôležité omylom. Status som už odstránil.
 
Nahoru